İstanbul Esenyurt özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Esenyurt Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Esenyurt
Esenyurt, İstanbul’un Avrupa kıtasında, Trakya’nın alt bölgesinde, yer almaktadır. Bu bölgenin batısında Büyükçekmece, doğusunda Küçükçekmece Gölü, güneyinde Firizköy ve E-5 Karayolu, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, yer almaktadır. Her geçen gün hızla büyüyen Esenyurt, konut sektöründe özellikle son yıllarda atağa geçmiş bir ilçedir. Görkemli, alışveriş merkezleri ile dikkat çeken Esenyurt, sosyo-kültürel bakımından birçok kültür merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. Esenyurt tam anlamı ile burada yaşayanlar için kültür cennetidir, diyebiliriz. İlçede yer alan Kültür merkezlerinde seminerler, tiyatrolar, sinemalar, konser ve sergiler, ilçe halkına sunulmakta, dileyen ilçe halkı için ise, belediye ve Halk Eğitim kurumların da ücretsiz kurslar verilmektedir. Yine ilçe belediyesinin açmış olduğu bilgi evleri (kütüphaneler) ilçe halkına ücretsiz olarak sunulmuştur. D-100 Karayolu ve TEM Otoyoluna yakın konumu sebebi ile çalışan ve öğrencilerin ilçeyi tercih ettikleri Esenyurt’ta, karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca, bölge metrobüse yakın bir konumda yer almaktadır. Yine bölge içerisinde İETT otobüsleri ile farklı ilçelere de gitmek mümkündür. Bu sebeplerdir ki, gerek konumu, gerek temiz ve nezih bir ortam sunması, gerekse ulaşım kolaylığı açısından Esenyurt, öğrencilerin yaşamak için tercih ettikleri ilçeler arasındadır. İstanbul Esenyurt Öğrenci Yurtları, hem devlet üniversitelerinden hem de özel üniversitelerden gelen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konfordadır. Ayrıca, ilçe adını taşıyan üniversitede okuyan öğrencilerde, her türlü imkânı sunan Esenyurt yurtlarını, barınmak için tercih etmektedirler.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
İstasyon Kız Yurdu İstanbul Esenyurt Kız Öğrenci Yurtları

İstasyon Kız Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Esenyurt Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Esenyurt Kız Yurtları Esenyurt Kız Yurdu Esenyurtta Kalacak Yerler

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul Esenyurt Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA