İstanbul Küçükçekmece özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Küçükçekmece Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Küçükçekmece
Tarihi eski çağlara dayanan İstanbul gibi bir hayal şehrin, yine tarihi eski çağlara kadar giden ilçesi Küçükçekmece, İstanbul’da yaşam izlerinin başlangıcı sayılmaktadır. İlçe, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Küçükçekmece ilçesi, Marmara denizinden dar bir kara parçası ile ayrılmış bu sebeple de 'çekmece' adı ile anılmış iki gölden küçüğünün çevresinde yer almaktadır. Güney komşusu Bakırköy, batısında Avcılar ve Çatalca, doğusunda ise Esenler, Bağcılar ve Bahçelievler ilçeleri, kuzeyinde Gaziosmanpaşa vardır. En eski ve değerli yeri Yarımburgaz mağarasında bulunan kalıntılar burada tarih öncesinde yerleşimin olduğunu göstermektedir. Aslında sanayi bölgesi olan Küçükçekmece de fabrikalar, sanayi kuruluşları ve birçok işletme ve küçük atölyeler de yer almaktadır. 80.000 kişi kapasiteli Atatürk Stadyumu ilçeye, ayrı bir değer katmıştır. Ayrıca, 3 adet kültür merkezi bulunan Küçükçekmece ilçesi, kültür etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Yaşam standartlarını her geçen gün yükselten ilçe de yer alan, Armoni Park alışveriş merkezi, bölgede yaşayan üniversite öğrencilerinin en çok uğrak yerlerinden birisi olarak hizmet etmektedir. Öğrenciler için pek çok kültürel imkanların da sunulduğu Küçükçekmece ilçesi, öğrencilerin rahat bir şekilde barınmalarını sağlayan öğrenci yurtları ile de dolu bir ilçedir. İstanbul Küçükçekmece Öğrenci Yurtları nezih ortamları, öğrencilerin hayatlarını kolaylaştıracak imkanları ve güvenli olmaları sebebi ile buraya gelen hem veli hem de öğrenciler tarafından tercih edilmektedirler.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Doruk Erkek Öğrenci Yurdu

Doruk Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Küçükçekmece ilçesinde Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Küçükçekmece Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA