İstanbul Maltepe özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Maltepe Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Maltepe
Yedi tepeli şehir İstanbul’un, Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesi, kuzeyde Ümraniye ve Kartal, batıda Kadıköy, doğuda yine Kartal ilçeleri ile güneyinde ise Marmara denizi ile çevrilmiştir. İstanbul’un 10. Büyük ilçesi konumunda olan Maltepe ilçesi, tarihi Bizans döneminde Pelekanon olarak anılmıştır. Günümüzde ise Maltepe İstanbul’un merkezinde yer almış ve Kadıköy, Kartal, Adalar gibi nezih semtler ile komşudur. Sahil boyu, cafe ve restaurantları, daha sakin mahalle ve sokakları, geniş caddeleri ile ilçe, tam olarak İstanbul’un nezih ilçelerinden bir tanesidir. Ayrıca, Maltepe ilçesi, alışveriş merkezleri ve cadde üzeri mağazaları ile herkesime hitap etmektedir. Özellikle Bağdat Caddesi, Ankara asfaltı, sahil yolu, ilçede yaşayanların gezmek için çıktıkları mekânlar arasındadır. Maltepe ilçesine ulaşım, demiryolu ve karayolu ile sağlanmakta, metro ile ulaşım ise Kadıköy-Kartal hattı ile yapılmaktadır. İlçenin adını taşıyan üniversitesi, 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi kampüsü de ilçe de yer alan ve yüzlerce öğrencinin okumak için geldiği üniversitelerden bir tanesidir. Ayrıca, ilçede 1 adette özel üniversite bulunmaktadır. İlçede ki üniversitelere okumaya gelen ve Maltepe ilçesinde barınmak isteyen öğrencilere ev sahipliği yapan yurtlarda yine ilçede yer almaktadır. İstanbul Maltepe Öğrenci Yurtları, Maltepe ilçesinde okumaya gelen öğrenciler için en iyi hizmeti sunmakta, öğrenciler bu yurtlarda, güvenle ve rahat bir şekilde kalabilmektedir.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Turkuaz Erkek Öğrenci Yurdu - Maltepe

Turkuaz Erkek Öğrenci Yurdu - Maltepe olarak İstanbul Maltepe ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri2000 İncele
Maltepe Han Erkek Öğrenci Yurdu

Maltepe Han Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Maltepe ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele

İstanbul → Maltepe standart üye yurtlar

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul Maltepe Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA