İstanbul Pendik özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Pendik Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Pendik
Dünya şehri İstanbul’un, yaşam standartlarının her geçen gün yükseldiği Pendik ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında ve İstanbul’un doğu yarısında yer almaktadır. İlçe, güneydoğu'da Tuzla, doğuda Kocaeli, kuzeyde Çekmeköy ve Şile, batıda Sultanbeyli, Kartal ve Sancaktepe, güneyde ise Marmara Denizi yer almaktadır. Pendik’te uluslar arası Sabiha Gökçen Havaalanı, Türkiye’nin ikinci büyük hastanesi, İstanbul’un üçüncü büyük marinası ve Türkiye’nin en büyük teknoloji merkezi yer almaktadır. Yaşam standartlarını her geçen yükselten Pendik, kalabalıklığı ve yükselen nüfusunu, kapsamlı ulaşım ağlarının yapılması ile çözüme kavuşmuştur. Alışveriş merkezleri, tarihi çarşısı, uluslararası festivalleri, donanımlı kültür ve spor merkezleri, eğlence mekânları ile Pendik, İstanbul’da yaşanacak ilçeler içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Doğal güzellikleri, cıvıl cıvıl parkları, yemyeşil ormanları ve açık spor sahalarıyla Pendik, İstanbul’a gelen turistler için de çekim merkezidir. İlçe halkının konukseverliği ile Pendik ilçesinde yaşamak isteyen öğrenciler için de, İstanbul Pendik Öğrenci Yurtları tüm öğrencilere kapılarını açmaktadır. Yaşam standartlarının yüksek olduğu bu güzel yurtlar, öğrencilerin rahat edebilmeleri için, her türlü donanıma sahiptir. İlçe halkının sıcaklığı ilçede kalan öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayarak, öğrencilerin rahatlığı için çalışmaktadır. Bu özellikleri ile Pendik öğrenci yurtları, uzman kadrosu ile her daim öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
istanbul erkek öğrenci yurdu

Pendik Han Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Pendik ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Pendik Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA