İstanbul Sarıyer özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Sarıyer Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Sarıyer
Boğaz’ın en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Sarıyer ilçesi, doğuda İstanbul Boğazı ve kuzeyde Karadeniz’in ilçeleri, güneyde Şişli ve Beşiktaş’ın ilçeleri, batıda Eyüp ilçesi ile çevrili, 151 km'lik bir alan üzerinde yayılmıştır. Tarihteki adı, Simas (Kutsal Ana) olarak geçmektedir. Evliya Çelebi seyahatnamesinde bağlı, bahçeli, yeşili bol bir yer olarak anlatmaktadır. İlçede camiler, kiliseler, ayazmalar, türbeler, tekkeler, su bentler, çeşmeler, surlar ve kaleler, tarihi yapılar, saraylar, köşkler ve yalılar ile çok değerli bir tarihi mirası barındırmaktadır. Günümüzde ise, Sarıyer, kültürel ve sanatsal etkinlikler bakımından oldukça yoğunluğa sahip bir ilçedir. Bölgenin sahil kesiminde günün her saati balıkçı teknelerini görebileceğiniz bir yerdir. Yaşam standartlarının yüksek olduğu Sarıyer ilçesi, nezih mahalleleri, geniş caddeleri, alışveriş merkezleri, cafe ve restaurantları da gençlerin ilgi odağı bir semttir. Öyle ki, ilçe Türkiye’nin köklü üniversitelerine ve özel üniversitelerine ev sahibi yapmaktadır. Bu üniversitelerde okuyan öğrenciler, Sarıyer ilçesinde yer alan yurtlarda kalmaktadır. Bundan dolayıdır ki, İstanbul’un Sarıyer ilçesi, gerek devlet yurtları, gerekse özel yurtlar açısından zengindir. İstanbul Sarıyer Öğrenci Yurtları kız yurtları ve erkek yurtları olarak hizmet vermekte olup, Türkiye’nin dört bir yanından öğrencileri barındırmaktadır. Kaliteli ve nezih ortamları ile öğrenci yurtları, her keseye uygun fiyatları ile de dikkatleri çekmektedir.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
My Dome Academic Residence İstanbul Kız Öğrenci Yurdu Sarıyer Uygun Kız Öğrenci

My Dome Academic Residence İstanbul Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Kız Yurtları İstanbul Yurtlar Sarıyer Kız Öğrenci Yurtları Sarıyer Kız Yurdu Sarıyer Öğrenci Yurtlar İstanbul Sarıyer Kız Öğrenci Yur

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri150 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Sarıyer Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA