İstanbul Şişli özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Şişli Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Şişli
Günümüzde Türkiye ekonomisinin önemli yerlerinden bir tanesi olan  Şişli ilçesi, İstanbul gibi tarihi eskilere dayanan bir şehre göre daha yeni bir yerleşim yeri sayılabilmektedir. Şehrin bu bölgesi 19. yüzyılın ortalarından sonra yerleşime açılmıştır. Şehrin bu bölümünün yapılanmasında en büyük etkenler, Tanzimat ile birlikte yabancıların mülk edinmeleri ve 1870'te Beyoğlu'nda çıkan büyük yangındır. İlçenin sınırları içerisinde yer alan çok sayıda mahalle, tarihi yapıtlar, ekonomik unsurlar ve Türkiye’nin birçok şehrinden gelmiş insanları ile kendi başına bir yaşam alanıdır. Nişantaşı gibi büyük ve nezih mahalleleri, birçok markalarını da içerisinde bulunduran büyük alışveriş merkezleri, geniş cadde ve sokakları ile Şişli ilçesi İstanbul’da yaşamanın ayrıcalıklarını tadabilecek bir ilçedir. Şişli ilçesi, Taksim ve Beşiktaş gibi lokasyonlara yakınlığı ile de gençlerin gözde ilçelerinden bir tanesidir. Ayrıca, kongre ve konser salonları, Açıkhava tiyatroları, müze ve üniversiteleri ile de öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin en önemli devlet ve özel üniversitelerine ev sahipliği yapan ilçede, İstanbul Şişli Öğrenci Yurtları, bu güzide ilçede konaklayan öğrencilere de ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilerin her türlü barınma ve sosyal ihtiyaçlarına cevap veren Şişli öğrenci yurtları, konforlu ve temiz ortamı, güvenliği, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile ailelerin çocuklarını güvenle emanet edecekleri yurtlardır. Şişli öğrenci yurtlarında, kız öğrenciler ve erkek öğrenciler, aradıkları her türlü hizmeti karşılamanın mutluluğu içerisinde barınabilmekte kendilerini aile sıcaklığında hissetmektedirler.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Garden House Kız Öğrenci Apart Fulya / Şişli Istanbul

Garden House olarak İstanbul Şişli ilçesinde Öğrenci Apart alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri3200 İncele
Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Şişli ilçesinde Erkek Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Spor İmkanları
Sıralama Değeri300 İncele
İstanbul Şişli Kız Yurtları Kız Yurdu Fiyatı Dorm Istanbul Kız Öğrenci Yurdu

Dorm İstanbul Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul Yurtlar Kız Öğrenci Yurtları Yurt Fiyatları Istanbul Yurt Istanbul Yurt Fiyatı Istanbul Yurt Fiyatları Istanbul Yurt Hizmeti Istanbul Yurtlar Istanbul Şişli

WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Leydistanbul Kız Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Leydistanbul Kız Yurdu olarak İstanbul Şişli ilçesinde Konaklama Yurt alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Özkaya Lüx Konaklama

Özkaya Lüx Konaklama olarak İstanbul Şişli ilçesinde Konaklama alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Şişli Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA