İstanbul Ümraniye özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 İstanbul Ümraniye Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Ümraniye
Bir zamanların yeşili ve doğası ile İstanbul’un en güzel semtlerinden bir tanesi olan Ümraniye ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Kuzeyinde Beykoz, doğusunda Kartal ve Sultanbeyli, kuzeydoğusunda Şile, batısında Üsküdar, güneyinde Kadıköy, ilçeleri ile komşudur. Ümraniye İstanbul'un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan bir ilçesidir. Köy ve bölgenin geleneklerinin de aynen devam ettirildiği bir kentleşme örneğini içerisinde bulunduran Ümraniye ilçesi, İstanbul'un nüfus bakımından en kalabalık ikinci ilçesidir. Özellikle son yıllarda, kurumsal inşaat firmalarının yaptığı kentleşme örneği, Ümraniye ilçesinde mevcuttur. Alışveriş için de son derece etkin bir özelliği olan Ümraniye ilçesinin, hemen merkezinde çarşısı ve alışveriş merkezleri yer almaktadır. Ulaşım kolaylığı olan Ümraniye ilçesinden, hem Avrupa yakasına, hem de Anadolu yakasına gitmek için, yaygın bir toplu taşıma ağına sahiptir. İlçede, kültür merkezleri ve pek çok bilgi evleri mevcuttur. Öğrenci olarak, Ümraniye ilçesine gelen öğrenciler böylesine hareketli bir ilçede yaşamanın ayrıcalıklarını yaşamaktadır. İstanbul Ümraniye Öğrenci Yurtları, aile sıcaklığını aratmayan ortamı ile ilçede okumaya gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Ümraniye öğrenci yurtları, öğrencilerin dışarıya çıkmadan her türlü hizmeti ayaklarına getirecek konfora sahip yurtlardır. Sosyal imkânları, geniş odaları ile öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri özellikte yer alan yurtlar 7/24 öğrencilere hizmet vermektedir.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Ümraniye ilçesinde MEB Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Spor İmkanları
Sıralama Değeri500 İncele

İstanbul → Ümraniye standart üye yurtlar

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 İstanbul Ümraniye Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA