İstanbul Üsküdar özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Üsküdar Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Üsküdar
İstanbul’un en eski ilçelerinden bir tanesi olması sebebi ile birçok şiir ve şarkıya da konu olmuş Üsküdar ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kesiminde yer almaktadır. İlçe, güneyde Kadıköy ilçesi, doğuda Ümraniye, kuzeyde de Beykoz İlçesi, batı ve kuzeybatıda İstanbul Boğazı ile komşudur. İlçe bu sınırlar içinde 36 km’lik bir alanı kaplamaktadır. Üsküdar ilçesinin batısı Marmara denizidir. 33 mahalleden oluşan ilçenin, köy yerleşimi bulunmamaktadır. 1926 yılına kadar il olan Üsküdar, aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getirilip İstanbul'a bağlanmıştır. Yaşam standartlarının yüksek olduğu bölgelerden biri olan Üsküdar, gelişmiş ulaşım ağlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Üsküdar ilçesinde yer alan Capitol Alışveriş Merkezi, ayrıca İstanbul'un da en eski alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Bölge küçük çaptaki alışveriş dükkânları ile ilçe halkına alternatifler sunmaktadır. Merkezi konuma sahip olan Üsküdar ilçesi, etkinlik ve sanat merkezleri açısından zengin bir bölgedir. Birçok tiyatro, sinema, sanatsal etkinliklere ve müzelere ev sahipliği yapan bu bölge tarihi mimarisiyle de ön plana çıkmaktadır. Birçok turistin ilgi odağı olan Çamlıca Sefa Tepe’si de Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Üsküdar günümüzde, pek çok özel ve devlet üniversitesini de sınırları içerinde barındırmakta aynı zamanda üniversite öğrencilerine ev sahipliği yapan birçok yurtta Üsküdar’da hizmet vermektedir. İstanbul Üsküdar Öğrenci Yurtları, farklı seçenekleri, nezih ortamı ile Üsküdar’da yaşamak isteyen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
istanbul erkek öğrenci yurdu

Amfi 34 Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Üsküdar ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1450 İncele
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Üsküdar'da ki Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu yükseköğrenim öğrencilerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri1300 İncele
Beyaz Köşk

Beyaz Köşk olarak İstanbul Üsküdar ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul Üsküdar Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA