İstanbul Zeytinburnu özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Zeytinburnu Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Zeytinburnu
Zeytinburnu, Trakya’nın güneydoğusundan başlayarak, Çatalca yarımadasının, Marmara denizine bakan yamaçlarının, Marmara denizi ile birleştiği yerde yer almaktadır. Zeytinburnu ilçesi, tarihi yarımadadan surlar ile ayrılarak, E-5 karayolu ile sınır oluşturmaktadır. Atatürk Havalimanına 15-20 dakikalık mesafede yer alır. Bundan dolayı, İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresidir. Kuzeyinde Bayrampaşa, doğusunda Fatih, güneyinde ise Marmara deniziyle, batısında ise Güngören, Bakırköy ile komşudur. Yıllarca, Bakırköy ile Fatih ilçeleri tarafından yönetilse de, 1953 yılında belediye olmuş ve 1957 yılında da İstanbul’un 14. İlçesi olmuştur. 13 mahallesi bulunan ilçe, tarihi olarak da önemli bir yer tutmuş ve İstanbul’un Türklerin eline geçirmesi ile ilk yerleşim yerlerinden bir tanesi olmuştur. Yaşam standartlarının günden güne arttığı Zeytinburnu ilçesi, kentsel dönüşüm ve Kültür Vadisi projeleri ile ilçede bitirilen ve yapımı devam eden modern projelerle gelişmeye devam etmektedir. Devlet ve özel üniversitelere ev sahipliği yapan ilçe de İstanbul Zeytinburnu Öğrenci Yurtları da ilçede yaşayan öğrencilere hizmet vermektedir. Modern tarzları ve güvenirliliği ile üniversite öğrencilerine ev sahipliği yapan öğrenci yurtlarının da gelişen ilçede sayıları günden güne artmaktadır. Güvenilir, öğrenci yurtlarında, 7/24 sıcak su, kablosuz internet hizmetleri, çamaşır yıkama odaları, kütüphane, spor salonu, ders çalışma bölümleri bulunmakta kendilerini aile sıcaklığı içerisinde hisseden öğrenciler, huzur öğrenci yurtlarında içerisinde yaşamaktadır.
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu
Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele

İstanbul → Zeytinburnu standart üye yurtlar

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul Zeytinburnu Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA