İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Yurt Arama Ana Sayfa Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → İstanbul

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

Türkiye'nin en güzel kenti İstanbul'da rahat bir okul dönemi için İstanbul'un en iyi erkek yurtlarını burada bulabilirsiniz. Bir çok yerli ve yabancı turisttin yerleştiği bu güzel şehirde öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği vardır. Gençler için hiç bir vakit sıkılmıyacakları dolu dizgin hayatı yaşayacakları İstanbul bu bakımından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin karşılaştıkları problemlerin başında, yerleşecekleri yurt sorunu geliyor. Belki de daha ilk defa ailelerinden uzun süre ayrı kalacakları için bu onlar için büyük bir sorun haline gelmektedir. Gerek maddi bakımdan gerekse okula uzaklığı bakımından öğrencilerin kafalarında birçok soru işareti bulunmaktadır. Söz konusu İstanbul olunca yaşantının pahalı olması fazla insan çeşitliliğinin olması bunların hepsi birer sorun haline geliyo olabilir. Ama sizin bütçenize uygun bir çok kaliteli yurt bulunmaktadır.

Devlet Üniversitelerinin ve Özel Üniversitelerinde çok olması nedeniyle kalacak yer arayan birçok öğrenci kiraların ve ev fiyatlarının pahalı olması sebebiyle İstanbul erkek öğrenci yurtları hem fiyatları hem de verdikleri hizmet kalitesiyle öğrencilerin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye semte göre değişkenlik gösteren fiyatlar sizlerin Üniversitenizin konumuna göre kendi bütçenize göre belirleyeceğiniz birçok seçenek vardır. Yurtlara hem bütçe bakımından hemde merkezi konumu açısından bakılmalıdır.

Yurtları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı hususlara değinmek gerekirse; yukarıda bahsettiğimiz gibi en önce tercih edilmesi gereken Üniversite'ye yakınlığı ve bütçenize uygun olmasıdır. Artık çoğu yurtlarımızın servis olanakları vardır. İstanbul'a nerden bakarsanız bakın her yer merkez konumunda olmaktadır. Yurtlardan istediğiniz yere otobüs, metrobüs, metro vb. seçeneklerle çok rahatlıkla gidebileceğiniz konumlardadır.

İstanbul erkek öğrenci yurtları ailelerinizin sizleri güvenle bırakabilecekleri nezih ortamlardadır. Herkes hayatlarının büyük bir bölümünü geçirecekleri yaşam ortamlarının en iyi kalitede olmasını ister. Hal böyle olunca bazı yurtlarımız oldukça fazla seçenek sunarken bazı yurtlarımız bütçeye göre seçenek sunmaktadır. Sizlerin her zaman konforlu bir sene geçirmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadırlar.

İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçeneklerimizde arkadaşlarıyla kalabalık ortamda da kalabilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır. Yurtlarımızda sosyal aktivite olarak spor salonları son teknoloji aletler rahatça çalışabilecekleri ders çalışma odaları, kütüphane, ödevlerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları, kafeteryaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bazı yurtlarımızda sauna, sinema odaları, hamam, yüzme havuzu gibi seçenekleride vardır.

Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek için her geçen gün üstüne koyarak hizmet verme anlayışındalardır. Ailelerinizin güvenle sizleri teslim edeceği ortamlardır. Temizlik konusu olsun okulunuza ulaşım olsun güvenlik bakımından olsun sizler için rahatlığı ve güveni ön planda tutmaya çalışmaktadırlar.

Konu güvenliğe gelmişken yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli periyotlarda denetlenmektedir. Olası bir durumlarda gerek yangın tüpleri gerek yangın merdivenleri gerekse acil çıkış kapıları hızlı bir şekilde tahliye edilecek bir ortamdır. Yemek konusunda da hijyenik temiz ortamlarda çoçuklarınız yiyebileceği yemekler yapılmaktadır. Yurtlarımızın çoğunun içinde kantin hizmeti de bulunmaktadır.

İstanbul erkek öğrenci yurtlarının çok olması bakımından tercih kararı size kalmıştır. Kendi zevkinize , kendi bütçenize uygun yurt bulmak istiyorsanız her yurt için artı yönlerinide eksik olan yönlerinide sizin için konu almaya çalıştık tek tek bizler araştırdık ve sitemizden kendi tercihinize göre yurt seçimini yapabilirsiniz.

Hafta sonları rahatça gezebileceğiniz eğlenebileceğiniz ve kafanızı dağıtabileceğiniz kaçınılmasız bir yer İstanbul. Bu yönden gerek yurtlarımızın aktiviteleri olsun gerekse kendi arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz bir haftasonu ile vize ve final haftalarına daha dinç bir kafa ile girmek sizlerin elinde.

İstanbul her ne kadar dışarda ki olaylardan dolayı insanın gözünü korkutsa da bir o kadar da güzel bir şehir olmaktadır. Bu yüzden de öğrencilerin gelirken kafasında yaşam, geçim, yurt sıkıntısı gibi soru işaretleri olsa da yine de ilk tercih ettikleri şehir olmaktadır. Sizler için bu sıkıntılı süreci çözmek adına sitemizde ki yurtlardan yararlanabillirsiniz.

Sizlere gerekirse yurttan dışarı çıkmadan dışardaki hayatı odanıza getirmektedir çoğu yurtlar. Sizlerin en iyi şekilde vize ve final haftalarına hazırlanmanız için gerekli kütüphaneleri çalışma odaları mevcuttur.

Çoçuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız sizde onlar için en rahat edecekleri ortamı hazırlamak sizlerin elinde tercih edeceğiniz yurtlar onların çalışma ortamlarından tutun komple yaşantılarını etkilemektedir. Geleceğimiz olan dinamik nesile önem vermek herkesin birincil görevidir. Sizde bu konuda yardım almanız için sitemizde paylaştığımız yurtlara bir göz atmadan kararınızı vermeyin. Sizler için İstanbul erkek öğrenci yurtlarını ele almaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek için onlara temiz güzel ortamlar hazırlamak gerekmektedir.

Onlara çalışacakları güzel bir ortam hazırlamak onların okularını daha sağlıklı geçirmeleri anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ailelerin gözlerinin arkada kalmaması daha rahat etmelerini sağlamakta bu konuda yurtlarımız sizler için çalışmaktadır.

İstediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir yurtları giderek yerinde ziyaret edebilirsiniz. Gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

"Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim."
Mustafa Kemal Atatürk...

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurtları
Beyaz Köşk - İstanbul
Mavera Erkek Öğrenci Konukevi

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

Avcılar / İstanbul

Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Yurdu Avcılar Erkek Öğrenci Yurtları Avcılar Öğrenci Yurtları Avcılar Erkek Yurdu İstanbul Avcılar Erkek Öğrenci Yurtları

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri1350 Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Beyoğlu / İstanbul

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Yurtları Şişli Erkek Öğrenci Yurtları Şişli Erkek Yurdu Beyoğlu Erkek Yurtları Beyoğlu Yurtlar İstanbul Şişli Erkek

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri1000 Detay

Kadıköy / İstanbul

Zorlu Erkek Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Zorlu Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Öğrenci Yurtlar İstanbul Yurtlar Kadıköy Erkek Öğrenci Yurtları Kadıköy Erkek Yurtları

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
Sıralama Değeri800 Zorlu Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Maltepe / İstanbul

Turkuaz Erkek Öğrenci Yurdu - Maltepe

Turkuaz Erkek Öğrenci Yurdu - Maltepe olarak İstanbul Maltepe ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri750 Turkuaz Erkek Öğrenci Yurdu - Maltepe WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Kadıköy / İstanbul

Akademi Erkek Yurdu

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Erkek Yurtları İstanbul Öğrenci Yurdu Kadıköy Erkek Öğrenci Yurtları Kadıköy Erkek Yurdu İstanbul Kadıköy Erkek Öğrenci Yurtları

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri700 Akademi Erkek Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler