Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Yurt Ara” sayfamızı inceliyorsunuz

Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Kategorilere Hızlı Erişim
İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
İstanbul Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
İstanbul Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Adalar Erkek Öğrenci Yurtları
Arnavutköy Erkek Öğrenci Yurtları
Ataşehir Erkek Öğrenci Yurtları
Avcılar Erkek Öğrenci Yurtları
B.Çekmece Erkek Öğrenci Yurtları
Bağcılar Erkek Öğrenci Yurtları
Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurtları
Bakırköy Erkek Öğrenci Yurtları
Başakşehir Erkek Öğrenci Yurtları
Bayrampaşa Erkek Öğrenci Yurtları
Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurtları
Beykoz Erkek Öğrenci Yurtları
Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurtları
Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurtları
Çatalca Erkek Öğrenci Yurtları
Çekmeköy Erkek Öğrenci Yurtları
Esenler Erkek Öğrenci Yurtları
Esenyurt Erkek Öğrenci Yurtları
Eyüp Erkek Öğrenci Yurtları
Fatih Erkek Öğrenci Yurtları
Gaziosmanpaşa Erkek Öğrenci Yurtları
Güngören Erkek Öğrenci Yurtları
Kadıköy Erkek Öğrenci Yurtları
Kağıthane Erkek Öğrenci Yurtları
Kartal Erkek Öğrenci Yurtları
Küçükçekmece Erkek Öğrenci Yurtları
Maltepe Erkek Öğrenci Yurtları
Pendik Erkek Öğrenci Yurtları
Sancaktepe Erkek Öğrenci Yurtları
Sarıyer Erkek Öğrenci Yurtları
Şile Erkek Öğrenci Yurtları
Silivri Erkek Öğrenci Yurtları
Şişli Erkek Öğrenci Yurtları
Sultanbeyli Erkek Öğrenci Yurtları
Sultangazi Erkek Öğrenci Yurtları
Tuzla Erkek Öğrenci Yurtları
Ümraniye Erkek Öğrenci Yurtları
Üsküdar Erkek Öğrenci Yurtları
Yenibosna Erkek Öğrenci Yurtları
Zeytinburnu Erkek Öğrenci Yurtları
Sıralama
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
İstanbul Öğrenci Yurtları / Apartları

Türkiye'nin en güzel kenti İstanbul'da rahat bir okul dönemi için İstanbul'un en iyi erkek yurtlarını burada bulabilirsiniz. Bir çok yerli ve yabancı turisttin yerleştiği bu güzel şehirde öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği vardır. Gençler için hiç bir vakit sıkılmıyacakları dolu dizgin hayatı yaşayacakları İstanbul bu bakımından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin karşılaştıkları problemlerin başında, yerleşecekleri yurt sorunu geliyor. Belki de daha ilk defa ailelerinden uzun süre ayrı kalacakları için bu onlar için büyük bir sorun haline gelmektedir. Gerek maddi bakımdan gerekse okula uzaklığı bakımından öğrencilerin kafalarında birçok soru işareti bulunmaktadır. Söz konusu İstanbul olunca yaşantının pahalı olması fazla insan çeşitliliğinin olması bunların hepsi birer sorun haline geliyo olabilir. Ama sizin bütçenize uygun bir çok kaliteli yurt bulunmaktadır.

Devlet Üniversitelerinin ve Özel Üniversitelerinde çok olması nedeniyle kalacak yer arayan birçok öğrenci kiraların ve ev fiyatlarının pahalı olması sebebiyle İstanbul erkek öğrenci yurtları hem fiyatları hem de verdikleri hizmet kalitesiyle öğrencilerin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye semte göre değişkenlik gösteren fiyatlar sizlerin Üniversitenizin konumuna göre kendi bütçenize göre belirleyeceğiniz birçok seçenek vardır. Yurtlara hem bütçe bakımından hemde merkezi konumu açısından bakılmalıdır.

Yurtları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı hususlara değinmek gerekirse; yukarıda bahsettiğimiz gibi en önce tercih edilmesi gereken Üniversite'ye yakınlığı ve bütçenize uygun olmasıdır. Artık çoğu yurtlarımızın servis olanakları vardır. İstanbul'a nerden bakarsanız bakın her yer merkez konumunda olmaktadır. Yurtlardan istediğiniz yere otobüs, metrobüs, metro vb. seçeneklerle çok rahatlıkla gidebileceğiniz konumlardadır.

İstanbul erkek öğrenci yurtları ailelerinizin sizleri güvenle bırakabilecekleri nezih ortamlardadır. Herkes hayatlarının büyük bir bölümünü geçirecekleri yaşam ortamlarının en iyi kalitede olmasını ister. Hal böyle olunca bazı yurtlarımız oldukça fazla seçenek sunarken bazı yurtlarımız bütçeye göre seçenek sunmaktadır. Sizlerin her zaman konforlu bir sene geçirmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadırlar.

İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçeneklerimizde arkadaşlarıyla kalabalık ortamda da kalabilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır. Yurtlarımızda sosyal aktivite olarak spor salonları son teknoloji aletler rahatça çalışabilecekleri ders çalışma odaları, kütüphane, ödevlerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları, kafeteryaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bazı yurtlarımızda sauna, sinema odaları, hamam, yüzme havuzu gibi seçenekleride vardır.

Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek için her geçen gün üstüne koyarak hizmet verme anlayışındalardır. Ailelerinizin güvenle sizleri teslim edeceği ortamlardır. Temizlik konusu olsun okulunuza ulaşım olsun güvenlik bakımından olsun sizler için rahatlığı ve güveni ön planda tutmaya çalışmaktadırlar.

Konu güvenliğe gelmişken yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli periyotlarda denetlenmektedir. Olası bir durumlarda gerek yangın tüpleri gerek yangın merdivenleri gerekse acil çıkış kapıları hızlı bir şekilde tahliye edilecek bir ortamdır. Yemek konusunda da hijyenik temiz ortamlarda çoçuklarınız yiyebileceği yemekler yapılmaktadır. Yurtlarımızın çoğunun içinde kantin hizmeti de bulunmaktadır.

İstanbul erkek öğrenci yurtlarının çok olması bakımından tercih kararı size kalmıştır. Kendi zevkinize , kendi bütçenize uygun yurt bulmak istiyorsanız her yurt için artı yönlerinide eksik olan yönlerinide sizin için konu almaya çalıştık tek tek bizler araştırdık ve sitemizden kendi tercihinize göre yurt seçimini yapabilirsiniz.

Hafta sonları rahatça gezebileceğiniz eğlenebileceğiniz ve kafanızı dağıtabileceğiniz kaçınılmasız bir yer İstanbul. Bu yönden gerek yurtlarımızın aktiviteleri olsun gerekse kendi arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz bir haftasonu ile vize ve final haftalarına daha dinç bir kafa ile girmek sizlerin elinde.

İstanbul her ne kadar dışarda ki olaylardan dolayı insanın gözünü korkutsa da bir o kadar da güzel bir şehir olmaktadır. Bu yüzden de öğrencilerin gelirken kafasında yaşam, geçim, yurt sıkıntısı gibi soru işaretleri olsa da yine de ilk tercih ettikleri şehir olmaktadır. Sizler için bu sıkıntılı süreci çözmek adına sitemizde ki yurtlardan yararlanabillirsiniz.

Sizlere gerekirse yurttan dışarı çıkmadan dışardaki hayatı odanıza getirmektedir çoğu yurtlar. Sizlerin en iyi şekilde vize ve final haftalarına hazırlanmanız için gerekli kütüphaneleri çalışma odaları mevcuttur.

Çoçuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız sizde onlar için en rahat edecekleri ortamı hazırlamak sizlerin elinde tercih edeceğiniz yurtlar onların çalışma ortamlarından tutun komple yaşantılarını etkilemektedir. Geleceğimiz olan dinamik nesile önem vermek herkesin birincil görevidir. Sizde bu konuda yardım almanız için sitemizde paylaştığımız yurtlara bir göz atmadan kararınızı vermeyin. Sizler için İstanbul erkek öğrenci yurtlarını ele almaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek için onlara temiz güzel ortamlar hazırlamak gerekmektedir.

Onlara çalışacakları güzel bir ortam hazırlamak onların okularını daha sağlıklı geçirmeleri anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ailelerin gözlerinin arkada kalmaması daha rahat etmelerini sağlamakta bu konuda yurtlarımız sizler için çalışmaktadır.

İstediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir yurtları giderek yerinde ziyaret edebilirsiniz. Gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

"Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk...

Efo Academic Apartmants - İstanbul
Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurtları
İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
Özel Kul Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1350

Avcılar / İstanbul

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Erkek - Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1000

Beyoğlu / İstanbul

Ataman Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 600

Ataşehir / İstanbul

Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 550

Kadıköy / İstanbul

Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Kadıköy / İstanbul

Han Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 450

Kadıköy / İstanbul

Haseki Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 450

Fatih / İstanbul

Zorlu Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 325

Kadıköy / İstanbul

Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Şişli / İstanbul

Kadıköy Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kadıköy / İstanbul

New Life Erkek Öğrenci Yurtları

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Esenyurt / İstanbul

Mavera Merdivenköy Erkek Öğrenci Konukevi

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kadıköy / İstanbul

Maltepe Han Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Maltepe / İstanbul

Educa Erkek Öğrenci Yurdu Beylikdüzü

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Beylikdüzü / İstanbul

Educa Erkek Öğrenci Yurdu Florya

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Küçükçekmece / İstanbul

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Zeytinburnu / İstanbul

Başarı Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 250

Avcılar / İstanbul

Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Şişli / İstanbul

Olcayto Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Şişli / İstanbul

Arı Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 100

Kadıköy / İstanbul

Beyazıt Atıf Özbay Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Fatih / İstanbul

Özel Paşa Köşkü Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Kadıköy / İstanbul

Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
Şirinevler Kama Erkek Yurdu
detay
Kapalı Çarşı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Taksim İstiklal Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Enis Çebi Erkek Öğrenci Yurdu
detay
ARC Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Kırklar Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Özel Turanlar Erkek Öğrenci Yurtları
detay
Konforist Edu Suites
detay
Avrasya Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Özel Karaman Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yur...
detay
Özel Boğaziçi Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu
detay
Kapalı Çarşı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Oktan Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Bilgi Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları
detay
Büyük Yıldız Erkek Yurdu
detay
Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Turgut Reis Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Zümrüt Yuva Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Vefa Süleymaniye Erkek Öğrenci Yurdu
detay
MecidiyeKöy Mustafa Kıbrıslı Erkek Yurdu
detay
Metropol İstanbul
detay
Hicret Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Kanarya Erkek Yurdu
detay
Kartaltepe Erkek Yurdu
detay
Yıldız Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Trabzon İl. Yet. Dern. Erkek Öğrenci Yurdu
detay
İlim Yayma Vakfı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Fikirtepe Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Yenisahra Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Seçkin Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Doruk Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Başakşehir Öğrenci Yurdu
detay
Evim Erkek Öğrenci Yurdu ve Apartı
detay
Özel Cem Ege Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yu...
detay
Airport İnci Hotel
detay
Yeni Dünya Vakfı
detay
Hacı Ahmet Ünal Vakfı
detay