İstanbul Erkek Apartları ve Stüdyo Daireleri ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler
İstanbul yurtlar kadar pansiyon, öğrenci evleri ve apartlar konusunda da zengin bir şehir. Şehirde farklı tiplerde pansiyonlar var. Bunların fiyatları sağladıkları imkanlara ve semtine göre değişiyor. Pek çok pansiyonda yemek, banyo, internet gibi hizmetler standart olarak yer alıyor. Konut kiralarının yüksek olduğu mega kentte öğrenci evleri ve apartların fiyatları yurtlara ve pansiyonlara göre daha ucuz olabiliyor. Öğrenci evi ve apartlarda kira parasını öğrenci sayısı belirliyor. Sayı yükseldikçe fiyat aşağı düşüyor. Tabi en önemlisi binanın bulunduğu yer. Anadolu veya Avrupa yakasındaki erkek pansiyonları, öğrenci evleri ve apartlara sitemizden ulaşarak fiyatları ve diğer özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erkek apartlarımız, çağın gerekliliklerine uygun olanakları ve modern iç tasarımlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Apartlarımızın çoğunda 7/24 kamera ile kayıt yapılmaktadır.

Öğrencilere evlerindeki rahatı ve konforu sunmak için sürekli çalışılmaktadır. Çoğu apartımızda kütüphane ve öğrencilere ait çalışma alanları mevcuttur. Apartlarımızda rahat bir üniversite yaşamı için birçok imkan mevcuttur. 

İstanbul'daki yoğun trafik nedeniyle kendi üniversitenize yakın apartları tercih etmeniz gerekmektedir. Okulunuza en yakın apartları bulabilmeniz ve haklarında daha çok bilgi alabilmeniz için bu apartları sizler için sıraladık. Böylece apartlar hakkında tüm bilgilere sahip olabilir seçimlerinizi de ona göre yapabilirsiniz.

Melek Anne Erkek Apartı

Melek Anne Erkek Öğrenci Evi Uygun Fiyatları, Rahat Odaları ve Kaliteli Hizmetiyle Siz Misafirlerinize Evinizi Aratmayacak Konforlukta Konaklama Sunmaktadır

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri350 İncele
Nil Apart İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Apartları Şirinevler Apartlar

İstanbul Şirinevler Apart İstanbul Erkek Öğrenci Apartı Evleri Apartları Apart Fiyatları Bahçelievler Erkek Apartları İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Evleri İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Evi

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 İncele
Özkaya Lüx Konaklama

Özkaya Lüx Konaklama olarak İstanbul Şişli ilçesinde Konaklama alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Nil Konuk Evleri İstanbul Bahçelievler Öğrenci Evi Bahçelievler Erkek Apartları

Nil Konuk Evleri İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Evi İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Apartı İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Evleri İstanbul Bahçelievler Erkek Öğrenci Apartları Bahçelievle

7/24 Güvenlik
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul  Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler | Yurt ARAMA