İstanbul Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İstanbul
  4. Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul kız öğrenci yurtları bakımından oldukça zengindir. Türkiye'nin mega kenti, eşsiz ve büyüleyici güzelliklere sahip olan dünyanın kültür mirası ve başkenti güzel İstanbul. Bir çok yabancı turisttin yerleştiği bu büyüleyici şehirde öğrenci olmanın ayrı bir güzelliği elbetteki vardır. Gençler için oldukça vakit geçirebilecekleri hiç sıkılmıyacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları İstanbul şehri her bakımından üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almakta büyük önem kazanmaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk karşılaştıkları problemlerden en başı çeken yerleşecekleri yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı çeşit özelliklerde kız öğrenci yurtları sunmaktadır.

Belki de ilk kez ailelerinden bu denli uzun süre ayrı kalacakları için konaklama öğrenciler açısından büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Hem maddi konuda hemde özlem konusunda öğrencilerin kafalarında bunlar gibi daha bir sürü soru işareti bulunmaktadır. Birde sonuç itibariyle öğrencinin kazandığı şehir İstanbul gibi hem büyük hem de kalabalık bir şehir olunca endişeler biraz daha artmış oluyor. Lakin İstanbul endişe edilecek, korkulacak bir şehir değildir. Her bütçeye göre bir çok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları aile sıcaklığında sizleri karşılamaktan hiç çekinmeden hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ailelerinizin sizleri rahatlıkla kendi evlerine bırakıyormuşçasına güvenli bir ortamları ile sizlere hizmet vermektedirler. Sizlerin yaşantılarının büyük bir kısmını geçirecekleri bu yurtlar size en kaliteli hizmeti vermek için adeta birbirleri ile yarışmaktadırlar.

Sizlerin her zaman konforlu bir dönem atlatmanız için, gerek de sınavlara hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtlarda sizlerin rahatça çalışabilecekleri kütüphane, çalışma salonları, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında birçok yurdun odalarında çalışma masaları mevcuttur.

Sosyal aktivite bakımından da zengin olan yurtlar spor odaları, spor aletleri ve hatta bazı lüks yurtlarda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktiviteler bulunmaktadır. Sizlerin rahat etmesi için her yola başvurmaktan asla kaçınmamaktadırlar. Sizleri sadece müşterileri değil en kıymetli misafirleri anlayışı ile yollarına devam etmektedirler.

Tabi bu saydığımız seçeneklere göre fiyatlarda değişiklik illa ki oluyor. Sizler kendi bütçenize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz. Saydığımız bazı özellikler lüks yurtlara kaçmaktadır. Tercih etmesi sizlere kalmıştır. Kimi tek kişilik odalarda kendi başına kalmayı ister kimi ise 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşları ile birlikte kalabalık bir ortamı seviyordur veya diğer oda seçeneklerini tercihte edebilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır.

Siz değerli kız öğrencilerimize her zaman en kaliteli bir hizmet verme anlayışı içinde olan yurtlarımız her geçen gün üstüne bir basamak daha yeniliklerle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusuna gelecek olursak tüm yurtlarımız en fazla 2 gün aralıkla temizlenmektedir. Yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetlenmektedir. Sizlerin haberler duyduğu o kötü yurtlar, eğitimler artık eskide kaldı. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik hizmeti olmaktadır. Kızlarınız bizler için önemlidir. Yurtları tercih ederken sizlerde okula yakın olmasını isteyeceğiniz gibi en kötü o konumda tek vasıta ile okula gidebileceğiniz yurtları tercih etmelisiniz.

Güvenlik bakımından az önce dediğimiz gibi yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetlerde olası bi tarz durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye olunmalıdır.

İstanbul kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışındadır. Bu yüzden bazı hafta sonları sizlere çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin moralinin keyfinin yüksek olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Gerek İstanbul'un tarihi yerleri gerekse gezilecek eğlence yerleri ile sizlerin hafta sonlarını güzel geçirmeniz için değişik planlar yapmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları çocuklarınızın ev ortamı hissi yaşatmak için rahatça çalışacakları mekanlar olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Sizlerde yurtlarımızı tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve güvenlik bakımından görevlerini yerine getirip getirmemesine bakınız. Bu konuda sitemizde bulunan yurtlarımızla sizlere karşılaştırma ortamı sunmaktayız. Sizler kendi bütçenize göre tercih edebileceğiniz yurtları kendi gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

Türkiye'nin ve geleceğimiz olan güzel gençlerimize sağlıklı ortamlar hazırlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek, onların üstüne titremek herkesin birincil görevidir.

Onlara güven veren ortamlar hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olan İstanbul'daki kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih etmek istediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir konumunu net öğrenerek gidip yerinde görebilirsiniz. Hiç bir yurdu gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının büyük bir bölümünü yaşayacak olan çocuklarınızla birlikte karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin veliahtları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Onların eğitimlerinde hiç bir şeyden kaçınmadan eğitimlerine katkı sağlamak ve onların her alanda yanlarında bulunmak bizlerin en önde gelen görevlerindendir. İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir.

"Ey yükselen yeni nesil. Gelecek sizlerindir. Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yaşatacak ve devam ettirecek sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk...

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Sgs Kız Yurdu

Sgs Kız Yurdu Ulaşım Ağlarına ve Birçok Üniversiteye Çok Yakın Konumdadır. Ayrıca Öğrencilerimizin İhtiyaçlarını Temin Edebileceği Birçok AVM ve Eğlence Merkezlerine Yakın Mesafededir

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri3400 İncele
Kampüsaray Beyoğlu Şubesi - Kız Öğrenci Yurdu

Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu, hizmet kalitesi ve güvenilirliğini sürekli kendini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlayan Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu hizmetinizdedir..

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri3000 İncele
Kampüsaray Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Kampüsaray Avcılar Kız Öğrenci Yurdu, güvenli ve konforlu bir yurt için bizi tercih edebilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri3000 İncele
Özel İstanbul Safir Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

Safir Kız Öğrenci Yurdu'na yurt demek belki de haksızlık olur. Safir Yurt, adeta 5 yıldızlı otel. Kız öğrencilerin kendilerini çok değerli hissedebilecekleri, yüksek zarafette bir mekan.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri2600 İncele
İnci Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları

İnci Kız Öğrenci Yurdu Kadıköy'de şehir hatları deniz iskelesine çok yakın, Şifa Hastanesi'nin yanı başında ve deniz manzaralı terasıyla güvenli bir konumdadır.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri2500 İncele
Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Fatih Kız Öğrenci Yurtları

Fatih'te yer alan BETAV kzı yurdu, resimlerde de göreceğiniz gibi çok kaliteli bir spor salonuyla siz değerli öğrencilere hizmet vermektedir.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri2400 İncele
Kampüsaray Fındıkzade Kız Öğrenci Yurdu

Kampüsaray Fındıkzade Kız Öğrenci Yurdu, günlük yaşam için planlanmış odalarında sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri2150 İncele
Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'da Kalacak Kız Öğrencilerin Konaklama Derdine Son Veriyor.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri1500 İncele
Özel Hazal Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Hazal Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Fatih ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1400 İncele
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Üsküdar'da ki Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu yükseköğrenim öğrencilerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri1300 İncele
Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Ataşehir Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Ataşehir'de hizmet veren yurdumuzu; MEB tebliğlerine uygun, öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile ortamını aratmayacak şekilde tasarladık.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Televizyon
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri1250 İncele
Pembe Köşk Kız Yurdu

Pembe Köşk Kız Yurdu olarak İstanbul Beşiktaş ilçesinde Kız Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Işıksaçan Residence İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Evleri Kadıköy Apart Daireler

İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Evleri İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Evi İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Apartı İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Apartları İstanbul Kadıköy Apart Daireler İstanbul Kadıköy Apart

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
Avcılar Özel Has Kız Öğrenci Yurdu

Avcılar Özel Has Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Avcılar ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri1000 İncele
Özel Karaelmas Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Fatih Yurtlar

Fatih'in tam merkezinde, Sağlık sektörünün geçiş kapısı olan meşhur TIP fakültelerinin hemen dibinde, MEB onaylı bir yurt.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri850 İncele
Academic House
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Academic House Kız Öğrenci Yurdu konumu itibariyle durak ve üniversitelere yakın olmakla beraber sosyal çevre açısından da beklentileri güvenle karşılamaktadır.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Beşiktaş Academic House İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Kız  Yurdu

Beşiktaş Academic House İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Kız Yurdu Beşiktaş Academic House Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Özel Zorlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Zorlu Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Kadıköy ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
Elifnaz Kız Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatihde Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Elifnaz Kız Yurdu İstanbul Öğrenci Yurtları Fatih Kız Yurdu Fatih Kız Yurtları İstanbul Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Fatih Kız Yurdu İstanbul Fatih Kız Yurtl

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri750 İncele
Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Kadıköy ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri700 İncele
Sume Kız Öğrenci Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Sume Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Fatih ilçesinde Özel yurt alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Melek Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatih Güvenli Kız Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Melek Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Kız Yurdu Fatih Kız Öğrenci Yurtları Fatih Yurtlar İstanbul Fatih Kız Öğrenci Yurdu Fatih Ekonomik Kız Yurtları İstanbul Fatih Uygun Yurt

İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu olarak İstanbul Ümraniye ilçesinde MEB Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Spor İmkanları
Sıralama Değeri500 İncele
Canan Dağdeviren Kız Yurdu

Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu ile alışılmışın dışında bir kalitede Kız Öğrenci Yurdunda konaklayın.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları standart üyeler

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İstanbul  Kız Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA