Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “İstanbul Kız Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Kategorilere Hızlı Erişim
İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
İstanbul Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
İstanbul Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Adalar Kız Öğrenci Yurtları
Arnavutköy Kız Öğrenci Yurtları
Ataşehir Kız Öğrenci Yurtları
Avcılar Kız Öğrenci Yurtları
B.Çekmece Kız Öğrenci Yurtları
Bağcılar Kız Öğrenci Yurtları
Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları
Bakırköy Kız Öğrenci Yurtları
Başakşehir Kız Öğrenci Yurtları
Bayrampaşa Kız Öğrenci Yurtları
Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtları
Beykoz Kız Öğrenci Yurtları
Beylikdüzü Kız Öğrenci Yurtları
Beyoğlu Kız Öğrenci Yurtları
Çatalca Kız Öğrenci Yurtları
Çekmeköy Kız Öğrenci Yurtları
Esenler Kız Öğrenci Yurtları
Esenyurt Kız Öğrenci Yurtları
Eyüp Kız Öğrenci Yurtları
Fatih Kız Öğrenci Yurtları
Gaziosmanpaşa Kız Öğrenci Yurtları
Güngören Kız Öğrenci Yurtları
Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları
Kağıthane Kız Öğrenci Yurtları
Kartal Kız Öğrenci Yurtları
Küçükçekmece Kız Öğrenci Yurtları
Maltepe Kız Öğrenci Yurtları
Pendik Kız Öğrenci Yurtları
Sancaktepe Kız Öğrenci Yurtları
Sarıyer Kız Öğrenci Yurtları
Şile Kız Öğrenci Yurtları
Silivri Kız Öğrenci Yurtları
Şişli Kız Öğrenci Yurtları
Sultanbeyli Kız Öğrenci Yurtları
Sultangazi Kız Öğrenci Yurtları
Tuzla Kız Öğrenci Yurtları
Ümraniye Kız Öğrenci Yurtları
Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları
Yenibosna Kız Öğrenci Yurtları
Zeytinburnu Kız Öğrenci Yurtları
Sıralama
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul kız öğrenci yurtları bakımından oldukça zengindir. Türkiye'nin mega kenti, eşsiz ve büyüleyici güzelliklere sahip olan dünyanın kültür mirası ve başkenti güzel İstanbul. Bir çok yabancı turisttin yerleştiği bu büyüleyici şehirde öğrenci olmanın ayrı bir güzelliği elbetteki vardır. Gençler için oldukça vakit geçirebilecekleri hiç sıkılmıyacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları İstanbul şehri her bakımından üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almakta büyük önem kazanmaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk karşılaştıkları problemlerden en başı çeken yerleşecekleri yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı çeşit özelliklerde kız öğrenci yurtları sunmaktadır.

Belki de ilk kez ailelerinden bu denli uzun süre ayrı kalacakları için konaklama öğrenciler açısından büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Hem maddi konuda hemde özlem konusunda öğrencilerin kafalarında bunlar gibi daha birsürü soru işareti bulunmaktadır. Birde sonuç itibariyle öğrencinin kazandığı şehir İstanbul gibi hem büyük hem de kalabalık bir şehir olunca endişeler biraz daha artmış oluyor. Lakin İstanbul endişe edilecek, korkulacak bir şehir değildir. Her bütçeye göre bir çok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları aile sıcaklığında sizleri karşılamaktan hiç çekinmeden hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ailelerinizin sizleri rahatlıkla kendi evlerine bırakıyormuşcasına güvenli bir ortamlararı ile silere hizmet vermektedirler. Sizlerin yaşantılarının büyük bir kısmını geçirecekleri bu yurtlar size en kaliteli hizmeti vermek için adeta birbirleri ile yarışmaktadırlar.

Sizlerin her zaman konforlu bir dönem atlatmanız için, gerek sınavlara hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtlarda sizlerin rahatça çalışabilecekleri kütüphane, çalışma salonları, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında birçok yurdun odalarında çalışma masaları mevcuttur.

Sosyal aktivite bakımından da zengin olan yurtlar spor odaları, spor aletleri ve hatta bazı lüks yurtlarda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktiviteler bulunmaktadır. Sizlerin rahat etmesi için her yola başvurmaktan asla kaçınmamaktadırlar. Sizleri sadece müşterileri değil en kıymetli misafirleri anlayışı ile yollarına devam etmektedirler.

Tabi bu saydığımız seçeneklere göre fiyatlarda değişiklik illa ki oluyor. Sizler kendi bütçenize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz. Saydığımız bazı özellikler lüks yurtlara kaçmaktadır. Tercih etmesi sizlere kalmıştır. Kimi tek kişilik odalarda kendi başına kalmayı ister kimise 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşları ile birlikte kalabalık bir ortamı seviyodur veya diğer oda seçeneklerini tercihte edebilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır.

Siz değerli kız öğrencilerimize her zaman en kaliteli bir hizmet verme anlayışı içinde olan yurtlarımız her geçen gün üstüne bir basamak daha yeniliklerle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusuna gelicek olursak tüm yurtlarımız en fazla 2 gün aralıkla temizlenmektedir. Yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetlenmektedir. Sizlerin haberler duyduğu o kötü yurtlar, eğitimler artık eskide kaldı. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik hizmeti olmaktadır. Kızlarınız bizler için önemlidir. Yurtları tercih ederken sizlerde okula yakın olmasını isteyeceğiniz gibi en kötü o konumda tek vasıta ile okula gidebileceğiniz yurtları tercih etmelisiniz.

Güvenlik bakımından az önce dediğimiz gibi yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetlerde olası bi tarz durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye olunmalıdır.

İstanbul kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışındadır. Bu yüzden bazı hafta sonları sizlere çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin moralinin keyfinin yüksek olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Gerek İstanbul'un tarihi yerleri gerekse gezilecek eğlence yerleri ile sizlerin hafta sonlarını güzel geçirmeniz için değişik planlar yapmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları çocuklarınızın ev ortamı hissi yaşatmak için rahatça çalışacakları mekanlar olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Sizlerde yurtlarımızı tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve güvenlik bakımından görevlerini yerine getirip getirmemesine bakınız. Bu konuda sitemizde bulunan yurtlarımızla sizlere karşılaştırma ortamı sunmaktayız. Sizler kendi bütçenize göre tercih edebileceğiniz yurtları kendi gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

Türkiye'nin ve geleceğimiz olan güzel gençlerimize sağlıklı ortamlar hazırlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne titremek herkesin birincil görevidir.

Onlara güven veren ortamlar hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olan İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih etmek istediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir konumunu net öğrenerek gidip yerinde görebilirsiniz. Hiç bir yurdu gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının büyük bir bölümünü yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin velihatları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Onların eğitimlerinde hiç bir şeyden kaçınmadan eğitimlerine katkı sağlamak ve onların her alanda yanlarında bulunmak bizlerin en önde gelen görevlerindendir. İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir.

"Ey yükselen yeni nesil. Gelecek sizlerindir. Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yaşatacak ve devam ettirecek sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk...

Akdeniz Kız Yurdu
Karya Academic Apartments
Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu_16072014
İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1800

Fatih / İstanbul

Kardelen Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Öğrenim ve Özel Okullar Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1700

Kadıköy / İstanbul

Mozaik Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1550

Kadıköy / İstanbul

Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1550

Kadıköy / İstanbul

Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Erkek - Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 1500

Beyoğlu / İstanbul

İdeal Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1350

Beşiktaş / İstanbul

Özel İstanbul Safir Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1300

Fatih / İstanbul

My Dome Academic Residence

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1300

Sarıyer / İstanbul

Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1300

Üsküdar / İstanbul

Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1250

Üsküdar / İstanbul

Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1250

Fatih / İstanbul

Yurtistanbul Fatih Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 1200

Fatih / İstanbul

İnci Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 950

Kadıköy / İstanbul

Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 750

Fatih / İstanbul

Kampüsaray Fındıkzade Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 750

Fatih / İstanbul

Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 700

Kadıköy / İstanbul

Merter Kız Yurdu

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 650

Güngören / İstanbul

Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 600

Ataşehir / İstanbul

Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Kadıköy / İstanbul

Avcılar Özel Has Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Avcılar / İstanbul

Ailem Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 450

Kadıköy / İstanbul

Beşiktaş Academic House

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 450

Beşiktaş / İstanbul

İstanyurt Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 400

Avcılar / İstanbul

Elifnaz Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 400

Fatih / İstanbul

Başarı Kız Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 400

Avcılar / İstanbul

Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 400

Ataşehir / İstanbul

Pembe Köşk Kız Yurdu

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

Beşiktaş / İstanbul

Akademi Yaşam Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

Avcılar / İstanbul

EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 350

Esenyurt / İstanbul

İstanbul Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kadıköy / İstanbul

Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kadıköy / İstanbul

İstasyon Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Esenyurt / İstanbul

İstasyon Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Avcılar / İstanbul

Lidya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Bakırköy / İstanbul

Educa Kız Öğrenci Yurdu Florya

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Küçükçekmece / İstanbul

Educa Kız Öğrenci Yurdu Beylikdüzü

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Esenyurt / İstanbul

Çırağan Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Fatih / İstanbul

Zorlu Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kadıköy / İstanbul

Eda Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Küçükçekmece / İstanbul

Academia Viva Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Kağıthane / İstanbul

Adil Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 275

Üsküdar / İstanbul

Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Beşiktaş / İstanbul

Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Fatih / İstanbul

Karaelmas Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Fatih / İstanbul

Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Fatih / İstanbul

Akdeniz Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Fatih / İstanbul

Gazi-3 Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 150

Fatih / İstanbul

Dorm İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Şişli / İstanbul

Santral Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Eyüp / İstanbul

Melek Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Fatih / İstanbul

Bahçelievler Elit Kız Yurdu

Bayan Öğrenci Yurdu, Bayan Devlet Memuru ve Çalışan Bayan Konaklama İmkânı

Üyelik Büyüklüğü: 100

Bahçelievler / İstanbul

Seniye Turaç Kız Öğrenci Yurdu

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Şişli / İstanbul

Özel Rumeli Yükseköğretim Kız Yurdu

Kız Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Bahçelievler / İstanbul

Yenibosna Elit Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Bahçelievler / İstanbul

Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurd...
detay
Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kampüsaray Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Eren Kız Öğrenci Yurdu
detay
Lider Şişli Kız Öğrenci Yurdu
detay
Enis Çebi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Sudenaz Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ali Özerden Kız Öğrenci Yurdu
detay
Konforist Edu Suites
detay
Moda Kız Öğrenci Yurdu
detay
Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları
detay
Mavi Nazar Kız Öğrenci Yurdu
detay
Beykoz Kavacık Kız Öğrenci Yurdu
detay
Adora Kız Öğrenci Yurdu
detay
Güngören Konuş Öğrenci Yurdu
detay
Topkapı Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ata Kız Öğrenci Yurdu
detay
Oktan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Elif Kız Öğrenci Yurdu
detay
Acıbadem Kız Öğrenci Yurdu
detay
Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu
detay
Deniz Kız Yurdu
detay
Nehir Kız Öğrenci Yurdu
detay
Şermin Hanım Kız Öğrenci Yurdu
detay
Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu
detay
İstanbul Evim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Anadolu Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ulubat Kız Öğrenci Yurdu
detay
Pembe Konak Kız Öğrenci Yurdu
detay
İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
detay
Üsküdar Kız Kulesi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Başakşehir Kız Öğrenci Yurdu II
detay
Cerrahpaşa Kız Öğrenci Yurdu
detay
Hasanpaşa Kız Öğrenci Yurdu
detay
Zehra Kız Öğrenci Yurdu
detay
Gazi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Avrupa Kız Yurdu
detay
Kavram Kız Öğrenci Yurdu
detay
Cemil Meriç Kız Öğrenci Yurdu
detay
Gazi Kız Öğrenci Yurdu 2
detay
Filiz Kız Yurdu
detay
Pera Kız Öğrenci Yurdu
detay
İstanbul Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu
detay
Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kardelen 3 Deluxe
detay
Özel Süheyla Reyhan Yükseköğretim Kız Öğre...
detay
Özel Mirasçılar YÖ Kız Öğrenci Yurdu
detay
Celalettin Tüfekçi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Merkez Kız Öğrenci Yurdu
detay
Su Butik Kız Öğrenci Yurdu
detay
Bakırköy Elit Kız Yurdu
detay
Mutlu Kız Öğrenci Yurdu
detay
Gelişim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Özel Çengelköy Yükseköğretim Kız Yurdu
detay
Elan Kız Öğrenci Yurdu
detay
Galata Kulesi Kız Öğrenci Yurdu
detay
Özel Hazal Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Özel Ada Kız Öğrenci Yurdu
detay
Temel Kız Öğrenci Yurdu
detay
Şişli Kız Öğrenci Yurdu
detay
Özel Sevim Kız Yurdu
detay
Dönmezler
detay
Pulya Kız Ögrenci Yurdu
detay
Özel Zirve Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Dormist Kız Öğrenci Yurdu
detay
Merkez Kız Öğrenci Yurdu
detay
Kıztaşı Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
detay
Ala-Çatı
detay
Campucity Yurtları
detay
Özel Habitat Şişli Kız Öğrenci Yurdu
detay
Destek Akademi
detay
Yakamoz Yurtları
detay