İstanbul Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “İstanbul Kız Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Yurt Arama Ana Sayfa Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → İstanbul

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul kız öğrenci yurtları bakımından oldukça zengindir. Türkiye'nin mega kenti, eşsiz ve büyüleyici güzelliklere sahip olan dünyanın kültür mirası ve başkenti güzel İstanbul. Bir çok yabancı turisttin yerleştiği bu büyüleyici şehirde öğrenci olmanın ayrı bir güzelliği elbetteki vardır. Gençler için oldukça vakit geçirebilecekleri hiç sıkılmıyacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları İstanbul şehri her bakımından üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almakta büyük önem kazanmaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk karşılaştıkları problemlerden en başı çeken yerleşecekleri yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı çeşit özelliklerde kız öğrenci yurtları sunmaktadır.

Belki de ilk kez ailelerinden bu denli uzun süre ayrı kalacakları için konaklama öğrenciler açısından büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Hem maddi konuda hemde özlem konusunda öğrencilerin kafalarında bunlar gibi daha birsürü soru işareti bulunmaktadır. Birde sonuç itibariyle öğrencinin kazandığı şehir İstanbul gibi hem büyük hem de kalabalık bir şehir olunca endişeler biraz daha artmış oluyor. Lakin İstanbul endişe edilecek, korkulacak bir şehir değildir. Her bütçeye göre bir çok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları aile sıcaklığında sizleri karşılamaktan hiç çekinmeden hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ailelerinizin sizleri rahatlıkla kendi evlerine bırakıyormuşcasına güvenli bir ortamlararı ile silere hizmet vermektedirler. Sizlerin yaşantılarının büyük bir kısmını geçirecekleri bu yurtlar size en kaliteli hizmeti vermek için adeta birbirleri ile yarışmaktadırlar.

Sizlerin her zaman konforlu bir dönem atlatmanız için, gerek sınavlara hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtlarda sizlerin rahatça çalışabilecekleri kütüphane, çalışma salonları, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında birçok yurdun odalarında çalışma masaları mevcuttur.

Sosyal aktivite bakımından da zengin olan yurtlar spor odaları, spor aletleri ve hatta bazı lüks yurtlarda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktiviteler bulunmaktadır. Sizlerin rahat etmesi için her yola başvurmaktan asla kaçınmamaktadırlar. Sizleri sadece müşterileri değil en kıymetli misafirleri anlayışı ile yollarına devam etmektedirler.

Tabi bu saydığımız seçeneklere göre fiyatlarda değişiklik illa ki oluyor. Sizler kendi bütçenize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz. Saydığımız bazı özellikler lüks yurtlara kaçmaktadır. Tercih etmesi sizlere kalmıştır. Kimi tek kişilik odalarda kendi başına kalmayı ister kimise 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşları ile birlikte kalabalık bir ortamı seviyodur veya diğer oda seçeneklerini tercihte edebilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır.

Siz değerli kız öğrencilerimize her zaman en kaliteli bir hizmet verme anlayışı içinde olan yurtlarımız her geçen gün üstüne bir basamak daha yeniliklerle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusuna gelicek olursak tüm yurtlarımız en fazla 2 gün aralıkla temizlenmektedir. Yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetlenmektedir. Sizlerin haberler duyduğu o kötü yurtlar, eğitimler artık eskide kaldı. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik hizmeti olmaktadır. Kızlarınız bizler için önemlidir. Yurtları tercih ederken sizlerde okula yakın olmasını isteyeceğiniz gibi en kötü o konumda tek vasıta ile okula gidebileceğiniz yurtları tercih etmelisiniz.

Güvenlik bakımından az önce dediğimiz gibi yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetlerde olası bi tarz durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye olunmalıdır.

İstanbul kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışındadır. Bu yüzden bazı hafta sonları sizlere çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin moralinin keyfinin yüksek olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Gerek İstanbul'un tarihi yerleri gerekse gezilecek eğlence yerleri ile sizlerin hafta sonlarını güzel geçirmeniz için değişik planlar yapmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları çocuklarınızın ev ortamı hissi yaşatmak için rahatça çalışacakları mekanlar olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Sizlerde yurtlarımızı tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve güvenlik bakımından görevlerini yerine getirip getirmemesine bakınız. Bu konuda sitemizde bulunan yurtlarımızla sizlere karşılaştırma ortamı sunmaktayız. Sizler kendi bütçenize göre tercih edebileceğiniz yurtları kendi gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

Türkiye'nin ve geleceğimiz olan güzel gençlerimize sağlıklı ortamlar hazırlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne titremek herkesin birincil görevidir.

Onlara güven veren ortamlar hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olan İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih etmek istediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir konumunu net öğrenerek gidip yerinde görebilirsiniz. Hiç bir yurdu gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının büyük bir bölümünü yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin velihatları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Onların eğitimlerinde hiç bir şeyden kaçınmadan eğitimlerine katkı sağlamak ve onların her alanda yanlarında bulunmak bizlerin en önde gelen görevlerindendir. İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir.


"Ey yükselen yeni nesil. Gelecek sizlerindir. Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yaşatacak ve devam ettirecek sizlersiniz."

Mustafa Kemal Atatürk...

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
Mozaik Kız Öğrenci Yurdu - İstanbul
Karya Academic Apartments
Sabiha Hanım
Akdeniz Kız Yurdu

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

Kadıköy / İstanbul

Campucity Yurtları

Campucity Yurtları olarak İstanbul Kadıköy ilçesinde Özel Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri2050 Campucity Yurtları WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Şişli / İstanbul

Campucity Yurtları

Campucity Yurtları olarak İstanbul Şişli ilçesinde Özel Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri2050 Detay

Fatih / İstanbul

Topkapı Kız Öğrenci Yurdu - İstanbul

Topkapı Kız Öğrenci Yurdu - İstanbul olarak İstanbul Fatih ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri2000 Topkapı Kız Öğrenci Yurdu - İstanbul WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Kadıköy / İstanbul

Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı
Yurt Arama Öneriyor Rozetli Kuruluş

İstanbul Kadıköy Rıhtım'da kendinizi güvende, huzurlu ve evinizde hissedeceğiniz bir yurt

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri1950 Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Kadıköy / İstanbul

İnci Kız Öğrenci Yurdu

İnci Kız Öğrenci Yurdu Kadıköy'de şehir hatları deniz iskelesine çok yakın, Şifa Hastanesi'nin yanı başında ve deniz manzaralı terasıyla güvenli bir konumdadır.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri1900 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler