Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre Yurtlarİzmir
 
İllere Göre Yurtlar
Haritadan Yurtlar
Ücretsiz Yurt/Pansiyon Ekle
Özel Öğrenci Yurtları
Sanal Turu Olan Yurtlar
Yurt Rehberi
Üniversiteler
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Öğrenci Yurtları Yönetmeliği
Özel Yurt Mu, Ev Mi?
Yurt Seçimi İçin Tavsiyeler
 
Kategorilere Hızlı Ulaşım
İzmir Kız Öğrenci Yurtları
» İzmir Erkek Öğrenci Yurtları
İzmir Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
İzmir Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
 
İlçelere Hızlı Ulaşım
Aliağa Erkek Öğrenci Yurtları
Balçova Erkek Öğrenci Yurtları
Bayındır Erkek Öğrenci Yurtları
Bergama Erkek Öğrenci Yurtları
Beydağ Erkek Öğrenci Yurtları
Bornova Erkek Öğrenci Yurtları
Buca Erkek Öğrenci Yurtları
Çeşme Erkek Öğrenci Yurtları
Çiğli Erkek Öğrenci Yurtları
Dikili Erkek Öğrenci Yurtları
Foça Erkek Öğrenci Yurtları
Gaziemir Erkek Öğrenci Yurtları
Güzelbahçe Erkek Öğrenci Yurtları
Karaburun Erkek Öğrenci Yurtları
Karşıyaka Erkek Öğrenci Yurtları
Kemalpaşa Erkek Öğrenci Yurtları
Kınık Erkek Öğrenci Yurtları
Kiraz Erkek Öğrenci Yurtları
Konak Erkek Öğrenci Yurtları
Menderes Erkek Öğrenci Yurtları
Menemen Erkek Öğrenci Yurtları
Narlıdere Erkek Öğrenci Yurtları
Ödemiş Erkek Öğrenci Yurtları
Seferihisar Erkek Öğrenci Yurtları
Selçuk Erkek Öğrenci Yurtları
Tire Erkek Öğrenci Yurtları
Torbalı Erkek Öğrenci Yurtları
Urla Erkek Öğrenci Yurtları
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İzmir hakkında
  şehirle ilgili resimler
   
 
SIRALAMA
 
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
   
  Yurt/pansiyon numarasını yazarak istediğiniz sayfaya buradan hızlı ulaşın.
  Yurt/Pansiyon Ekle İlçe Seç:
  Kampüs Öğrenci Yurdu - İzmir Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu - İzmir
   
 

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları

İzmir temiz havanın ve eşsiz güzelliklerin birleştiği yer ve İzmir'deki erkek öğrenci yurtları da bu dönem İzmir'de eğitim görecek sizlere en iyi hizmeti verecek hazırlıkları yaparak beklemektedirler. Özellikle birçok yerli ve yabancı turistlerin gezmek için ilk tercihleri arasında yer alan İzmir'de öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Öğrencilerin hiç bir vakit sıkılmayacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları güzel İzmir bu bakımından öğrenci kardeşlerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek birçok Üniversitenin kalitesinden dolayı öğrencilerin bu yönden de tercihleri arasındadır. Öğrencilerin fazla olduğu İzmir her bütçeye ve her kesime hitap etmektedir. Hem tarihi gezilecek yerleriyle hem de kültürel mirasın başkenti olan İzmir sıcak kanlı insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak şehirler arasında yerini almaktadır. Deniz havasını rahatlıkla içinize çekeceğiniz tatil şehridir İzmir.

Hep iyi yönlerinden bahsediyor gibi olsakta her şehirde olduğu gibi bu şehirde de illa ki kötü şeyler oluyor. Bunlara pratik çözümler bulmak sizin elinizdedir. Örneğin Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacağınız yurtlar konusudur. Ama telaş etmeye gerek yok çünkü bu problemi sitemizden yararlanarak çok kolay şekilde aşabilirsiniz. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt fiyatları konusunda seçenek sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin fazla olmasından dolayı kalacak yer bulmaya çalışan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurtlar bulacaklarından emin olabilirsiniz. İzmir erkek öğrenci yurtları hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrenci kardeşlerimizin taleplerini rahatlıkla karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçe ve semtte çeşitli yurtlar olduğu için tabi ki de bu yurtların okula yakınlık, uzaklık ve ulaşım rahatlığı gibi etken de yurtların fiyatlarını etkilemektedir

Ailelerinden daha ilk kez uzaklaşacak, ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun haline geleceği düşünülmektedir. Ancak unutmamaları gereken birşey varsa oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet vereceklerdir. Tabi bu da İzmir'de konaklamak için hazırlık yapan erkek öğrencilerin aklında bir sürü soru olmayacağı anlamına gelmez.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktan asla kaçınmazlar. İzmir'deki erkek öğrenci yurtlarının birçoğunda öğrencilerinin rahatlıkla çalışabilmeleri için çalışma odaları, kütüphaneler gibi çeşitli ortamlar hazırlanmaktadır. Bazı yurtlarda da öğrencilerin kendi ortamlarında çalışabilmeleri için odalarına özel çalışma masaları da tahsis edilmektedir.

Hafta sonları İzmir'in eşsiz güzellikte olan Alsancak sahilinde ya da derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivitelerin bol olduğu İzmir erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız birçok özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları seçmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde olacaklarından ve her geçen gün daha da üstüne koyarak yoluna durmadan devam edeceklerinde emin olabilirsiniz. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. İzmir erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrenci kardeşlerimiz bizler için çok değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması ya da o semtlerde olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından rahatlık sağlamaktadır. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilebilecek şekilde yapılmıştır.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetleniyor olması bu kuralları yerine getirip getirmediğine dikkat edilmelidir. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan İzmir erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan genç nesil kardeşlerimiz huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak ve onlar için tüm yurtları araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vererek onların üstüne düşmek bizlerin asil görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda vize ve final haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan İzmir erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu sitemizdeki iletişim adreslerinden arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Sadece internetten gördüklerinizle ve yurt ortamını kendi gözünüzle görmeden kararınızı vermeyin. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin mirası ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Zaten eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayacaklarını adımız gibi bilmekteyiz.
 
Egeyurt Erkek Yurdu
Egeyurt
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 800
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 550
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
Kampüs Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtları Buca Ekonomik Erkek Yurdu
Kampüs Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 500
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
Üniversite Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Öğrenci Evleri Öğrenci Apart Pansiy
Üniversite Öğrenci Yurtları
Erkek Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
Mutlu Erkek Öğrenci Yurdu
Mutlu Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
İzmir Kılıçoğlu Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Bornova Uygun Erkek Öğrenci Yurtları
Özel Kılıçoğlu Yükseköğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu
Kız - Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 275
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
Orkun Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Bornova Erkek Öğrenci Yurtları Bornova Yurt
Orkun Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 250
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
Hedef Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Yurdu İzmir Bornova Erkek Öğrenci Yurtları
Hedef Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
Yelken Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtları Bornova Uygun Yurtları
Yelken Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir yurt
İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek Öğr...
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 175
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
Engin Deniz Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Yurtları İzmir Bornova Erkek Yurtlar
Engin Deniz Erkek Öğrenci Yurdu
Kız - Erkek Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence) İzmir Bornova Yurt Bornova Erkek Yurdu
Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence)
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Bornova / İzmir
 
İzmir Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Yurdu, Buca Erkek Öğrenci Yurdu
Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Buca / İzmir
 
Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Narlıdere / İzmir
  Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
  Yurdunuzu eklemek için tıklayın
  Siz de yurdunuzun kaydını Yurt Arama'ya ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  İyte Yaşam Merkezi + detay
  Ayaz Ögrenci Yurdu + detay
  Anatolia Erkek Yurdu + detay
  Dutlu Sokak Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Özel Sabancı Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yu... + detay
  Hacı Murat Güzelyalı Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Ekin Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Buca Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Çeşme Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Hisar Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Cansın Erkek Öğrenci Yurtları + detay
  Beyler Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı ErkekÖğrenci ... + detay
  Tuna Gür Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Ekin Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Ata Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Halide Edip Adıvar Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Kaan Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Yavuz Selim Erkek Yurdu + detay
  Final Bergama Öğrenci Yurdu + detay
 
Bir de Buraya Gözatın
+ İzmir Kız Öğrenci Yurtları
» İzmir Erkek Öğrenci Yurtları
+ İzmir Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ İzmir Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status