Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “İzmir Erkek Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → İzmir
Kategorilere Hızlı Erişim
İzmir Kız Öğrenci Yurtları
İzmir Erkek Öğrenci Yurtları
İzmir Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
İzmir Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
İlçelere Hızlı Erişim
Aliağa Erkek Öğrenci Yurtları
Balçova Erkek Öğrenci Yurtları
Bayındır Erkek Öğrenci Yurtları
Bergama Erkek Öğrenci Yurtları
Beydağ Erkek Öğrenci Yurtları
Bornova Erkek Öğrenci Yurtları
Buca Erkek Öğrenci Yurtları
Çeşme Erkek Öğrenci Yurtları
Çiğli Erkek Öğrenci Yurtları
Dikili Erkek Öğrenci Yurtları
Foça Erkek Öğrenci Yurtları
Gaziemir Erkek Öğrenci Yurtları
Güzelbahçe Erkek Öğrenci Yurtları
Karaburun Erkek Öğrenci Yurtları
Karşıyaka Erkek Öğrenci Yurtları
Kemalpaşa Erkek Öğrenci Yurtları
Kiraz Erkek Öğrenci Yurtları
Kınık Erkek Öğrenci Yurtları
Konak Erkek Öğrenci Yurtları
Menderes Erkek Öğrenci Yurtları
Menemen Erkek Öğrenci Yurtları
Narlıdere Erkek Öğrenci Yurtları
Ödemiş Erkek Öğrenci Yurtları
Seferihisar Erkek Öğrenci Yurtları
Selçuk Erkek Öğrenci Yurtları
Tire Erkek Öğrenci Yurtları
Torbalı Erkek Öğrenci Yurtları
Urla Erkek Öğrenci Yurtları
Sıralama
Üyelik büyüklüğüne göre
Alfabetik glarak
Ziyarete göre
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
İzmir Erkek Öğrenci Yurtları

İzmir temiz havanın ve eşsiz güzelliklerin birleştiği yer ve İzmir'deki erkek öğrenci yurtları da bu dönem İzmir'de eğitim görecek sizlere en iyi hizmeti verecek hazırlıkları yaparak beklemektedirler. Özellikle birçok yerli ve yabancı turistlerin gezmek için ilk tercihleri arasında yer alan İzmir'de öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Öğrencilerin hiç bir vakit sıkılmayacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları güzel İzmir bu bakımından öğrenci kardeşlerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek birçok Üniversitenin kalitesinden dolayı öğrencilerin bu yönden de tercihleri arasındadır. Öğrencilerin fazla olduğu İzmir her bütçeye ve her kesime hitap etmektedir. Hem tarihi gezilecek yerleriyle hem de kültürel mirasın başkenti olan İzmir sıcak kanlı insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak şehirler arasında yerini almaktadır. Deniz havasını rahatlıkla içinize çekeceğiniz tatil şehridir İzmir.

Hep iyi yönlerinden bahsediyor gibi olsakta her şehirde olduğu gibi bu şehirde de illa ki kötü şeyler oluyor. Bunlara pratik çözümler bulmak sizin elinizdedir. Örneğin Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacağınız yurtlar konusudur. Ama telaş etmeye gerek yok çünkü bu problemi sitemizden yararlanarak çok kolay şekilde aşabilirsiniz. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt fiyatları konusunda seçenek sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin fazla olmasından dolayı kalacak yer bulmaya çalışan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurtlar bulacaklarından emin olabilirsiniz. İzmir erkek öğrenci yurtları hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrenci kardeşlerimizin taleplerini rahatlıkla karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçe ve semtte çeşitli yurtlar olduğu için tabi ki de bu yurtların okula yakınlık, uzaklık ve ulaşım rahatlığı gibi etken de yurtların fiyatlarını etkilemektedir

Ailelerinden daha ilk kez uzaklaşacak, ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun haline geleceği düşünülmektedir. Ancak unutmamaları gereken birşey varsa oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet vereceklerdir. Tabi bu da İzmir'de konaklamak için hazırlık yapan erkek öğrencilerin aklında bir sürü soru olmayacağı anlamına gelmez.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktan asla kaçınmazlar. İzmir'deki erkek öğrenci yurtlarının birçoğunda öğrencilerinin rahatlıkla çalışabilmeleri için çalışma odaları, kütüphaneler gibi çeşitli ortamlar hazırlanmaktadır. Bazı yurtlarda da öğrencilerin kendi ortamlarında çalışabilmeleri için odalarına özel çalışma masaları da tahsis edilmektedir.

Hafta sonları İzmir'in eşsiz güzellikte olan Alsancak sahilinde ya da derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivitelerin bol olduğu İzmir erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız birçok özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları seçmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde olacaklarından ve her geçen gün daha da üstüne koyarak yoluna durmadan devam edeceklerinde emin olabilirsiniz. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. İzmir erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrenci kardeşlerimiz bizler için çok değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması ya da o semtlerde olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından rahatlık sağlamaktadır. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilebilecek şekilde yapılmıştır.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetleniyor olması bu kuralları yerine getirip getirmediğine dikkat edilmelidir. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan İzmir erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan genç nesil kardeşlerimiz huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak ve onlar için tüm yurtları araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vererek onların üstüne düşmek bizlerin asil görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda vize ve final haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan İzmir erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu sitemizdeki iletişim adreslerinden arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Sadece internetten gördüklerinizle ve yurt ortamını kendi gözünüzle görmeden kararınızı vermeyin. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin mirası ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Zaten eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayacaklarını adımız gibi bilmekteyiz.

Kampüs Öğrenci Yurdu - İzmir
Ege Yurt İzmir-Gif
Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu - İzmir
Ege Yurt İzmir
İzmir Erkek Öğrenci Yurtları
Egeyurt

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 600

Bornova / İzmir

Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 550

Buca / İzmir

Kampüs Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 500

Buca / İzmir

Üniversite Öğrenci Yurtları

Erkek Öğrenci Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 400

Buca / İzmir

Ayaz Ögrenci Yurdu

Yuksek Ögretim Ögrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Buca / İzmir

Mutlu Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Buca / İzmir

Ayaz Erkek Yurdu - İzmir

Erkek Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 300

Buca / İzmir

Özel Kılıçoğlu Yükseköğrenim Kız - Erkek Öğren...

Kız - Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 275

Bornova / İzmir

Orkun Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 250

Bornova / İzmir

Hedef Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Bornova / İzmir

Yelken Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 200

Bornova / İzmir

İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek...

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 175

Buca / İzmir

Engin Deniz Erkek Öğrenci Yurdu

Kız - Erkek Yurtları

Üyelik Büyüklüğü: 150

Bornova / İzmir

Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence)

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Bornova / İzmir

Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Buca / İzmir

Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Üyelik Büyüklüğü: 100

Narlıdere / İzmir

Standart Üyeler
İyte Yaşam Merkezi
detay
Anatolia Erkek Yurdu
detay
Dutlu Sokak Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Özel Sabancı Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğ...
detay
Hacı Murat Güzelyalı Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Ekin Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Buca Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Çeşme Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Hisar Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Cansın Erkek Öğrenci Yurtları
detay
Beyler Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı ErkekÖğ...
detay
Tuna Gür Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Ekin Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Ata Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Halide Edip Adıvar Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Kaan Erkek Öğrenci Yurdu
detay
Yavuz Selim Erkek Yurdu
detay
Final Bergama Öğrenci Yurdu
detay