İzmir Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “İzmir Erkek Öğrenci Yurtları” sayfamızı inceliyorsunuz

Yurt Arama Ana Sayfa Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar  → İzmir

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları

İzmir temiz havanın ve eşsiz güzelliklerin birleştiği yer ve İzmir'deki erkek öğrenci yurtları da bu dönem İzmir'de eğitim görecek sizlere en iyi hizmeti verecek hazırlıkları yaparak beklemektedirler. Özellikle birçok yerli ve yabancı turistlerin gezmek için ilk tercihleri arasında yer alan İzmir'de öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Öğrencilerin hiç bir vakit sıkılmayacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları güzel İzmir bu bakımından öğrenci kardeşlerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek birçok Üniversitenin kalitesinden dolayı öğrencilerin bu yönden de tercihleri arasındadır. Öğrencilerin fazla olduğu İzmir her bütçeye ve her kesime hitap etmektedir. Hem tarihi gezilecek yerleriyle hem de kültürel mirasın başkenti olan İzmir sıcak kanlı insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak şehirler arasında yerini almaktadır. Deniz havasını rahatlıkla içinize çekeceğiniz tatil şehridir İzmir.

Hep iyi yönlerinden bahsediyor gibi olsakta her şehirde olduğu gibi bu şehirde de illa ki kötü şeyler oluyor. Bunlara pratik çözümler bulmak sizin elinizdedir. Örneğin Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacağınız yurtlar konusudur. Ama telaş etmeye gerek yok çünkü bu problemi sitemizden yararlanarak çok kolay şekilde aşabilirsiniz. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt fiyatları konusunda seçenek sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin fazla olmasından dolayı kalacak yer bulmaya çalışan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurtlar bulacaklarından emin olabilirsiniz. İzmir erkek öğrenci yurtları hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrenci kardeşlerimizin taleplerini rahatlıkla karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçe ve semtte çeşitli yurtlar olduğu için tabi ki de bu yurtların okula yakınlık, uzaklık ve ulaşım rahatlığı gibi etken de yurtların fiyatlarını etkilemektedir

Ailelerinden daha ilk kez uzaklaşacak, ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun haline geleceği düşünülmektedir. Ancak unutmamaları gereken birşey varsa oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet vereceklerdir. Tabi bu da İzmir'de konaklamak için hazırlık yapan erkek öğrencilerin aklında bir sürü soru olmayacağı anlamına gelmez.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktan asla kaçınmazlar. İzmir'deki erkek öğrenci yurtlarının birçoğunda öğrencilerinin rahatlıkla çalışabilmeleri için çalışma odaları, kütüphaneler gibi çeşitli ortamlar hazırlanmaktadır. Bazı yurtlarda da öğrencilerin kendi ortamlarında çalışabilmeleri için odalarına özel çalışma masaları da tahsis edilmektedir.

Hafta sonları İzmir'in eşsiz güzellikte olan Alsancak sahilinde ya da derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivitelerin bol olduğu İzmir erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız birçok özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları seçmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde olacaklarından ve her geçen gün daha da üstüne koyarak yoluna durmadan devam edeceklerinde emin olabilirsiniz. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. İzmir erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrenci kardeşlerimiz bizler için çok değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması ya da o semtlerde olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından rahatlık sağlamaktadır. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilebilecek şekilde yapılmıştır.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetleniyor olması bu kuralları yerine getirip getirmediğine dikkat edilmelidir. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan İzmir erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan genç nesil kardeşlerimiz huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak ve onlar için tüm yurtları araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vererek onların üstüne düşmek bizlerin asil görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda vize ve final haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan İzmir erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu sitemizdeki iletişim adreslerinden arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Sadece internetten gördüklerinizle ve yurt ortamını kendi gözünüzle görmeden kararınızı vermeyin. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin mirası ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Zaten eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayacaklarını adımız gibi bilmekteyiz.

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları
Kampüs Öğrenci Yurdu - İzmir

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları

Urla / İzmir

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak İzmir Urla ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri800 ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları  WhatsApp İletişimWhatsApp YouTube Detay

Buca / İzmir

Kaan Erkek Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Kaan Erkek Öğrenci Yurdu olarak İzmir Buca ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri750 Kaan Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Buca / İzmir

Kampüs Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Kampüs Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtlar İzmir Erkek Yurtları İzmir Yurtlar Buca Erkek Öğrenci Yurtları Buca Erkek Yurtları Buca Yurtlar İzmir Buca Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Yurt

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Revir
Sıralama Değeri700 Kampüs Öğrenci Yurdu  WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Buca / İzmir

İzmir Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu olarak İzmir Buca ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri600 İzmir Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Buca / İzmir

Üniversite Öğrenci Yurtları

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Üniversite Öğrenci Yurtları İzmir Erkek Öğrenci Evleri İzmir Buca Erkek Öğrenci Evleri İzmir Erkek Apartları İzmir Erkek Pansiyonları Buca Erkek Apartları Buca Erkek Pansiyonları İzmir Buca Erkek Apa

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri400 Üniversite Öğrenci Yurtları WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler