İzmir Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İzmir
  4. Erkek Öğrenci Yurtları
İzmir temiz havanın ve eşsiz güzelliklerin birleştiği yer ve İzmir'deki erkek öğrenci yurtları da bu dönem İzmir'de eğitim görecek sizlere en iyi hizmeti verecek hazırlıkları yaparak beklemektedirler. Özellikle birçok yerli ve yabancı turistlerin gezmek için ilk tercihleri arasında yer alan İzmir'de öğrenci olmakta ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Öğrencilerin hiç bir vakit sıkılmayacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları güzel İzmir bu bakımından öğrenci kardeşlerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek birçok Üniversitenin kalitesinden dolayı öğrencilerin bu yönden de tercihleri arasındadır. Öğrencilerin fazla olduğu İzmir her bütçeye ve her kesime hitap etmektedir. Hem tarihi gezilecek yerleriyle hem de kültürel mirasın başkenti olan İzmir sıcak kanlı insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak şehirler arasında yerini almaktadır. Deniz havasını rahatlıkla içinize çekeceğiniz tatil şehridir İzmir.

Hep iyi yönlerinden bahsediyor gibi olsakta her şehirde olduğu gibi bu şehirde de illa ki kötü şeyler oluyor. Bunlara pratik çözümler bulmak sizin elinizdedir. Örneğin Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacağınız yurtlar konusudur. Ama telaş etmeye gerek yok çünkü bu problemi sitemizden yararlanarak çok kolay şekilde aşabilirsiniz. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt fiyatları konusunda seçenek sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin fazla olmasından dolayı kalacak yer bulmaya çalışan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurtlar bulacaklarından emin olabilirsiniz. İzmir erkek öğrenci yurtları hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrenci kardeşlerimizin taleplerini rahatlıkla karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçe ve semtte çeşitli yurtlar olduğu için tabi ki de bu yurtların okula yakınlık, uzaklık ve ulaşım rahatlığı gibi etken de yurtların fiyatlarını etkilemektedir

Ailelerinden daha ilk kez uzaklaşacak, ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun haline geleceği düşünülmektedir. Ancak unutmamaları gereken birşey varsa oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet vereceklerdir. Tabi bu da İzmir'de konaklamak için hazırlık yapan erkek öğrencilerin aklında bir sürü soru olmayacağı anlamına gelmez.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktan asla kaçınmazlar. İzmir'deki erkek öğrenci yurtlarının birçoğunda öğrencilerinin rahatlıkla çalışabilmeleri için çalışma odaları, kütüphaneler gibi çeşitli ortamlar hazırlanmaktadır. Bazı yurtlarda da öğrencilerin kendi ortamlarında çalışabilmeleri için odalarına özel çalışma masaları da tahsis edilmektedir.

Hafta sonları İzmir'in eşsiz güzellikte olan Alsancak sahilinde ya da derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivitelerin bol olduğu İzmir erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız birçok özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları seçmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde olacaklarından ve her geçen gün daha da üstüne koyarak yoluna durmadan devam edeceklerinde emin olabilirsiniz. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. İzmir erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrenci kardeşlerimiz bizler için çok değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması ya da o semtlerde olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından rahatlık sağlamaktadır. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilebilecek şekilde yapılmıştır.

İzmir erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam edeceklerinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetleniyor olması bu kuralları yerine getirip getirmediğine dikkat edilmelidir. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan İzmir erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan genç nesil kardeşlerimiz huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak ve onlar için tüm yurtları araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vererek onların üstüne düşmek bizlerin asil görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda vize ve final haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan İzmir erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu sitemizdeki iletişim adreslerinden arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Sadece internetten gördüklerinizle ve yurt ortamını kendi gözünüzle görmeden kararınızı vermeyin. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin mirası ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Zaten eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayacaklarını adımız gibi bilmekteyiz.
Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu - İzmir
Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu

Bugün yurtçuluğu profesyonel işletme, kaliteli hizmet anlayışı ile yapmanın ve Atatürkçü – Çağdaş – Yenilikçi bir çizgide ilerlemenin mutluluğunu, huzurunu yaşamaktayız.

WhatsApp Sıralama Değeri2000 İncele
Üniversite Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Öğrenci Evleri Öğrenci Apart Pansiy
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Üniversite Öğrenci Yurtları İzmir Erkek Öğrenci Evleri İzmir Buca Erkek Öğrenci Evleri İzmir Erkek Apartları İzmir Erkek Pansiyonları Buca Erkek Apartları Buca Erkek Pansiyonları İzmir Buca Erkek Apa

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri1700 İncele
Hedef Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Hedef Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak İzmir Bornova ilçesinde Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri1000 İncele
ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak İzmir Urla ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri800 İncele
Fakülte Erkek Öğrenci Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Fakülte Erkek Öğrenci Yurdu olarak İzmir Buca ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Karahan Grup Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Karahan Grup Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu olarak İzmir Bornova'da ev sıcaklığında yurt hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Yelken Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtları Bornova Uygun Yurtları

Yelken Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Erkek Yurdu Bornova Erkek Öğrenci Yurtları Bornova Erkek Yurdu İzmir Bornova Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Bornova Erkek Yurdu İzmir Yurt

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri350 İncele
Özel Bornova Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Yurt Bornova Yurtlar Bornova Erkek Yurdu Bornova Erkek Yurtları Bornova Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları

7/24 Güvenlik
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir yurt

İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Erkek Yurtları İzmir Yurtlar Buca Erkek Öğrenci Yurtları Buca Erkek Yurdu Buca Yurtlar İzmir Buca

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri175 İncele
Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence) İzmir Bornova Yurt Bornova Erkek Yurdu

Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence) Bornova Yurt Bornova Yurtlar Bornova Erkek Yurdu Bornova Erkek Yurtları Bornova Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Bornova Yurt İzmir

İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Revir
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
İzmir Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Yurdu, Buca Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Buca Erkek Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Buca Yurt İzmir Buca Yurtlar İzmir Buca Erkek Yurdu İzmir Buca Erkek Yurt

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Narlıdere Erkek Öğrenci Apartı Narlıdere Erkek Öğrenci Apartları Narlıdere Özel Erkek Öğrenci Evleri

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Revir
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İzmir  Erkek Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA