İzmir Erkek Apartları ve Stüdyo Daireleri ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

İzmir Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. İzmir
  4. Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler

İzmir öğrenci apartlarımız, çağın gerekliliklerine uygun sistemleri, modern ve düzenli yaşam alanlarıyla sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktadırlar. Apartlarımız son derece güvenli ve konforludur.

Hayatlarınızın büyük bir kısmını geçireceğiniz apartlarımızda daha konforlu bir yaşam sağlayabilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerin görüş ve önerilerinizle de kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Daha iyi motivasyon sağlayabilmeniz için sizlere ait çalışma alanları ve kütüphanelerimiz de mevcuttur.

Kendinize ve bütçenize en uygun apartı seçebilmeniz için sizlere birden fazla seçenek sunmaktayız. Apartlar hakkında daha çok bilgi sahibi olabilmeniz için tüm özelliklerini artı ve eksi yönleriyle sizler için sıraladık. Sizlerin küçük sorunlarla uğraşmaması adına bizler her daim hizmet vermekteyiz.

Pelikan Erkek Apartments

Pelikan Erkek Apartları, İzmir'e gelen öğrencilerin, özgür bir şekilde ikamet edecekleri, ferah odaları olan, tek kelimeyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz mekanlardır. Tercih, yurt yerine APART :)

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Spor İmkanları
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri1250 İncele
İzmir Akademi Stüdyo Daireleri

Akademi Stüdyo Daireleri olarak İzmir Buca ilçesinde Stüdyo Daireleri alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri125 İncele

İzmir Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler standart üyeler

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
İzmir  Erkek Apartları ve Stüdyo Daireler | Yurt ARAMA