Kahramanmaraş ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Kahramanmaraş Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Kahramanmaraş Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Kahramanmaraş Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Kahramanmaraş, Kurtuluş Savaşındaki direnişi sebebiyle “Kahraman” ünvanı alan bir şehir. Tarihi, kültürel zenginlikleri ve doğasıyla yaşanılacak bir kent olan Kahramanmaraş, dövme dondurmasıyla meşhurdur. Şairler kenti Kahramanmaraş, bir milyonu aşan nüfusuyla ülkenin en kalabalık 18. şehridir. Oldukça modern bir kent olan Kahramanmaraş, sosyal hayatın canlı olduğu bir şehir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, dünya standartlarında ki eğitim kalitesiyle öğrenci çekiyor. Üniversitenin ayrı bir hava kattığı şehirde barınma ve ulaşım sorunu yok. Yurt sayısı fazla. Kahramanmaraş'da ki yurtlarla ilgili bilgilere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Kahramanmaraş özel üye yurtlar

Pazarcık / Kahramanmaraş

İklim Apart

İklim Apart olarak Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde Kız Apartı alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri300 İklim Apart WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler