Kastamonu özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Kastamonu Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Kastamonu
Evliyalar şehri Kastamonu, doğal güzellikleri, eşsiz sahilleri, koyları ve kültürel yapısıyla yaşanılacak bir şehirdir. Tarihi evleri ve doğasıyla turist çeken şehir, Kurtuluş savaşında en fazla şehit veren üçüncü ilimizdir. Kastamonu usulü tirit, cırık tatlısı, helvası, ekşili pilavı, yoğurt çorbası, mancar yemeği, banduma, etli ekmeği yöresel yemekleri arasındadır. Kastamonu, eğitim kalitesi ve modernliğiyle öğrenciler için karmaşa ve stresten uzak sağlıklı bir biçimde doya doya yaşanabilecek bir kenttir. Şehirde her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Yurtların fiyatları imkanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Kastamonu'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Koru Kız Öğrenci Yurdu Kastamonu Kız Öğrenci Yurtları Uygun Kız Yurtları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Koru Kız Öğrenci Yurdu Kastamonu Kız Öğrenci Yurtları Kastamonu Kız Öğrenci Yurtları Kastamonu Kız Öğrenci Yurtları Kastamonu Merkez Kız Kastamonu Merkez Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Kastamonu  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA