Kayseri özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Kayseri Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Kayseri
Kayseri denince ilk akla pastırması, mantısı, sucuğu geliyor. 6000 yıllık bir tarihe sahip olan kadim şehir Kayseri, tarihi ve kültürel yapısıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Erciyes Dağı, şehrin simgesidir. Türkiye'nin kayak pistine sahip bölgelerinden biridir. Büyük bir sanayi şehri de olan Kayseri, sundukları olanaklarla yaşanılacak bir şehirdir. Sosyal hayatın canlı olduğu kentte ki üniversitelerde 50 bine yakın öğrenci eğitim görüyor. Her yıl on bine yakın öğrencinin yerleştiği Kayseri, öğrenciler iyin ideal bir şehir. Yurt sorunu yok. Ulaşım kolay. Kayseri'de kaliteli hizmet sunan yurtlara sitemizden gözatabilirsiniz.
Aroyal Suites Kız Residence Yurt

Aroyal Suites; 1+0 1+1 ve 2+1 odalarımız, temizlik, güvenlik ve 7/24 açık resepsiyon ile kzı öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Aroyal Suites Erkek Residence Yurt

Aroyal Suites Rezidansımız lüks otel konforunda olup busines center, geniş spor kompleksi, sauna, buhar banyosu ve dinlenme odaları olarak siz değerli konuklarımız için tasarlanmıştır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Erkek Öğrenci Yurtları Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları Kayseri Erkek Yurdu Melikgazi Erkek Yurdu Uygun Erkek Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Kayseri  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Kayseri hakkında bilgi

Kayseri Erciyes Üniversitesi

1978 yılında Kayseri Üniversitesi adı altında kurulan üniversite daha sonraları adını şehrin 15 km güneybatısındaki Erciyes Dağı’ndan almaktadır. Kayseri'deki bu devlet üniversitesi URAP (University Ranking by Academic Performance) Araştırma Laboratuvarı'nın 2016 yılındaki akademik performans sıralamasına göre Türkiye'de akademik performans açısından 9. sırada yer alır. Üniversite bugün; toplam 18 fakülte, 3 yüksekokul, 10 meslek yüksekokulu, 7 enstitü, 5 bölüm, 38 araştırma merkezi ve 1350 yataklı gelişmiş bir uygulama hastanesi ile hizmet vermektedir.

Kayseri hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.