Kayseri özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Kayseri Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Kayseri
Kayseri denince ilk akla pastırması, mantısı, sucuğu geliyor. 6000 yıllık bir tarihe sahip olan kadim şehir Kayseri, tarihi ve kültürel yapısıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Erciyes Dağı, şehrin simgesidir. Türkiye'nin kayak pistine sahip bölgelerinden biridir. Büyük bir sanayi şehri de olan Kayseri, sundukları olanaklarla yaşanılacak bir şehirdir. Sosyal hayatın canlı olduğu kentte ki üniversitelerde 50 bine yakın öğrenci eğitim görüyor. Her yıl on bine yakın öğrencinin yerleştiği Kayseri, öğrenciler iyin ideal bir şehir. Yurt sorunu yok. Ulaşım kolay. Kayseri'de kaliteli hizmet sunan yurtlara sitemizden gözatabilirsiniz.
Aroyal Suites Kız Residence Yurt

Aroyal Suites; 1+0 1+1 ve 2+1 odalarımız, temizlik, güvenlik ve 7/24 açık resepsiyon ile kzı öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Aroyal Suites Erkek Residence Yurt

Aroyal Suites Rezidansımız lüks otel konforunda olup busines center, geniş spor kompleksi, sauna, buhar banyosu ve dinlenme odaları olarak siz değerli konuklarımız için tasarlanmıştır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Erkek Öğrenci Yurtları Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları Kayseri Erkek Yurdu Melikgazi Erkek Yurdu Uygun Erkek Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Kayseri  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Kayseri hakkında bilgi

Kayseri Genel Bilgiler

Türkiye'nin en kalabalık 14. şehri olan Kayseri, toplamda 16 ilçeden oluşmaktadır. İpek Yolu'nun üzerinden geçtiği bu bölge, pek çok uygarlığın beşiği olmuştur. Dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Erciyes Dağı ile Türkiye'nin kayak pistine sahip bölgelerinden biridir. Temiz, yumuşak havası ve doğal zengin mineralli kaynak sularıyla sağlık ve kış sporları için uygundur. Erciyes Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Melikşah Üniversitesi ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi olmak üzere 4 tane üniversitesi bulunur.

Kayseri hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.