Kayseri özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Kayseri Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Kayseri
Kayseri denince ilk akla pastırması, mantısı, sucuğu geliyor. 6000 yıllık bir tarihe sahip olan kadim şehir Kayseri, tarihi ve kültürel yapısıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Erciyes Dağı, şehrin simgesidir. Türkiye'nin kayak pistine sahip bölgelerinden biridir. Büyük bir sanayi şehri de olan Kayseri, sundukları olanaklarla yaşanılacak bir şehirdir. Sosyal hayatın canlı olduğu kentte ki üniversitelerde 50 bine yakın öğrenci eğitim görüyor. Her yıl on bine yakın öğrencinin yerleştiği Kayseri, öğrenciler iyin ideal bir şehir. Yurt sorunu yok. Ulaşım kolay. Kayseri'de kaliteli hizmet sunan yurtlara sitemizden gözatabilirsiniz.
Aroyal Suites Kız Residence Yurt

Aroyal Suites; 1+0 1+1 ve 2+1 odalarımız, temizlik, güvenlik ve 7/24 açık resepsiyon ile kzı öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Aroyal Suites Erkek Residence Yurt

Aroyal Suites Rezidansımız lüks otel konforunda olup busines center, geniş spor kompleksi, sauna, buhar banyosu ve dinlenme odaları olarak siz değerli konuklarımız için tasarlanmıştır.

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite Erkek Rezidans Kayseri Erkek Öğrenci Yurtları Melikgazi Erkek Öğrenci Yurtları Kayseri Erkek Yurdu Melikgazi Erkek Yurdu Uygun Erkek Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Kayseri  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Kayseri hakkında bilgi

Kayseri'de Gezilecek Yerler

Kapadokya Bölgesinde bulunan şehir, binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Beşparmak Kümbeti, Develi Kalesi, Kayseri Kalesi, Melikgazi Kalesi ve Akkışla Kalesi görülebilecek tarihi mekanlardandır. Kayseri'nin büyük bir bölümünü oluşturan vadi ve yaylaları da görmek istiyorum derseniz çok çeşitli seçenekleriniz mevcut. Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Berçin Yaylası, Barsama Vadisi, Soğanlı Vadisi bunlardan bazılarıdır. Sivas Kongresi’nin ardından Kayseri’ye gelen Atatürk’ün misafir olduğu konak olan İmamzade Raşit Ağa Konağı'da günümüzde Kayseri Atatürk Evi olarak hizmet vermektedir.

Kayseri hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.