Kilis ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Kilis Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Kilis Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Kilis Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

3000 yıllık bir geçmişi olan Kilis, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan, Suriye ile komşu bir şehirdir. 1995 yılında il olmuştur. Eski bir yerleşim yeri olan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile meşhurdur. Geçim kaynağı sınır ticareti, tarım ve hayvancılıktır. Nüfusu her geçen gün artan Kilis, sosyal açıdan renklidir. Ulaşım ve barınma sorunu yoktur. İnsanı sıcakkanlı ve misafirperverdir. Kilis 7 Aralık Üniversitesi, sosyal hayata ve ekonomiye büyük katkı sağlıyor. Öğrenci kenti olma yolunda ilerleyen Kilis, öğrenciler için kolay adapte olunacak bir şehir. Kentte her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Kilis'teki yurtlar hakkında sitemizden bilgi alıp, iletişim kurabilirsiniz.

Kilis özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler