Konya Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Konya Erkek Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Konya
  4. Erkek Öğrenci Yurtları

Konya'da öğrenci olmak bir bakımdan güzelken bir bakımdan da zordur. Yüz ölçümü bakımından en büyük şehir olduğu için ulaşım sıkıntısı çekebilirsiniz. Bu nedenle üniversitenize yakın bir yurt tercih etmeniz gerekmektedir. 

Yurtlar 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ailelerin gözlerinin arkada kalmaması için tüm tedbir ve önlemler alınmaktadır. Öğrencilerin kendilerine ait çalışma ve dinlenme alanları da mevcuttur. Yemek yapma, fatura ödeme gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Arkadaşlarınızla daha iyi sosyalleşebilir, vize ve final haftalarınıza daha iyi çalışabilirsiniz.

Yeni üniversiteye başlayacak arkadaşlarımız için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır yurt görevlileri ve idareleri ile üst seviyede hizmet verilmektedir. Birden fazla yurdun olduğu şehirde en iyisini bulabilmeniz için bizler yurtarama.com olarak hizmetinizdeyiz.

İdeal Öğrenci Yurtları Konya Erkek Öğrenci Yurtları Meram Erkek Öğrenci Yurdu

ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 29. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 8 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 20 şub

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Konya  Erkek Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA