Konya Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Konya Kız Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Konya
  4. Kız Öğrenci Yurtları

Konya'da öğrenci olmanın getirdiği güzelliklerin yanında birde zorlukları vardır. Yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük şehri olduğu için doğal olarak ulaşım zorluğu da vardır. Bunun için sizler üniversitenize yakın bir yurt tercih etmek isteyeceksiniz. Biz de bu sorunu çözmek için buradayız.

Modern mimarileri ve güvenli ortamlarıyla sizlerin hizmetinizdedir. Yurtlarda 7/24 kamera ile güvenlik sağlanmaktadır. Kendinize ait özel dinlenme ve ders çalışma alanlarınızın bulunduğu yurtlarda rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Ayrıca yurtlarda fatura ödeme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ailelerinizin gözleri arkada kalmaması için gereken tüm tedbir ve önlemler yetkililer tarafından alınmaktadır.

Yurtlarda her gün yemek çıkmasına rağmen eğer isterseniz kendiniz de yemeğinizi yapabilirsiniz. Ek olarak ulaşım sorununu çözmek için yurtların ücretsiz servis hizmetleri de mevcuttur.

Sizler üniversitenize en yakın olan yurtları Yurtarama.com sitemizden bulup içlerinden kendi bütçenize ve zevkinize en uygun olanını seçebilir, hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

İdeal Öğrenci YurtlarıKonya Kız Yurdu Konya Meram Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı

ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 28. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 9 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 21 şub

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Ebrar Su Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Akşehir
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ebrar Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Kız Öğrenci Pansiyonları Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonları Konya Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonları Konya Kız Öğrenci Apartları Akşehir Kız Öğrenci Apartları Konya Apart

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Konya  Kız Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA