Konya özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Konya Kız Erkek Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Konya

Konya, bir çok medeniyetin yaşadığı Mevlana ve Nasreddin Hoca'nın şehridir. Huzurlu, düzenli,modern ve büyük bir şehir olan Konya, Ülkenin yüz ölçümü bakımından en büyük kentidir. Tarihsel, kültürel ve doğal zenginlikleriyle öne çıkan Konya, Türkiye'nin tahıl ambarıdır. İstanbul ve Ankara'dan hızlı trenle ulaşılabilen Konya, yaşamak için güzel bir şehirdir. 2 devlet üniversitesi ve 3 vakıf üniversitesi olmak üzere 5 üniversitesi vardır. Konya, bir öğrenci şehridir. Sosyal ve kültürel imkanlar açısından öğrenciler için ideal bir şehir olan Konya, yurtlar açısından zengindir. Yurtların fiyatları bulundukları yere ve verdikleri hizmete göre değişiyor. Konya'da istediğiniz özellikte yurdu uygun imkanlara bulabilirsiniz. Konya'da ki yurtlara sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

İdeal Öğrenci YurtlarıKonya Kız Yurdu Konya Meram Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı

ABK Şirketler kuruluşu olarak; Başarılarla dolu 25. hizmet yılını geride bırakıp 11 kız, 11 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 22. şubesiyle hizmet vermektedir.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
İdeal Öğrenci Yurtları Konya Erkek Öğrenci Yurtları Meram Erkek Öğrenci Yurdu

Konya Meram Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatı Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları Konya Meram Erkek Öğrenci Yurtları Konya Meram Erkek Öğrenci Yurtları

İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Anadolu Gençlik Arifan Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Meram Kız Pansiyonu

Anadolu Gençlik Arifan Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Kız Pansiyonu Meram Kız Öğrenci Yurtları Meram Kız Pansiyonu

Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri250 İncele
Anadolu Arifan Erkek Öğrenci Yurdu Konya Erkek Öğrenci Yurtları Karatay Yurtlar

Anadolu Arifan Erkek Öğrenci Yurdu Konya Erkek Öğrenci Yurtları Konya Erkek Öğrenci Yurdu Konya Erkek Yurtları Konya Yurtlar Karatay Erkek Öğrenci Yurtları Karatay Erkek Öğrenci Yurdu Karatay Erkek

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Buket Pansiyon Konya Akşehir Kız Öğrenci Evleri Akşehir Pansiyonlar

akşehir kız pansiyonu, akşehir kız pansiyonları, konya akşehir kız pansiyonu, konya akşehir kız pansiyonları, akşehir kız öğrenci evi, akşehir kız öğrenci evleri, konya akşehir kız öğrenci evi,

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Ebru Kız Yurdu Konya Kadınhanı Kız Yurtları Konya Kadınhanı Kız Öğrenci Evleri

Ebru Kız Yurdu Kadınhanı Kız Yurdu Kadınhanı Kız Yurtları Kadınhanı Kız Öğrenci Yurdu Kadınhanı Kız Öğrenci Yurtları Konya Kadınhanı Kız Yurdu Konya Kadınhanı Kız Yurtları Konya Kadınhanı Kız Öğrenci

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Ebrar Su Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Akşehir
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ebrar Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Kız Öğrenci Pansiyonları Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonları Konya Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonları Konya Kız Öğrenci Apartları Akşehir Kız Öğrenci Apartları Konya Apart

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yağmur Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonu Akşehir Apart
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Yağmur Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Akşehir Kız Öğrenci Pansiyonu Akşehir Apart Konya Kız Öğrenci Pansiyon Fiyatları Akşehir Kız Öğrenci Pansiyon Fiyatları Konya Akşehir Meslek Yüksek Okulu

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele

Konya standart üye yurtlar

KONYA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Konya'daki özel öğrenci yurtları, sağladığı avantajlarla öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yemek yapma, bulaşık yıkama gibi sorumlulukların olmaması, öğrencileri yurt tercih etme konusunda cezbeden en büyük etkenlerin başında geliyor.

Yurtlarda öğrenciler için birçok hizmet sağlanmaktadır. Bu hizmetlerden biri de servis imkanıdır. Okula ulaşım için bazı yurtlar öğrencilerine ring servis sağlayabiliyor. Öğrenciler bu servisleri istedikleri saatte kullanabiliyorlar. Okula yürüme mesafesinde olan ya da servis imkanı bulunan yurtlar, öğrencilere ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Genelde Konya'daki özel öğrenci yurtları'nda sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek fiyata dahil şekilde verilirken bazılarında ise ekstra bir ücret talep edilebiliyor. Bunun yanında bazı yurtlarda ise öğrencilerin kendi yemeklerini yapabilmesi için ortak kullanım alanında mutfak seçeneği de olabiliyor. Bu mutfaklar öğrencilere dilediğini yapıp pişirme ve kısa bir zaman dilimi olmadan yemek yiyebilme imkanı sunuyor.

Konya'daki yurtlar'dan bazıları öğrencilere çeşitli sosyal imkanlar da sunabiliyor. Spor salonları, yüzme havuzu ve kütüphane gibi ekstra hizmetler veren yurtlarda, öğrenciler boş vakitlerini verimli şekilde kullanabiliyor fakat bu  gibi imkanlara bağlı olarak fiyatlarda yükselebiliyor. Bu yuzden öncelikle bütçe belirlenip daha sonrasında seçenekler arasından eleme yapılması daha doğru olabilir.

Öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlamak amacıyla kurulmuş bir platform olan yurtarama.com' da yurtlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihlerinize uygun yurt bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Konya hakkında bilgi

Konya Selçuk Üniversitesi

Konya'da bulunan Selçuk Üniversitesi, 11 Nisan 1975'de kurulmuştur. Devlet üniversitesidir. Selçuk Üniversitesi 16 Fakülte, 1 Devlet Konservatuvarı, 1 Yabancı Diller Yüksekokulu, 3 Yüksekokul, 22 Meslek Yüksekokulu, 4 Enstitü, 19 Araştırma ve Uygulama Merkezini bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye'nin en büyük üçüncü kampüsüne sahip olan Selçuk Üniversitesi ülke üniversiteleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Konya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.