Konya ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Konya Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Konya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Konya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Konya, bir çok medeniyetin yaşadığı Mevlana ve Nasreddin Hoca'nın şehridir. Huzurlu, düzenli,modern ve büyük bir şehir olan Konya, Ülkenin yüz ölçümü bakımından en büyük kentidir. Tarihsel, kültürel ve doğal zenginlikleriyle öne çıkan Konya, Türkiye'nin tahıl ambarıdır. İstanbul ve Ankara'dan hızlı trenle ulaşılabilen Konya, yaşamak için güzel bir şehirdir. 2 devlet üniversitesi ve 3 vakıf üniversitesi olmak üzere 5 üniversitesi vardır. Konya, bir öğrenci şehridir. Sosyal ve kültürel imkanlar açısından öğrenciler için ideal bir şehir olan Konya, yurtlar açısından zengindir. Yurtların fiyatları bulundukları yere ve verdikleri hizmete göre değişiyor. Konya'da istediğiniz özellikte yurdu uygun imkanlara bulabilirsiniz. Konya'da ki yurtlara sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Konya özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Konya özel üyeler

Meram / Konya

İdeal Öğrenci Yurtları

Konya Meram Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatı Konya Meram Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları Konya Meram Erkek Öğrenci Yurtları Konya Meram Erkek Öğrenci Yurtları

İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri300 Detay

Meram / Konya

İdeal Öğrenci Yurtları

ABK Şirketler kuruluşu olarak; Başarılarla dolu 25. hizmet yılını geride bırakıp 11 kız, 11 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 22. şubesiyle hizmet vermektedir.

Çamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Sıralama Değeri300 Detay

Karatay / Konya

Anadolu Gençlik Arifan Erkek Öğrenci Yurdu

Anadolu Arifan Erkek Öğrenci Yurdu Konya Erkek Öğrenci Yurtları Konya Erkek Öğrenci Yurdu Konya Erkek Yurtları Konya Yurtlar Karatay Erkek Öğrenci Yurtları Karatay Erkek Öğrenci Yurdu Karatay Erkek

Çamaşırhane
Spor İmkanları
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri250 Anadolu Gençlik Arifan Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Akşehir / Konya

Buket Kız Öğrenci Pansiyonu

akşehir kız pansiyonu, akşehir kız pansiyonları, konya akşehir kız pansiyonu, konya akşehir kız pansiyonları, akşehir kız öğrenci evi, akşehir kız öğrenci evleri, konya akşehir kız öğrenci evi,

Çamaşırhane
Odalarda Televizyon
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri250 Buket Kız Öğrenci Pansiyonu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Meram / Konya

Anadolu Gençlik Arifan Kız Öğrenci Pansiyonu

Anadolu Gençlik Arifan Kız Öğrenci Pansiyonu Konya Kız Pansiyonu Meram Kız Öğrenci Yurtları Meram Kız Pansiyonu

Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri250 Detay

KONYA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Konya'daki özel öğrenci yurtları, sağladığı avantajlarla öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yemek yapma, bulaşık yıkama gibi sorumlulukların olmaması, öğrencileri yurt tercih etme konusunda cezbeden en büyük etkenlerin başında geliyor.

Yurtlarda öğrenciler için birçok hizmet sağlanmaktadır. Bu hizmetlerden biri de servis imkanıdır. Okula ulaşım için bazı yurtlar öğrencilerine ring servis sağlayabiliyor. Öğrenciler bu servisleri istedikleri saatte kullanabiliyorlar. Okula yürüme mesafesinde olan ya da servis imkanı bulunan yurtlar, öğrencilere ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Genelde Konya'daki özel öğrenci yurtları'nda sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek fiyata dahil şekilde verilirken bazılarında ise ekstra bir ücret talep edilebiliyor. Bunun yanında bazı yurtlarda ise öğrencilerin kendi yemeklerini yapabilmesi için ortak kullanım alanında mutfak seçeneği de olabiliyor. Bu mutfaklar öğrencilere dilediğini yapıp pişirme ve kısa bir zaman dilimi olmadan yemek yiyebilme imkanı sunuyor.

Konya'daki yurtlar'dan bazıları öğrencilere çeşitli sosyal imkanlar da sunabiliyor. Spor salonları, yüzme havuzu ve kütüphane gibi ekstra hizmetler veren yurtlarda, öğrenciler boş vakitlerini verimli şekilde kullanabiliyor fakat bu  gibi imkanlara bağlı olarak fiyatlarda yükselebiliyor. Bu yuzden öncelikle bütçe belirlenip daha sonrasında seçenekler arasından eleme yapılması daha doğru olabilir.

Öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlamak amacıyla kurulmuş bir platform olan yurtarama.com' da yurtlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, tercihlerinize uygun yurt bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Konya hakkında bilgi

Konya'da Gezilecek Yerler
Konya'nın sembolü haline gelen Mevlana Müzesi şehirde uğranması gereken yerlerin başında geliyor. Şehzade Selim tarafından Mimar Sinan'a yaptırıldığı düşünülen, bugüne dek çok iyi bir şekilde korunarak gelmiş Selimiye Camii'ni de muhakkak ziyaret etmelisiniz. Bununla beraber Konya'da pek çok tarihi camii ve kilise de mevcuttur. Kilistra Antik Kenti'ni gezebilir, Beyşehir Gölü'nde de gün batımını izleyebilirsiniz. Dünya’daki bilinen ilk yerleşim yeri olarak kabul gören Konya'nın Çumra ilçesindeki Çatalhöyük Antik Kenti de Konya'nın muhakkak görülmesi gereken güzelliklerindendir.

Konya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.