Manisa özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Manisa Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Manisa
Manisa, 'Şehzadeler şehri' olarak da adlandırılıyor. Mesir macunu ile de ünlüdür. Ege Bölgesinin İzmir'den sonra ikinci büyük sanayi ve ticaret merkezi konumunda olan Manisa, tarihi ve doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. İnsanı sıcak ve yardımseverdir. Oldukça modern bir şehirdir. Şehirde bulunan Celal Bayar Üniversitesi, Ege Bölgesi'nin en büyük 3 üniversitesinden biridir. Manisa, şehir karmaşası olmadan üniversite eğitimi görmek, diğer taraftan da sinema, tiyatro, iş imkanları gibi olanaklardan yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri için gelişmiş ve ideal bir kenttir. Manisa'da hayat ucuzdur. Öğrenciler için yurt sorunu bulunmaz. Yurt fiyatları pek çok büyükşehire oranla daha uygun. Manisa'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Dilara Kız Öğrenci Yurdu

Dilara Kız Öğrenci Yurdu olarak Manisa Yunusemre ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri550 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Manisa  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA