Manisa ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Manisa Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Manisa Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Manisa Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Manisa, 'Şehzadeler şehri' olarak da adlandırılıyor. Mesir macunu ile de ünlüdür. Ege Bölgesinin İzmir'den sonra ikinci büyük sanayi ve ticaret merkezi konumunda olan Manisa, tarihi ve doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. İnsanı sıcak ve yardımseverdir. Oldukça modern bir şehirdir. Şehirde bulunan Celal Bayar Üniversitesi, Ege Bölgesi'nin en büyük 3 üniversitesinden biridir. Manisa, şehir karmaşası olmadan üniversite eğitimi görmek, diğer taraftan da sinema, tiyatro, iş imkanları gibi olanaklardan yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri için gelişmiş ve ideal bir kenttir. Manisa'da hayat ucuzdur. Öğrenciler için yurt sorunu bulunmaz. Yurt fiyatları pek çok büyükşehire oranla daha uygun. Manisa'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Manisa özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Manisa özel üye yurtlar

Yunusemre / Manisa

Dilara Kız Öğrenci Yurdu

Dilara Kız Öğrenci Yurdu olarak Manisa Yunusemre ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri550 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler