Mersin ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Mersin Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Mersin Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Mersin Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı konumundaki Mersin, ülkenin en önemli ticaret merkezlerinden biridir. Eski adı İçel olan kent, 2 milyona yaklaşan nüfusuyla Türkiye'nin en kalabalık onuncu kenti. Mersin Limanı Türkiye'nin en büyük limanıdır. Temiz havası, gelişmiş ekonomisi, kültürel çeşitliliği, portakal ve limon bahçeleri ile tarihi yapılarıyla güzel bir yer. Mersin, Türkiye’nin en büyük gökdeleni, cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci camisi ve Hıristiyan dünyasının önemli merkezlerinden biridir. Dünyada üç ilahi dine mensup insanların yan yana olduğu başka bir şehir yoktur. Alahan Manastırı, Cennet ve Cehennem, Kızkalesi, Ayaş, Yumuktepe, Soli-pompeipolis, Eshab-ı Kehf Mağarası, Anemurium tarihi kalıntıları, Kleopatra Kapısı gezilecek yerleridir. İmkanları açısından üniversite öğrencilerine staj ve iş imkanı sağlayan Mersin, büyük bir öğrenci kenti. Her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açan şehirde yurtlar, modern hizmet sunuyor. Fiyatları imkanlarına göre değişiyor. Her bütçeye uygun yurt bulunuyor. Mersin'deki yurtlar hakkında sitemiz üzerinden bilgi alabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Mersin özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler