Nevşehir özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Nevşehir Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

  1. Tümü
  2. Nevşehir

Nevşehir, doğal güzellikleri ve yer altı şehirleriyle ünlüdür. Özellikle Kapadokya ve peri bacaları her sene milyonlarca turist tarafından ziyaret ediliyor. Dünyaca ünlü Türk düşünürü Hacı Bektaş-ı Veli'nin kenti Nevşehir'in insanı sıcak kanlı ve misafirperverdir. Kent yaşam koşulları açısından güzeldir. Kapadokya'da Balon turları meşhurdur. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, güzellikleriyle anılan Kapadokya'ya ayrı bir hareketlilik ve canlılık katıyor. Üniversite eğitimi için kente gelenler hem iyi bir eğitim alırken hem de şehrin güzelliklerinin görme fırsatı buluyor. Şehir yurtlar açısından oldukça gelişmiş durumda. fiyatları da uygun. Nevşehir'deki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Yurtları filtrele
Diğer özellikler