Ordu ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Ordu Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Ordu Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Ordu Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Karadenizin modern şehri Ordu, fındığı, Boztepe, yaylaları ve yöresel lezzetleriyle ünlü bir şehir. Karadeniz yöresinin bütün güzelliklerini yansıtan Ordu, yemyeşil coğrafyası ve muhteşem manzarasıyla yaşanılacak bir şehir. Eşsiz güzellikte plajları bulunan Ordu'da, Karadeniz şehri olmasına rağmen Türkmen ve Çepni kültürü hakimdir. Tarihi ve kültürel zenginliklerin dışında yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinlikler sosyal hayata canlılık katıyor. İnsanı sıcakkanlı olan Ordu, bir öğrenci şehridir. Kentte doğa ile iç içe bir yerleşkesi olan Ordu Üniversitesi, şehirle bütünleşmiş durumda. Bir çok öğrencinin eğitim için geldiği Ordu, yurtlar açısından oldukça zengin. İstenen özelliklerde ve fiyatta yurt bulmak mümkün. Ordu'da ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ordu özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler