Rize özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Rize Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Rize
Rize, çayı, yaylaları ve doğal güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan bir şehirdir. Türkiye'nin en çok yağış alan ili olan Rize'nin Ayder yaylası, Fırtına Deresi, Kaçkar Dağları, Balıyla ünlü Anzer Yaylası mutlaka görülmesi gereken yerleridir. Şehrin yöresel yemekleri diğer Karadeniz şehirlerinde olduğu gibi lahana ve hamsidir. "Anzer Balı" dünyaca ünlüdür. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi olan Rize, tarihi yapıları, doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yaşanacak bir kenttir. Sosyal hayatın gün geçtikçe renklendiği Rize'deki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında yer alır. Her öğrencinin kendine göre yurt bulabildiği Rize'de yurtların fiyatları diğer şehirlerle aynı düzeyde. Rize'de ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
Erdem Pansiyon Rize Merkez Özel Kız Öğrenci Pansiyonu

Uygun fiyat, kalite ve konforu bir araya getiren erdem pansiyon size evinizi aratmayacak. Rahat odaları ve ulaşım kolaylığından sizde memnun kalacaksınız.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Rize  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA