Rize ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Rize Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Rize Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Rize Kız Erkek Öğrenci Yurtları / Apartları / Pansiyonları

Rize, çayı, yaylaları ve doğal güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan bir şehirdir. Türkiye'nin en çok yağış alan ili olan Rize'nin Ayder yaylası, Fırtına Deresi, Kaçkar Dağları, Balıyla ünlü Anzer Yaylası mutlaka görülmesi gereken yerleridir. Şehrin yöresel yemekleri diğer Karadeniz şehirlerinde olduğu gibi lahana ve hamsidir. "Anzer Balı" dünyaca ünlüdür. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi olan Rize, tarihi yapıları, doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yaşanacak bir kenttir. Sosyal hayatın gün geçtikçe renklendiği Rize'deki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında yer alır. Her öğrencinin kendine göre yurt bulabildiği Rize'de yurtların fiyatları diğer şehirlerle aynı düzeyde. Rize'de ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Rize özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Rize özel üye yurtlar

Merkez / Rize

Erdem Pansiyon

Uygun fiyat, kalite ve konforu bir araya getiren erdem pansiyon size evinizi aratmayacak. Rahat odaları ve ulaşım kolaylığından sizde memnun kalacaksınız.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri150 Erdem Pansiyon WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler