Sakarya ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Sakarya Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Sakarya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Sakarya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Farklı kimliklerin huzur içinde yaşadığı Sakarya tam bir Osmanlı şehridir. İsmini Sakarya Nehri'nden alır. Tarihi, doğası, denizi, Sapanca Gölü ile herkesin hayran kaldığı bir şehir olan Sakarya, İstanbul ve Ankara'ya yakınlığıyla bir kavşak konumunda. Turizm ve tarımın dışında büyük bir sanayi şehridir. İnsanı misafirperver ve sıcak kanlıdır. Islama Köftesi ve kabağı ile meşhurdur. Yaşadığı büyük yıkıcı depremin izlerini kısa sürede silerek hızla büyüyerek modern bir kente dönüşen Sakarya, sosyal ve kültürel açıdan oldukça zengin. Yaşamın tüm renklerini içinde barındıran Sakarya, bir öğrenci kentidir. 65 bin civarında öğrencinin öğrenim gördüğü Sakarya Üniversitesi, eğitim kalitesiyle Türkiye ve dünyaya adından söz ettiriyor. Üniversitenin Sapanca Gölü manzaralı kampüsünde öğrenciler, hem iyi bir eğitim alıyor. Hem de güzel manzara ve doğanın tadını çıkarıyor. Deprem sonrası yapılan modern yurtlar, öğrencilere kaliteli ve güvenli bir ortam sunuyor. Yurt fiyatları pek çok şehre oranla ucuz. Sakarya'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sakarya özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Sakarya özel üye yurtlar

Serdivan / Sakarya

Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Akademi Kız Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri700 Akademi Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Serdivan / Sakarya

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri600 YouTube Detay

Serdivan / Sakarya

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Yurt Arama Öneriyor Rozetli Kuruluş

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Sıralama Değeri600 YouTube Detay

Geyve / Sakarya

Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu

Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Kız Öğrenci Yurtları Sakarya Kız Yurtları Sakarya Öğrenci Yurtları Sakarya Kız Özel Öğrenci Yurdu Geyve Kız Öğrenci Yurtları

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri500 Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Serdivan / Sakarya

Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Serdivan Cevahir Life Kız Özel Kız Öğrenci Yurdu evinizi aratmayacak sıcaklıkta, rahat, huzurlu ve mutlu bir dönem geçirmenizi sağlamak için var.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri500 Detay

SAKARYA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Sakarya'daki özel öğrenci yurtları, öğrencilere üniversite hayatını kolaylaştırmak için büyük kolaylıklar vadediyor.  Televizyon ve buzdolabının da bulanabildiği odalar 1,2,3 veya daha fazla kişi kapasitesine sahip olabiliyor. Kişi kapasitesi arttıkça fiyatlarında aynı doğrultuda arttığı yurtlarda, öğrenci bütçesine göre kaç kişilik odada kalmak istediğini belirleyebilir.

Sakarya özel yurtlarının bazılarında öğrenciler için spor salonu imkanı da mevcut. Öğrenciler bu sayede boş vakitlerini değerlendirebilir ya da bu salonlarda stres atabilirler.

Haftalık belirli rutinlerle temizlik hizmeti de genel olarak yurtlarda olan bir hizmettir. Temizlik konusunda ekstra bir özen isteyenler bu hizmetin olduğundan emin olmak isteyebilir. Bu hizmetle hem daha temiz bir ortam, hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bunun yanında odalarda banyo ve lavabo bulunması da önemli bir husustur. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir ya da sırada beklemeye neden olabilir. Bazı yurtlarda çamaşır yıkamak için çamaşır odaları da mevcuttur. Bazılarında bu hizmet ücretsiz olabiliyorken bazılarında ise az da olsa ücret talep edilebilmektedir. Daha sonrasında mağdur olmamak adına tüm bu hizmetlerin önceden araştırılıp seçim yapılması öğrenciler için daha doğru olacaktır.

Öğrencilerin uyması gereken  kurallar yurttan yurda değişiklik gösterebiliceği gibi giriş ve çıkış saatleri de farklı olabilir. Bu saat genelde 23.00 ile 02.00 arasında olmaktadır. Bazı yurtlar konuyu öğrencinin sorumluluğuna bırakırken bazıları ise aileye haber verebilmektedir.

Sakarya kız öğrenci yurtları ve Sakarya erkek öğrenci yurtları olarak ayrı ayrı da arama yapılabilen yurtarama.com öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlıyor. Yurtlar ile öğrencileri aynı platformda buluşturan yurtarama.com öğrencilere yurt arayışına çıktıkları bu zamanda hizmet vermeye devam ediyor.  Her yurdun sunmuş olduğu imkanlar farklı olabilir. Bazı yurtlarda ücretli olan hizmet farklı bir yurtta ücretsiz olabilir. Ya da bazılarında olan imkanlar diğerinde olmayabilir. Öğrencilere doğru bilgi sağlamak için kurulmuş bir platform olan yurtarama.com yurtlar hakkında detaylı bilgi sunar. Yurt arayışına çıkmadan önce mutlaka yurtarama.com'u ziyaret etmeli, üniversiteyi kazandığınız ildeki yurtlar hakkındaki bilgi sahibi olmalısınız.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Sakarya hakkında bilgi

Sakarya Hakkında Genel Bilgiler

Marmara Bölgesi'nde yer alan Sakarya, Türkiye'nin en kalabalık yirmi ikinci şehridir. Adını topraklarından Karadeniz'e dökülen Sakarya Nehri'nden alır. Ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Fındık yetiştiriciliği yaygındır. Son zamanlarda artan sanayi kuruluşları sayesinde sanayisi gelişmeye başlamıştır. 1992 yılında Sakarya'da kurulmuş olan Sakarya Üniversitesi sayesinde öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir şehirdir. 2018 yılında Sakarya Üniversitesi'ne bağlı meslek yüksekokullarının bir arada toplanmasıyla Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kurulmuştur.

Sakarya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.