Sakarya özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Sakarya Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Sakarya
Farklı kimliklerin huzur içinde yaşadığı Sakarya tam bir Osmanlı şehridir. İsmini Sakarya Nehri'nden alır. Tarihi, doğası, denizi, Sapanca Gölü ile herkesin hayran kaldığı bir şehir olan Sakarya, İstanbul ve Ankara'ya yakınlığıyla bir kavşak konumunda. Turizm ve tarımın dışında büyük bir sanayi şehridir. İnsanı misafirperver ve sıcak kanlıdır. Islama Köftesi ve kabağı ile meşhurdur. Yaşadığı büyük yıkıcı depremin izlerini kısa sürede silerek hızla büyüyerek modern bir kente dönüşen Sakarya, sosyal ve kültürel açıdan oldukça zengin. Yaşamın tüm renklerini içinde barındıran Sakarya, bir öğrenci kentidir. 65 bin civarında öğrencinin öğrenim gördüğü Sakarya Üniversitesi, eğitim kalitesiyle Türkiye ve dünyaya adından söz ettiriyor. Üniversitenin Sapanca Gölü manzaralı kampüsünde öğrenciler, hem iyi bir eğitim alıyor. Hem de güzel manzara ve doğanın tadını çıkarıyor. Deprem sonrası yapılan modern yurtlar, öğrencilere kaliteli ve güvenli bir ortam sunuyor. Yurt fiyatları pek çok şehre oranla ucuz. Sakarya'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu Geyve Özel Kız Öğrenci Yurtları

Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Kız Öğrenci Yurtları Sakarya Kız Yurtları Sakarya Öğrenci Yurtları Sakarya Kız Özel Öğrenci Yurdu Geyve Kız Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Gökbayrak Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erkek Öğrenci Yurtları Geyve Erkek Yurdu

Gökbayrak Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erkek Öğrenci Yurtları Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erkek Yurtları Sakarya Yurtlar Geyve Erkek Öğrenci Yurtları Geyve Erkek Yurtları Geyve Öğrenci Yurtları

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Serdivan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Serdivan Cevahir Life Kız Özel Kız Öğrenci Yurdu evinizi aratmayacak sıcaklıkta, rahat, huzurlu ve mutlu bir dönem geçirmenizi sağlamak için var.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Onur Alp Erkek Apartı Sakarya Erkek Öğrenci Apartı Uygun Erkek Pansiyonu

Onur Alp Erkek Öğrenci Apartı Sakarya Erkek Öğrenci Apartları Adapazarı Erkek Öğrenci Apartları Sakarya Erkek Öğrenci Pansiyonları Adapazarı Erkek Öğrenci Pansiyonları Sakarya Erkek Öğrenci Evleri

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Spor İmkanları
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri325 İncele
Apart Daire Sakarya Apart Daireler Özgönül Apart Daireler-kız Öğrenci Apartları

Merkezdeki Kız Apartları Merkezdeki Kız Öğrenci Apartları Fiyatı Merkezdeki Ucuz Kız Öğrenci Apartları Sakarya Kız Apartı Sakarya Ucuz Kız Apartları Özgönül Apart Daireler-kız Öğrenci Apartları

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Unigarden Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu

Unigarden Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri300 İncele
Geyve Prenses Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Kız Öğrenci Yurtları Geyve Ucuz Kız Yurt

Geyve Prenses Kız Öğrenci Yurdu Geyve Yurt Geyve Yurtlar Geyve Kız Yurdu Geyve Kız Yurtları Geyve Kız Öğrenci Yurdu Geyve Kız Öğrenci Yurtları Sakarya Geyve Yurt Sakarya Geyve Yurtlar Sakarya Geyve

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Unigarden Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Unigarden Sakarya Kız Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri300 İncele
Hendek Kız Yurtları Sakarya Hendek Meslek Yüksekokulu Lider Kız Öğrenci Yurdu

Hendek Yurt Hendek Yurt Fiyatı Hendek Yurt Fiyatları Hendek Yurtlar Hendek Yurtları Hendek Kız Öğrenci Yurdu Hendek Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı Hendek Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları Hendek Kız Öğrenci Yurt

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele
Nusret Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erenler Erkek Yurdu Adapazarı Erenler Yurtlar

Nusret Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erenler Erkek Yurdu Adapazarı Erenler Yurtlar Sakarya Yurt Sakarya Yurtlar Adapazarı Yurt Adapazarı Yurtlar Adapazarı Öğrenci Yurdu Adapazarı Öğrenci Yurtları Sakary

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele

Sakarya standart üye yurtlar

SAKARYA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Sakarya'daki özel öğrenci yurtları, öğrencilere üniversite hayatını kolaylaştırmak için büyük kolaylıklar vadediyor.  Televizyon ve buzdolabının da bulanabildiği odalar 1,2,3 veya daha fazla kişi kapasitesine sahip olabiliyor. Kişi kapasitesi arttıkça fiyatlarında aynı doğrultuda arttığı yurtlarda, öğrenci bütçesine göre kaç kişilik odada kalmak istediğini belirleyebilir.

Sakarya özel yurtlarının bazılarında öğrenciler için spor salonu imkanı da mevcut. Öğrenciler bu sayede boş vakitlerini değerlendirebilir ya da bu salonlarda stres atabilirler.

Haftalık belirli rutinlerle temizlik hizmeti de genel olarak yurtlarda olan bir hizmettir. Temizlik konusunda ekstra bir özen isteyenler bu hizmetin olduğundan emin olmak isteyebilir. Bu hizmetle hem daha temiz bir ortam, hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bunun yanında odalarda banyo ve lavabo bulunması da önemli bir husustur. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir ya da sırada beklemeye neden olabilir. Bazı yurtlarda çamaşır yıkamak için çamaşır odaları da mevcuttur. Bazılarında bu hizmet ücretsiz olabiliyorken bazılarında ise az da olsa ücret talep edilebilmektedir. Daha sonrasında mağdur olmamak adına tüm bu hizmetlerin önceden araştırılıp seçim yapılması öğrenciler için daha doğru olacaktır.

Öğrencilerin uyması gereken  kurallar yurttan yurda değişiklik gösterebiliceği gibi giriş ve çıkış saatleri de farklı olabilir. Bu saat genelde 23.00 ile 02.00 arasında olmaktadır. Bazı yurtlar konuyu öğrencinin sorumluluğuna bırakırken bazıları ise aileye haber verebilmektedir.

Sakarya kız öğrenci yurtları ve Sakarya erkek öğrenci yurtları olarak ayrı ayrı da arama yapılabilen yurtarama.com öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlıyor. Yurtlar ile öğrencileri aynı platformda buluşturan yurtarama.com öğrencilere yurt arayışına çıktıkları bu zamanda hizmet vermeye devam ediyor.  Her yurdun sunmuş olduğu imkanlar farklı olabilir. Bazı yurtlarda ücretli olan hizmet farklı bir yurtta ücretsiz olabilir. Ya da bazılarında olan imkanlar diğerinde olmayabilir. Öğrencilere doğru bilgi sağlamak için kurulmuş bir platform olan yurtarama.com yurtlar hakkında detaylı bilgi sunar. Yurt arayışına çıkmadan önce mutlaka yurtarama.com'u ziyaret etmeli, üniversiteyi kazandığınız ildeki yurtlar hakkındaki bilgi sahibi olmalısınız.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Sakarya  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Sakarya hakkında bilgi

Sakarya Üniversitesi

Temelini Sakarya Mühendislik ve Mimarlık Yüksekokulu'nun oluşturduğu Sakarya Üniversitesi 1970 yılında açılmıştır. Bir sene sonra Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’ne dönüştürülen yüksekokul, 1982-1992 yılları arasında ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nin bir fakültesi olarak öğretime devam etmiştir. Bugünkü şeklini ise 3 Temmuz 1992'de almıştır. 2018 yılında Sakarya Üniversitesi'ne bağlı meslek yüksekokullarının bir arada toplanmasıyla Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kurulmuştur. Eğitim kalitesi ve konumu itibariyle öğrenciler tarafında sıklıkla tercih edilir.

Sakarya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.