Sakarya özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Sakarya Öğrenci Yurtları

 1. Ana Sayfa
 2. Yurtlar
 3. Sakarya
  İsmini Sakarya Nehri'nden alan Sakarya Konum olarak çok merkezi bir bölgededir. İstanbul ve Ankara'ya 2-3 saat gibi bir sürede gidilebilmektedir. Sakarya halkı çok misafirperverdir. Öğrencileri severler ama her şehirde olduğu gibi burada da sevmeyenler çıkabilir. Eğer Sakarya'da okuyacaksanız, Sakarya'nın meşhur yemeği olan ıslama köftesini kesinlikle yemelisiniz. Eğer güzel bir yerde ıslama köfte yerseniz, Sakarya'ya sadece ıslama köfte yemeye bile gelebilirsiniz,dikkat edin bağımlılık yapabilir.

  Sapanca gölü manzarası olan Sakarya Üniversitesi'nde hem eğitiminizi alırken hem de pencereden bakarak göl manzarası seyredebilirsiniz.

  1999 senesinde yaşadığı üzücü depremin ardından izlerini kısa sürede kapatarak hızlı bir biçimde büyümekte olan bir şehirdir. Sakarya bir öğrencinin aradığı her şeyi sunmaktadır. 65 bin öğrenciye ev sahipliği yapan Sakarya'da sosyal aktivite olarak bir öğrencinin dilediği her şey bulunmaktadır. Sakarya Üniversitesi'nin verdiği eğitim kalitesi hem Türkiye hatta Dünya'da adından söz ettirmektedir.

  Özellikle Serdivan ilçesi tamamen öğrenciler için kurulu olan bir ilçe diyebiliriz. Ayrıca Sakarya'da çok meşhur olan "Kafeler Sokağı" adından da anlaşılacağı üzere kafelerin bol olduğunu düşünebilirsiniz. Ama o kadar fazladır ki baktığınız her yerde, girdiğiniz her sokakta kafe vardır. Kampüse de yakın olması sebebiyle çoğu öğrenci sosyalleşmek adına buralarda bulunmaktadır.
  Sakarya'da bulunan sosyal aktivite çeşitliliği sizi kendine hayran bırakacaktır. Yazın Karasu'da sahile gidip tatilinizi yapabileceğiniz gibi, kışın yarım saat uzaklıkta olan Kartepe'ye gidip kayağınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Sakarya üniversitesinin düzenlediği turlar sayesinde çok cüzi bir miktarla turlara katılabilir, gezilebilecek ne kadar yer varsa gezebilirsiniz.

  Yani Sakarya'da öğrenci olmak bir zorunluluk değil, bir ayrıcalıktır. Dilediğiniz her şeyi yapabildiğiniz ve bu yaptığınız şeyleri çok düşük miktarlara yaptığınız yerdir Sakarya. Tatilinden sosyal gelişimine, kişisel gelişiminden kendinizi dinlendirmeye kadar daha aklınıza ne geliyorsa size onu sunan bir şehirdir Sakarya.


  Sakarya'nın Başlıca Yurtları Şunlardır

 1. ÜniYurt
 2.  Gökbayrak
 3. Cevahir
 4. OnurAlp
 5. Özgönül Apart
 6. UniGarden
 7. Lider Kız Öğrenci Yurdu
 8. Nusret Erkek Öğrenci Yurdu


Özkoçlar Kız Öğrenci Evi Sakarya Ferizli Öğrenci Evi Ferizli Meslek Yüksek Okulu

Özel Ferizli Özkoçlar Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Ferizli ilçesinde Ferizli Meslek Yüksek Okulu Kız Öğrenci Evleri Özkoçlar Kız Öğrenci Evi alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri800 İncele
ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri600 İncele
Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Serdivan Özel Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Serdivan Cevahir Life Kız Özel Kız Öğrenci Yurdu evinizi aratmayacak sıcaklıkta, rahat, huzurlu ve mutlu bir dönem geçirmenizi sağlamak için var.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Onur Alp Erkek Apartı Sakarya Erkek Öğrenci Apartı Uygun Erkek Pansiyonu

Onur Alp Erkek Öğrenci Apartı Sakarya Erkek Öğrenci Apartları Adapazarı Erkek Öğrenci Apartları Sakarya Erkek Öğrenci Pansiyonları Adapazarı Erkek Öğrenci Pansiyonları Sakarya Erkek Öğrenci Evleri

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Spor İmkanları
Uydu Anteni
WhatsApp Sıralama Değeri325 İncele
Apart Daire Sakarya Apart Daireler Özgönül Apart Daireler-kız Öğrenci Apartları

Merkezdeki Kız Apartları Merkezdeki Kız Öğrenci Apartları Fiyatı Merkezdeki Ucuz Kız Öğrenci Apartları Sakarya Kız Apartı Sakarya Ucuz Kız Apartları Özgönül Apart Daireler-kız Öğrenci Apartları

WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Unigarden Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu

Unigarden Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri300 İncele
Unigarden Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Unigarden Sakarya Kız Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri300 İncele
Hendek Kız Yurtları Sakarya Hendek Meslek Yüksekokulu Lider Kız Öğrenci Yurdu

Hendek Yurt Hendek Yurt Fiyatı Hendek Yurt Fiyatları Hendek Yurtlar Hendek Yurtları Hendek Kız Öğrenci Yurdu Hendek Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı Hendek Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları Hendek Kız Öğrenci Yurt

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri150 İncele

Sakarya standart üye yurtlar

SAKARYA KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Sakarya'daki özel öğrenci yurtları, öğrencilere üniversite hayatını kolaylaştırmak için büyük kolaylıklar vadediyor.  Televizyon ve buzdolabının da bulanabildiği odalar 1,2,3 veya daha fazla kişi kapasitesine sahip olabiliyor. Kişi kapasitesi arttıkça fiyatlarında aynı doğrultuda arttığı yurtlarda, öğrenci bütçesine göre kaç kişilik odada kalmak istediğini belirleyebilir.

Sakarya özel yurtlarının bazılarında öğrenciler için spor salonu imkanı da mevcut. Öğrenciler bu sayede boş vakitlerini değerlendirebilir ya da bu salonlarda stres atabilirler.

Haftalık belirli rutinlerle temizlik hizmeti de genel olarak yurtlarda olan bir hizmettir. Temizlik konusunda ekstra bir özen isteyenler bu hizmetin olduğundan emin olmak isteyebilir. Bu hizmetle hem daha temiz bir ortam, hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Bunun yanında odalarda banyo ve lavabo bulunması da önemli bir husustur. Ortak alanlarda bulunan lavabolar bazı zamanlarda temizlik açısından yetersiz olabilir ya da sırada beklemeye neden olabilir. Bazı yurtlarda çamaşır yıkamak için çamaşır odaları da mevcuttur. Bazılarında bu hizmet ücretsiz olabiliyorken bazılarında ise az da olsa ücret talep edilebilmektedir. Daha sonrasında mağdur olmamak adına tüm bu hizmetlerin önceden araştırılıp seçim yapılması öğrenciler için daha doğru olacaktır.

Öğrencilerin uyması gereken  kurallar yurttan yurda değişiklik gösterebiliceği gibi giriş ve çıkış saatleri de farklı olabilir. Bu saat genelde 23.00 ile 02.00 arasında olmaktadır. Bazı yurtlar konuyu öğrencinin sorumluluğuna bırakırken bazıları ise aileye haber verebilmektedir.

Sakarya kız öğrenci yurtları ve Sakarya erkek öğrenci yurtları olarak ayrı ayrı da arama yapılabilen yurtarama.com öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlıyor. Yurtlar ile öğrencileri aynı platformda buluşturan yurtarama.com öğrencilere yurt arayışına çıktıkları bu zamanda hizmet vermeye devam ediyor.  Her yurdun sunmuş olduğu imkanlar farklı olabilir. Bazı yurtlarda ücretli olan hizmet farklı bir yurtta ücretsiz olabilir. Ya da bazılarında olan imkanlar diğerinde olmayabilir. Öğrencilere doğru bilgi sağlamak için kurulmuş bir platform olan yurtarama.com yurtlar hakkında detaylı bilgi sunar. Yurt arayışına çıkmadan önce mutlaka yurtarama.com'u ziyaret etmeli, üniversiteyi kazandığınız ildeki yurtlar hakkındaki bilgi sahibi olmalısınız.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Sakarya Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Sakarya hakkında bilgi

Sakarya Üniversitesi

Temelini Sakarya Mühendislik ve Mimarlık Yüksekokulu'nun oluşturduğu Sakarya Üniversitesi 1970 yılında açılmıştır. Bir sene sonra Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’ne dönüştürülen yüksekokul, 1982-1992 yılları arasında ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nin bir fakültesi olarak öğretime devam etmiştir. Bugünkü şeklini ise 3 Temmuz 1992'de almıştır. 2018 yılında Sakarya Üniversitesi'ne bağlı meslek yüksekokullarının bir arada toplanmasıyla Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kurulmuştur. Eğitim kalitesi ve konumu itibariyle öğrenciler tarafında sıklıkla tercih edilir.

Sakarya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.