Sakarya ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Sakarya Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Sakarya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Sakarya Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Farklı kimliklerin huzur içinde yaşadığı Sakarya tam bir Osmanlı şehridir. İsmini Sakarya Nehri'nden alır. Tarihi, doğası, denizi, Sapanca Gölü ile herkesin hayran kaldığı bir şehir olan Sakarya, İstanbul ve Ankara'ya yakınlığıyla bir kavşak konumunda. Turizm ve tarımın dışında büyük bir sanayi şehridir. İnsanı misafirperver ve sıcak kanlıdır. Islama Köftesi ve kabağı ile meşhurdur. Yaşadığı büyük yıkıcı depremin izlerini kısa sürede silerek hızla büyüyerek modern bir kente dönüşen Sakarya, sosyal ve kültürel açıdan oldukça zengin. Yaşamın tüm renklerini içinde barındıran Sakarya, bir öğrenci kentidir. 65 bin civarında öğrencinin öğrenim gördüğü Sakarya Üniversitesi, eğitim kalitesiyle Türkiye ve dünyaya adından söz ettiriyor. Üniversitenin Sapanca Gölü manzaralı kampüsünde öğrenciler, hem iyi bir eğitim alıyor. Hem de güzel manzara ve doğanın tadını çıkarıyor. Deprem sonrası yapılan modern yurtlar, öğrencilere kaliteli ve güvenli bir ortam sunuyor. Yurt fiyatları pek çok şehre oranla ucuz. Sakarya'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sakarya özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Sakarya özel üyeler

Serdivan / Sakarya

Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Akademi Kız Öğrenci Yurdu olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri700 Akademi Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Serdivan / Sakarya

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Yurt Arama Öneriyor Öneriyoruz

ÜNİYURT Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Revir
Sıralama Değeri600 YouTube Detay

Serdivan / Sakarya

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları

ÜNİYURT I Kız/Erkek Öğrenci Yurtları olarak Sakarya Serdivan ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri600 YouTube Detay

Serdivan / Sakarya

Cevahir Life Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Serdivan Cevahir Life Kız Özel Kız Öğrenci Yurdu evinizi aratmayacak sıcaklıkta, rahat, huzurlu ve mutlu bir dönem geçirmenizi sağlamak için var.

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri500 Detay

Geyve / Sakarya

Gökbayrak Erkek Öğrenci Yurdu

Gökbayrak Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erkek Öğrenci Yurtları Sakarya Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Erkek Yurtları Sakarya Yurtlar Geyve Erkek Öğrenci Yurtları Geyve Erkek Yurtları Geyve Öğrenci Yurtları

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Revir
Sıralama Değeri500 Gökbayrak Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Sakarya hakkında bilgi

Sakarya'da Gezilecek Yerler
Her mevsim farklı güzellikler sunan Sakarya'da misafirleri için keşfedilecek pek çok yer var. Osmanlı'dan kalma yapılar olan Rahime Sultan Camii, Sapanca Rüstempaşa Camii, II.Beyazid Köprüsü, Beşköprü, Paşalar Kalesi, Seyifler Kalesi ve Harmantepe Kalesi görülebilecek tarihi yapılarıdır. Termal turizimde de gelişmiş olan Sakarya'da kaplıcalarda bulunuyor. Burada kaplıcanın sıcak sularının tadını çıkarabilirsiniz ya da Maden Deresi'ne gidip, yeşillikleri ve deresiyle büyüleyen bu eşsiz mekanı gezebilirsiniz. Dünyadaki en büyük ikinci langoz olan Acarlar Longozu'da yine bu şehirde bulunur.

Sakarya hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.