Samsun özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Samsun Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Samsun
Cumhuriyetin temellerinin atıldığı ve kurtuluş mücadelesinin başladığı şehir Samsun, Karadenize açılan bir kapı konumunda. Eğitimi, sosyo, ekonomik yapısı ve limanıyla Karadeniz'in en gelişmiş kenti olan Samsun, gelişmiş bir şehir. Doğası, denizi ve Karadeniz'e özgü yemekleriyle yaşanılacak bir yer olan Samsun, sosyal açıdan çok sayıda kaliteli mekanlara sahip. İnsanları sıcakkanlı ve yardımsever. Ondokuz Mayıs ve Canik Başarı Üniversitelerinde 50 bin civarında öğrencinin eğitim gördüğü Samsun, şehir dışından gelen öğrenciler için ideal bir kent. Öğrencilerin kısa sürede adapte olabildiği Samsun, yurtlar konusunda oldukça zengin. Fiyatları sundukları hizmet kalitesine göre değişen yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
Toramanlar Moda Erkek Öğrenci Yurdu Samsun Erkek Yurtları Çarşamba Erkek Yurdu

Samsun Çarşamba Toramanlar Moda Erkek Öğrenci Yurdu Çarşamba Özel Erkek Yurdu Samsun Çarşamba Özel Erkek Yurtları samsun Çarşamba Özel Erkek Yurdu Çarşamba Erkek Öğrenci Yurtları Çarşamba Erkek Öğren

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Kantin
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Samsun  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA