Şanlıurfa ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Şanlıurfa Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Şanlıurfa Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Şanlıurfa Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa, Mezopotamya'nın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. 11 bin yıllık bir tarihe sahip kent, tarihi, kültürel yapısıyla göz dolduruyor. Tarihi çarşıları, evleri, konakları, çeşmeleri, hamamları, su kemerleri, köprüleri, camileri, türbeleri kale ve surları ile mağaraları herkesi kendine hayran bırakıyor. Ulu Cami, Balıklı Göl, Şanlıurfa Kalesi Hz. Eyyüp Peygamber Türbesi, Eyyüp Mağarası ve Hz. İbrahim’in doğduğuna inanılan Hz. İbrahim Mağarası ve tarihi kent Halfeti'nin mutlaka görülmesi gerekiyor. Suriye’ye komşu olan, İpekyolu üzerindeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Urfa, yemekleriyle meşhurdur. Kentte turizmin yoğun olması sebebiyle sosyal hayat oldukça canlı ve renklidir. Bir öğrenci kenti olan Şanlıurfa'da yurt sorunu yok. Her bütçeye uygun yurt bulmak mümkün. Şanlıurfa'da ki yurtlar hakkında sitemizden bilgi alıp iletişim kurabilirsiniz.

Şanlıurfa özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler