Sinop ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Sinop Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Sinop Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Sinop Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Sinop, Türkiye’nin en kuzey uç noktasında yer alan şirin bir Karadeniz kentidir. Karadeniz kültürünün özelliklerini taşıyan şehir, tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.Denizi, kumsalları, su kaynakları, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliğiyle turizm kenti olan Sinop, bir liman şehridir. Sinop deyince akla ilk olarak tarihi cezaevi geliyor. Halkı konuksever ve sıcakkanlı olan Sinop, modern bir şehirdir. Stresli şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için bir huzur kenti olan Sinop'ta gezilip görülmesi gereken pek çok yer bulunuyor. Sosyal hayatın renkli olduğu şehir, üniversitesiyle birlikte öğrenci kenti olma yolunda ilerliyor. Kentte barınma ve ulaşım açısından bir sorun yok. Yurt fiyatları ucuz. Sinop'taki yurtlara sitemizden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Sinop özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Sinop özel üye yurtlar

Merkez / Sinop

Kumsal Apart

Kumsal Apart olarak Sinop Merkez ilçesinde Erkek ve kız öğrenci pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri300 Kumsal Apart WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Sinop

Atlas Kız Öğrenci Apartı

Atlas Kız Öğrenci Apartı Sinop Kız Öğrenci Apartları Sinop Kız Öğrenci Pansiyonu Sinop Merkez Kız Öğrenci Apartları Sinop Merkez Kız Öğrenci Pansiyonları Sinop Merkez Kız Öğrenci Apartları Sinop Merke

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 Atlas Kız Öğrenci Apartı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler