Sinop özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Sinop Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Sinop
Sinop, Türkiye’nin en kuzey uç noktasında yer alan şirin bir Karadeniz kentidir. Karadeniz kültürünün özelliklerini taşıyan şehir, tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.Denizi, kumsalları, su kaynakları, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliğiyle turizm kenti olan Sinop, bir liman şehridir. Sinop deyince akla ilk olarak tarihi cezaevi geliyor. Halkı konuksever ve sıcakkanlı olan Sinop, modern bir şehirdir. Stresli şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için bir huzur kenti olan Sinop'ta gezilip görülmesi gereken pek çok yer bulunuyor. Sosyal hayatın renkli olduğu şehir, üniversitesiyle birlikte öğrenci kenti olma yolunda ilerliyor. Kentte barınma ve ulaşım açısından bir sorun yok. Yurt fiyatları ucuz. Sinop'taki yurtlara sitemizden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
ERKEK VE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Kumsal Apart olarak Sinop Merkez ilçesinde Erkek ve Kız öğrenci pansiyonu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Atlas Kız Öğrenci Apartı Sinop Kız Öğrenci Apartı Sinop Merkez Kız Pansiyonu

Atlas Kız Öğrenci Apartı Sinop Kız Öğrenci Apartları Sinop Kız Öğrenci Pansiyonu Sinop Merkez Kız Öğrenci Apartları Sinop Merkez Kız Öğrenci Pansiyonları Sinop Merkez Kız Öğrenci Apartları Sinop Merke

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Sinop  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA