Şırnak ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Şırnak Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Şırnak Yurtlar ve Apartlar” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  Tüm iller

Şırnak Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

Şırnak, köklü tarihi ile çok eski geçmişe sahiptir. Tarih boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Şehrin geçmişi tarihi rivayetlere göre Nuh Tufanı öncesine dayanır. Kur'an-ı Kerim'de Nuh'un gemisinin tufandan sonra Cudi Dağına oturduğu belirtilmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en doğu ucunda yer alan Şırnak'ta Cudi Dağı, Kasrık Boğazı ve Cizre ilçesindeki Hz. Nuh Türbesi, Mem-u Zin Türbeleri görülebilecek yerlerdir. Ekonomisi madencilik, tarım ve ticarete dayalıdır. Öğrenci sayısı her yıl artan Şırnak Üniversitesi, kültürel ve sosyal hayata olumlu katkılar sağlıyor. Bölgenin gelişen şehri Şırnak'ta yurt sorunu bulunmuyor. Pek çok kente göre ucuz bir şehir olan Şırnak'ta ki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Şırnak özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler