Sivas özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Sivas Kız Erkek Öğrenci Yurtları ve Apartları

  1. Tümü
  2. Sivas

Sivas, Türkiye'nin yüzölçümü bakımından ikinci büyük şehridir. Sivas denince akla ilk gelen şeyler Kangal Köpeği, Aşık Veysel ve balıklı kaplıcasıdır.Tarihi çok eskilere dayanan Sivas'ın Milli Mücadele'nin kazanılmasında önemli bir yeri vardır. Antik kentlerin bulunduğu Anadolu şehri Sivas'ın yufka tatlısı, etli yaprak sarması, sarığıburma tatlısı, fırın çöreği gibi yöresel lezzetleri meşhurdur. Kangal köpeğinin ünü dünyaya yayılmıştır. Modern bir kent olan Sivas'ın kışı set geçer. Güç geçtikçe modernleşen ve gelişen Sivas'ta ki Cumhuriyet Üniversitesi, 50 bine yakın öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Her yıl yurt içinden ve yurt dışından binlerce öğrenci eğitim için kente geliyor. Öğrenciler için kentte ulaşım ve barınma sorunu bulunmuyor. Şehirde oldukça fazla yurt var. Fiyatları da uygun. Sivas'taki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Atlantic Pansiyon Sivas Erkek Öğrenci Pansiyonu
Atlantic Pansiyon Sivas Erkek Öğrenci Pansiyonu

Atlantic Pansiyon Modern Binası ve Bir Öğrencinin İhtiyacı Olan Herşeyi Bulunduran Geniş ve Ferah Odalarıyla Sivas'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri250 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler