Trabzon ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Trabzon Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Trabzon Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Trabzon Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Trabzon, kültürel yapısı, doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla Karadenizin yıldızı parlayan şehirlerinden biridir. Yeşil doğası, denizi, laz böreği, hamsi tava, hamsi buğlama, hamsili pilav, mıhlama gibi yöresel yemekleriyle ziyaretçilerine kendisini hayran bırakan Trabzon, üniversitesi, limanı ve turizmiyle her geçen gün büyüyor. Nefes almak, yeşile doymak, huzur arayanlar için iyi bir şehir olan Trabzon'un insanı dürüst ve sevecendir, misafirperverdir. Sosyal etkinlik az olsa da kentte pek çok aktivite yapılarak güzel vakit geçirilebilir.
Her yıl şehir dışından binlerce öğrenci, eğitim için şehirdeki Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni seçiyor. Öğrenciler için rahat ve güzel bir şehir olan Trabzon'da yurt sorunu bulunmuyor. Yurt fiyatları diğer şehirlere oranla uygun. Yurtların fiyatları yerine ve sunulan hizmete göre değişiklik gösteriyor. Trabzon'daki yurtlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Trabzon özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Trabzon özel üyeler

Ortahisar / Trabzon

Yıldız Kız Apartı - Trabzon

Yıldız Kız Apartı - Trabzon olarak Trabzon Ortahisar ilçesinde Kız Apart alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Televizyon
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri750 Yıldız Kız Apartı - Trabzon WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Akçaabat / Trabzon

Açelya Pansiyon

Açelya Pansiyon Trabzon Kız Öğrenci Apartları Trabzon Kız Öğrenci Pansiyonları Akçaabat Kız Öğrenci Apartları Akçaabat Kız Öğrenci Pansiyonu Trabzon Akçaabat Kız Apartı Trabzon Akçaabat Kız Pansiyonu

İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri650 Açelya Pansiyon WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Ortahisar / Trabzon

Yalı Kız Yurdu

Yalı Kız Yurdu, Deneyimli Çalışanları, İçerisinde Her İhtiyacınızı Bulunduran Geniş ve Ferah Odaları İle Sizi Tamamen Üniversite Hayatının Keyfini Çıkarmaya Davet Ediyor.

Çamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri550 Yalı Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Akçaabat / Trabzon

Bilgi Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Bilgi Kız Öğrenci Yurdu olarak Trabzon Akçaabat ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşırhane
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Güvenlik Kamerası
Sıralama Değeri500 Bilgi Kız Öğrenci Yurdu  WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Akçaabat / Trabzon

Nisa Kız Öğrenci Yurtları ve Pansiyonları

Nisa Kız Öğrenci Yurtları ve Pansiyonları Hem Konforu Hemde Üniversiteye Kolay Ulaşım İmkanlarıyla Sizlere Eğitim Alabileceğiniz En Rahat Ortamı Sunmaktayız.

Sıralama Değeri500 Nisa Kız Öğrenci Yurtları ve Pansiyonları WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Trabzon hakkında bilgi

Trabzon'da Gezilecek Yerler
Trabzon gerek yeşilliğiyle gerekse tarihi mekanlarıyla misafirlerine eşşiz bir manzara sunar. Bizans İmparatoru zamanında inşa edildiği düşünülen Sümela Manastırı'nı turunuza muhakkak eklemelisiniz. Trabzon Kalesi, Vazelon Manastırı, Vazelon Manastırı, Çal Mağarası, Altındere Vadisi ve Atatürk Köşkü Müzesi de şehirde görülmesi gerekilen yerlerdendir. Eğer ben doyasıya manzara izlemek istiyorum diyorsanız Boztepe ve Uzungöl Trabzon'da muhakkak uğramanız gereken yerlerdendir.

Trabzon hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.