Tunceli ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Tunceli Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Tunceli Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Tunceli Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Tunceli, dağların ve ırmakların şehri olarak adlandırılır. Ülkenin nüfusu en az şehirlerinden biri olan Tunceli, Anadolu'nun küçük şirin yerlerinden biridir. Pek çok uyarlığa ev sahipliği yapan kentin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Pertek Kalesi, Munzur Vadisi Milli Parkı, Kutudere Mesire Yeri ve Nazımiye Dereova Şelalesi gezilecek yerleridir. Pülümür balı ve Şavak tulum peyniri meşhurdur. Sosyal açıdan gün geçtikçe gelişen Tunceli'de üniversite kente hareketlilik katıyor. Tunceli Üniversitesi tercih edilme ve programlarının doluluğu bakımından bölge üniversiteleri arasında ilk sırada bulunuyor. Üniversitenin öğrenci sayısı her geçen yıl artıyor. Kentte yurt sorunu yok. Fiyatları uygun. Tunceli'deki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tunceli özel kız ve erkek öğrenci yurtları
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır
Bu kategoride özel üye bulunmamaktadır.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler