Uşak ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Uşak Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Uşak Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Uşak Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

"Aşıkları diyarı" Uşak, Ege'nin çağdaş yaşam merkezidir. Uşak denince ilk akla gelen şeyler deri, kilim, battaniye ve Karun hazineleridir. Uşak halısı dünyaca ünlüdür. Konumu bakımından kavşak noktasında olan Uşak, tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleriyle ziyaretçilerine kendini hayran bırakıyor. Şehirde gezilecek yer ve aktiviteler çok. 200 bin nüfuslu kentin Tarhana çorbası, yumurta sızdırması, ciğerli bulguru, arap aşı, keşkeki, köpük helvası, höşmerimi ve tahin helvası meşhurdur.Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Uşak, aşıkları diyarı olarak da adlandırılır. Ticaret ve sanayi alanında gelişmiş, modern bir şehir olan Uşak'ta sanatsal ve kültürel etkinlikler boldur.Şehir içi ulaşımın kolay olduğu ve ekonomik bir Ege kenti olan Uşak, bir öğrenci kentidir.Barınma fiyatları da uygundur.Yurt sayısı fazladır. Şehirdeki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uşak özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Uşak özel üye yurtlar

Karahallı / Uşak

Uşak Karahallı Kız Öğrenci Yurdu

Uşak Karahallı Kız Öğrenci Yurdu olarak Uşak Karahallı ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Sıralama Değeri200 Detay

Karahallı / Uşak

Uşak Karahallı Erkek Öğrenci Yurdu

Uşak Karahallı Erkek Öğrenci Yurdu olarak Uşak Karahallı ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri200 Uşak Karahallı Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler