Uşak özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Uşak Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Uşak
"Aşıkları diyarı" Uşak, Ege'nin çağdaş yaşam merkezidir. Uşak denince ilk akla gelen şeyler deri, kilim, battaniye ve Karun hazineleridir. Uşak halısı dünyaca ünlüdür. Konumu bakımından kavşak noktasında olan Uşak, tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleriyle ziyaretçilerine kendini hayran bırakıyor. Şehirde gezilecek yer ve aktiviteler çok. 200 bin nüfuslu kentin Tarhana çorbası, yumurta sızdırması, ciğerli bulguru, arap aşı, keşkeki, köpük helvası, höşmerimi ve tahin helvası meşhurdur.Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Uşak, aşıkları diyarı olarak da adlandırılır. Ticaret ve sanayi alanında gelişmiş, modern bir şehir olan Uşak'ta sanatsal ve kültürel etkinlikler boldur.Şehir içi ulaşımın kolay olduğu ve ekonomik bir Ege kenti olan Uşak, bir öğrenci kentidir.Barınma fiyatları da uygundur.Yurt sayısı fazladır. Şehirdeki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Uşak Karahallı Kız Öğrenci Yurdu

Uşak Karahallı Kız Öğrenci Yurdu olarak Uşak Karahallı ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele
Karahallı Erkek Öğrenci Yurdu

Uşak Karahallı Erkek Öğrenci Yurdu olarak Uşak Karahallı ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Revir
Spor İmkanları
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri200 İncele

Uşak standart üye yurtlar

Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Uşak  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA