Van özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Van Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Van
Yüzolçümü bakımından Türkiye'nin 6. büyük şehri olan Van, tarihi, kültürü ve doğasıyla Doğu'nun incisi. Türkiye'nin en büyük gölünün bulunduğu Van'da görülmesi gereken pek çok tarihi ve doğal güzellik var. Kedisi ve İnci kefaliyle ünlü şehirde Yüzüncü Yıl Üniversite yerleşkesi Vangölü sahilinde kurulu. Kente büyük hareketlilik katan üniversitede yerli öğrencilerin dışında farklı ülkelerden öğrenciler de eğitim görüyor. Gün geçtikçe gelişen sosyal yaşam ve imkanlarıyla öğrenciler için güzel bir yer olan Van'da barınma sorunu bulunmuyor. Yurt konusunda pek çok alternatif var. Van'daki yurtları sitemiz üzerinden inceleyip, iletişim kurabilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Van  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Van hakkında bilgi

Van'da Gezilecek Yerler

Bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Van’da pek çok tarihi ve doğal güzellik mevcuttur. Van Kalesi, Ernek Kalesi, Ayanis Kalesi ve Hoşap Kalesi gezebileceğiniz tarihi kalelerdendir. Bunun yanında Van Gölü, Akdamar Adası, Adır Kilisesi, Kaya Çelebi Camii ve Van Müzesi de bu şehirde gidilmesi gereken yerlendendir. Peribacaları denince aklımıza ilk gelen yer Kapadokya olsa da Van’ın Başkale ilçesinde de bu yapıları görmek mümkündür.

Van hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.