Van özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Van Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Van
Yüzolçümü bakımından Türkiye'nin 6. büyük şehri olan Van, tarihi, kültürü ve doğasıyla Doğu'nun incisi. Türkiye'nin en büyük gölünün bulunduğu Van'da görülmesi gereken pek çok tarihi ve doğal güzellik var. Kedisi ve İnci kefaliyle ünlü şehirde Yüzüncü Yıl Üniversite yerleşkesi Vangölü sahilinde kurulu. Kente büyük hareketlilik katan üniversitede yerli öğrencilerin dışında farklı ülkelerden öğrenciler de eğitim görüyor. Gün geçtikçe gelişen sosyal yaşam ve imkanlarıyla öğrenciler için güzel bir yer olan Van'da barınma sorunu bulunmuyor. Yurt konusunda pek çok alternatif var. Van'daki yurtları sitemiz üzerinden inceleyip, iletişim kurabilirsiniz.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
Van  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Van hakkında bilgi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi, 20 Temmuz 1982 tarihinde Van'da kurulmuştur. 23 Ekim 2011 tarihinde yaşanan büyük Van Depremi'nden dolayı eğitime bir süre ara vermiştir. Üniversite Erciş yolu 15. km'ye ve Van Gölü'nün kuzey kıyısına yerleşmiştir.

Van hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.