Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ İllere Göre Yurtlar \ İstanbul \ Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
ilk      önce
7/29
sonra      son
Adres:
İskele Sokak No: 70 (Yeldeğirmeni) Kadıköy / İstanbul
Sabit Telefon:
0 216 4490870
Cep Telefonu:
Şener Hanım: 0 555 3202056
Fax:
0 216 4490829
Web Sitesi:
www.evimkok.com
E-Posta:
evim@evimkok.com
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 
300
Tıklanma: 
20881
Kullanıcı girişi

6 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
Banyolarda Duşakabin
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gaz Alarmı
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Bahçe
Dinlenme Salonu
Kablolu TV
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Evim Kız Öğrenci Konağı

Evim Kız Öğrenci Konağı

Ulu Önderimizin,

Çalışmadan, Öğrenmeden, Yorulmadan,

Rahat Yaşama Yollarını Aramayı,

 Alışkanlık Haline Getirmiş Milletler ;

Önce Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini, ve

Daha sonra da İstikballerini Kaybetmeye Mahkumdurlar.

Sözlerini değerlendiren ailemizin mensupları ülke kalkınmasında temel unsur olan eğitime katkı sağlamak üzere mülkün tamamının Özdirikman ailesine ait Konağı öncelikle üniversitede okuyan kız öğrencilerinin konaklama hizmetine sunmak ana hedefimiz oldu.

Söz konusu eski binamızı 2000 yılında yıktık ve yerine depreme dayanıklı yeni binamızı betonarme olarak Kaliteli ve Güvenli konaklama hizmeti sunmak üzere inşa ettik. İç mekanlarını da çağdaş yaşam koşullarına uygun ahşap mobilya malzemelerle aile ortamı sıcaklığını yansıtacak şekilde donatarak Ocak 2001 ayında ” EVİM KIZ ÖĞRENCİ KONAĞI ” adı altında kız öğrencilerin hizmetine sunmakla gurur duyuyoruz.

Günümüze kadar sunduğumuz konaklama hizmetleri ve konuklarımızın motivasyonu ile ilgili aktivitelerimize ait konuklarımız ile ailelerinden aldığımız olumlu övgüler ile mutluyuz.

Güçlenen hizmet anlayışımızı aynı disiplin ve kalite ile sunmak ana hedefimizdir.Temel dayanağımız, toplumsal değerleri her koşulda ilke edinmiş takım ruhu içinde çalışan eğitimli ve dinamik kadromuzdur.

Amaç – Hedef – Hizmet

Üniversite veya dengi yüksek okullarda eğitim gören Türk ve yabancı uyruklu kız öğrencilere Konağımızda yatak veya oda kiralayarak huzurla kalmalarını sağlamak  ve ” Eğitime Başlamak Değil, Başarı ile Bitirmek Esastır.” sözcüğünden yola çıkarak üniversitede okuyan gençlerimize aile ortamına yakın yaşam koşullarına uygun olanaklar yaratmak ana amacımız.

Kurumsal deneyimimiz ve geleneksel konukseverlik anlayışımız ile Kaliteli, Güvenli, Çağdaş ve huzurlu konaklama hizmetini sürekli sunmak ana hedefimiz.

Uygun fiyat olanakları ile hizmet ediyoruz.

Konağımız

Tarihçesi: Konağımızın tahminen 1870 yılında Haydarpaşa Tren İstasyonu ile Bağdat arasında yapılması tasarlanan tren yolu inşaatı döneminde yapıldığı bilinmektedir.İlerleyen yıllarda yapı onarılamayacak duruma geldiği için Özdirikman ailesi 2000 yılında binayı yıkarak yeniden günün deprem şartnamelerine uygun betonarme olarak ve dış cephesini de tamamen eski görünümünde inşa ettirmiştir.Konağımızın iç mekanları modern ev gereçleriyle donatılarak 2001 Ocak ayında EVİM KIZ ÖĞRENCİ KONAĞI adı altında genç kızlarımızın konaklama hizmetine sunulmuştur.

Konuklarımızın temel ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri, verimli ders çalışabilmeleri ve eğitimde başarılı olmaları için gerekli her türlü olanak düşünülmüştür. Etüt salonlarında klima 24 saat konuklarımızın hizmetindedir.

Teknik Özellikleri : Odalarda, her konuk için ahşap mobilya baza ve tam ortopedik yatak, yatak koruyucusu (alez), yastık, komedin, elbise dolabı, lambalı ve çekmecesi kilitlenebilir çalışma masası, sandalye, mini bar ile telefon  (Çift kişilik odalarda bir adet mini bar ve bir adet telefon) bulunur.