Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Yurt Arama - Kız Erkek Öğrenci Yurtları Özel Yurtlar
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → İstanbul  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Rıhtım Cad. Recaizade Sk. No: 25 Kadıköy / İstanbul
Sabit telefon:
0 216 3491421
Cep telefonu:
0 554 6121674
Fax:
0 216 3491426
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
300
Tıklanma: 
17493
Kullanıcı girişi

3 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Ranza
Yatak - Baza
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Merdiveni
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

İstanbul Kız Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Kız Yurdu Kadıköy Kız Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Kız Yurdu

İstanbul Kız Yurdu, İstanbul’un gençlik ve kültür merkezi olan Kadıköy’de hizmete girmiştir. İstanbul’un en önemli ilçelerinden olan Kadıköy’de bulunan kurumumuz üniversitelere mesafe olarak yakınlığının yanısıra ulaşım açısından da öğrencilere son derece büyük bir avantaj sağlamaktadır. yurdumuz toplu ulaşım araçlarını kullanan öğrencilerimize otobüs-minibüs, tramvay, vapur iskelesine olan yakınlığından dolayı da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yurdumuz aile sıcaklığını arayanların, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerin adresidir. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerin adresi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin ve ailelerinin memnuniyeti hedeflenmektedir. İstanbul Kız Yurdu 40 öğrenci kapasitesi ile butik bir öğrenci yurdu olarak hizmetinizdedir.

Aile sıcaklığında konaklama

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen binamız beş kattan oluşmakta olup, binamızın her katında banyo, tuvalet, lavabo ve mutfak bulunmaktadır. Yurdumuz sıcak ve soğuğa karşı izolasyonludur. Binamızın güvenliği, 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Binamızın her katında  kablosuz internet sistemi bulunmakta olup öğrencilerimize ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir. Yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan yurdumuz asansör de bulunmaktadır. Biz İstanbul Kız Yurdu olarak öğrencilerimize, kat kombisi sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü İstanbul Kız Yurdu; güven, konfor ve huzurun adresidir.

Otel normlarında hizmet anlayışı


Yurdumuzun odalarında, öğrencilerin kullanımı için çalışma masası bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerimizin rahat ders çalışabilmeleri için etüt salonumuz da mevcuttur. Ayrıca mini kütüphanemiz ile öğrencilerimiz kaynak kitaplara ulaşabilmektedir.

Öğrencilerimizin yaşayabileceği sağlık problemleri ile ilgili olarak, acil müdahale amacıyla ilk yardım odamız ile beraber tıbbi malzemelerimiz de hazır bulunmaktadır.

Bilgisayar salonumuzda ücretsiz olarak internet hizmeti verildiği gibi öğrencilerimiz isterlerse kendi bilgisayarlarından da ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilmektedirler.

Ayrıca öğrencilerimizin akşam yemeği sorununu aşmak için her katta mutfak bulunmakta olup, mutfak malzemeleri kendilerine tahsis edilmektedir.
Kategorideki özel üyeler
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir