Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → İstanbul  → Kız Öğrenci Yurtları
ilk önce
1/130
Adres:
Kardelen 2: Söğütlüçeşme Cad. Derici Zeynel Sk. No: 11-13 Kadıköy / İstanbul
Kardelen 3: Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. Tayyareci Sami Sk. No: 16 Kadıköy / İstanbul
Sabit telefon:
 Kardelen 2: 0 216 3473836
 Kardelen 3: 0 216 3489284
Cep telefonu:
0 505 8019205
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
1850
Tıklanma: 
8939
Kullanıcı girişi

Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Jeneratör
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu

Kardelen - 2, 3 Kız Öğrenci Yurdu

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yurt

Kardelen - 2


Hakkımızda

Kardelen Kız Öğrenci Yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu statüsünde faaliyetini sürdürmektedir. MEB Onaylı Kardelen 2 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy’de, Şubat 2013 tarihinde sıfır binada, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız öğrenci yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir.

Misafirlerimiz eksiksiz fiziki donanım ve hizmetlerimizle ağırlanırken sosyal yaşantılarını da ihmal etmemeleri amacıyla öğrenci yurdu farkını göstermektedir. 24 saat kesintisiz sıcak su vardır. Su kesilmesine karşı yedek depomuz olup, su kesintisi gibi bir sorunumuz yoktur. Tüm odalarımızda ve genel alanlarda ücretsiz, sınırsız, kesintisiz wireless internet mevcuttur. Yurdumuzda asansör mevcuttur. Yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz bayan personel mevcuttur. 24 saat yurdumuzun giriş çıkışları ve ortak alanlar kamera ile kontrol edilmektedir. Yurdumuza özel ulaşım durumları dışında son giriş saati 23.00' dır. Yurdumuzdaki etüt salonu tüm ortak kullanım alanlarından uzaklaştırılmış olup öğrencilerimize sessiz sakin ve ferah bir çalışma ortamı sunmaktadır. Etüt salonumuz 24 saat açıktır. Ev sempatikliğinde döşenmiş dinlenme ve TV salonumuz 24 saat açık olup, uydu yayın sistemi bulunmaktadır. Ortak kullanılan, tüm öğrencilerin kişisel mutfak dolapları ile bütünlük kazandırılmış, öğlen ve akşam yemeklerini zevkle yapabilecekleri mutfak oluşturulmuştur. Yurdumuz 12 ay hizmet vermektedir. Resmi ve dini bayramlarda, gerek görüldüğünde üç yurtta kalan öğrencilerimizi bir yurda toplamak kaydı ile açığız. Mastır yapan, staj yapan ve çalışan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlanmaktadır. Ayrıca ücretsiz çamaşır yıkama, ütü hizmeti ve içme suyu yurdumuz tarafından sağlanmaktadır.

Kardelen 2 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu statüsünde ikinci yurdumuz olarak faaliyetini sürdürmektedir. Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve toplumu faydalı bireyler yetiştirmek. Geleceğin teminatı, yarınımızın emanetçileri gençlerimize güven ve huzurun mevcut olduğu kaliteli bir anlayış ile hizmet vermek. Deneyimli yönetici gece ve gündüz bayan personel ile 24 saat öğrencilerimizin yanında olup değerli velilerimizin emanetçisiyiz. Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız. Yurdumuz Kadıköy bölgesinden ulaşılabilen Marmara Üniversitesi (Göztepe Kampüsü), Ticaret Üniversitesi (Üsküdar Kampüsü), Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Bahçeşehir Üniversitesi (Beşiktaş Kampüsü), Doğuş Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Ticaret Üniversitesi (Küçükyalı Kampüsü), Maltepe Üniversitesi, Mecidiyeköy (Haliç Üniversitesi), Beşiktaş (Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Kabataş (Mimarsinan Üniversitesi), Eminönü (İstanbul Üniversitesi), İstanbul Üniversitesi (Yenikapı), Mimarsinan Üniversitesi (Kabataş) Üniversitelerinde eğitim almakta olan öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz. Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda yurdumuz sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir. Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize’ de bizimle olmanın sizlere sağlayacağı güven ve huzuru yaşatmak bizim temel ilke ve misyonumuz olduğunun gururunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Yurdumuz T.C. KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI, KADIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN dışında hiçbir kurum kuruluş ve derneğe bağlı değildir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Özel Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu statüsünde İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yurt Açma izin belgesi ve müdürlük onayı ile faaliyet göstermektedir. Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte olup öğrenimi devam eden, mastır veya staj yapan, çalışan, öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlamaktadır. Binamız sıfır olup deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiştir. Bu husus ilgili kurumdan alınan deprem raporu ile belgelenmiştir. Yurdumuzun faaliyetini sürdürebilmesi için gerekli olan tüm yasal prosedürler yerine getirilip ilgili kurumlarca onaylanarak yapılmış olup güncellemeler sürekli takip edilmektedir. ATATÜRK ilke ve devrimlerinden ödün vermeden Öğrencilerimize güvenli, konforlu, aile sıcaklığında, saygı ve sevgi içerisinde yaşamayı hak ettikleri gibi konaklama imkânı sunulmaktadır. Bizler öğrencilerimizin diğer ikamet imkanlarını kullanan öğrencilerimizden daha ayrıcalıklı olduklarına inanmış o şekilde de yaşamaları için her türlü tedbiri almış gönüllüleriz.

İmkanlarımız

» 1, 2 Kişilik odaya ait TV, buzdolabı, bazalı yatak, komodinli, geniş gardırop, WC - banyo ve odaya özel tasarımlı lüks odalar.

» 4 Kişilik müstakil kullanım kolaylığı sağlayan odalar

» Sabah kahvaltısı her gün 6 çeşit

» 24 Saat odalara kesintisiz sıcak su

» 24 Saat her katta bağımsız kombi ile ısınma

» Odaların kullanımı için ortak mutfakta dört adet buzdolabı

» Ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti

» Ücretsiz çamaşır kurutma makinesi hizmeti

» Ücretsiz 24 saat kablosuz internet

» Huzurlu, sessiz ve konforu sunan etüt odası

» Revir ve sağlık destekleme hizmetleri

» 24 Saat güvenlik ve genel mekânlarda kamera sistemi ile denetim

» Asansör hizmeti

» Öğlen ve akşam yemeklerinizi yapabileceğiniz ortak kullanım mutfak, geniş ve her öğrenciye tahsis edilmiş kilitli mutfak dolabı

» Her odada kişiye özel kitaplık

» Odalarda kızlarımıza özel tasarlanmış ayakkabılıklar

» Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz şık tasarlanmış lobi

» 102 ekran TV ve paylaşım salonu

» Otobüs terminaline yürüyerek 1 km.

» Kadıköy vapur iskelesi, deniz otobüsü, her yöne giden belediye otobüsleri ve dolmuş - minibüs duraklarına 5 dakika yaya mesafede bulunuyoruz

» Haydarpaşa Tren Garı 10 dakika yaya mesafesindedir

» Büyük alışveriş merkezleri, lokanta, park, kafeterya, kütüphane, sinema, tiyatro, müze gibi sosyal, kültürel ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu Kadıköy’de bulunmamız yurtta kalanlar için büyük bir avantaj

» Oluşabilecek arızalarda günlük teknik servis hizmeti

» Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.

» Yurdumuz, öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kardelen - 3


Hakkımızda


Kardelen Kız öğrenci yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu statüsünde faaliyetini sürdürmektedir. MEB Onaylı Kardelen 3 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy’de, Ocak 2015 tarihinde sıfır binada, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız öğrenci yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir. Misafirlerimiz eksiksiz fiziki donanım ve hizmetlerimizle ağırlanırken sosyal yaşantılarını da ihmal etmemeleri amacıyla öğrenci yurdu farkını göstermektedir. Yurdumuzda bütün odalarımızın içerisinde banyo, WC planlanmıştır. 24 saat kesintisiz sıcak su vardır. Su kesilmesine karşı yedek depomuz olup, su kesintisi gibi bir sorunumuz yoktur. Tüm odalarımızda ve genel alanlarda ücretsiz, sınırsız, kesintisiz wire-less internet mevcuttur. Yurdumuzda ekstra ücretle klima kullanılabilmektedir. Yurdumuzda asansör mevcuttur. Yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz bayan personel mevcuttur. 24 saat yurdumuzun giriş çıkışları ve ortak alanlar kamera ile kontrol edilmektedir.Yurdumuza özel ulaşım durumları dışında son giriş saati 23.00'dır. Yurdumuzdaki odalarımız 1-2-3 kişilik olarak tasarlanmış olup Her odada kişi sayısı kadar çalışma masası, sandalyesi ve kitaplık bulundurularak rahat bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Ev sempatikliğinde döşenmiş dinlenme ve TV. Salonumuz 24 saat açık olup, uydu yayın sistemi bulunmaktadır. Ortak kullanım alanında, tüm öğrencilerin kişisel mutfak dolapları ile bütünlük kazandırılmış, her odaya buzdolabı ve tv konarak konuklarımızın konforu artırılmıştır. Yurdumuz 12 ay hizmet vermektedir. Resmi ve dini bayramlarda, gerek görüldüğünde iki yurtta kalan öğrencilerimizi bir yurda toplamak kaydı ile açığız. Yükseklisans yapan, staj yapan ve çalışan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlanmaktadır.Yurtlarımızda bayan misafir arkadaşlarınızı özel kullanım alanları ve odalar dışında misafir edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü hizmeti yurdumuz tarafından sağlanmaktadır.Çamaşır yıkama hizmeti sınırsızdır ancak saat 22:30-07:00 saatleri arasında gürültü ortamı oluşturmaması için kullanılamamaktadır.Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.

Misyonumuz

Kardelen 3 Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu statüsünde ikinci yurdumuz olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve toplumu faydalı bireyler yetiştirmek.

Geleceğin teminatı, yarınımızın emanetçileri gençlerimize güven ve huzurun mevcut olduğu kaliteli bir anlayış ile hizmet vermek.
Deneyimli yönetici gece ve gündüz bayan personel ile 24 saat öğrencilerimizin yanında olup değerli velilerimizin emanetçisiyiz.
Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.

Yurdumuz Kadıköy bölgesinden ulaşılabilen Marmara Üniversitesi (Göztepe Kampüsü), Ticaret Üniversitesi (Üsküdar Kampüsü), Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Bahçeşehir Üniversitesi (Beşiktaş Kampüsü), Doğuş Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Ticaret Üniversitesi (Küçükyalı Kampüsü), Maltepe Üniversitesi, Mecidiyeköy (Haliç Üniversitesi), Beşiktaş (Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Kabataş (Mimarsinan Üniversitesi), Eminönü (İstanbul Üniversitesi), İstanbul Üniversitesi (Yenikapı), Mimarsinan Üniversitesi (Kabataş)
Üniversitelerinde eğitim almakta olan öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.
Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda yurdumuz sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir.

Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize’ de bizimle olmanın sizlere sağlayacağı güven ve huzuru yaşatmak bizim temel ilke ve misyonumuz olduğunun gururunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Neden Biz?


Yurdumuz T.C. KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI, KADIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN dışında hiçbir kurum kuruluş ve derneğe bağlı değildir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Özel Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu statüsünde İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yurt Açma izin belgesi ve müdürlük onayı ile faaliyet göstermektedir. Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte olup öğrenimi devam eden, mastır veya staj yapan, çalışan, öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlamaktadır.
Binamız sıfır olup deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiştir. Bu husus ilgili kurumdan alınan deprem raporu ile belgelenmiştir.
Yurdumuzun faaliyetini sürdürebilmesi için gerekli olan tüm yasal prosedürler yerine getirilip ilgili kurumlarca onaylanarak yapılmış olup güncellemeler sürekli takip edilmektedir.
ATATÜRK ilke ve devrimlerinden ödün vermeden Öğrencilerimize güvenli, konforlu, aile sıcaklığında, saygı ve sevgi içerisinde yaşamayı hak ettikleri gibi konaklama imkânı sunulmaktadır.
Bizler öğrencilerimizin diğer ikamet imkanlarını kullanan öğrencilerimizden daha ayrıcalıklı olduklarına inanmış o şekilde de yaşamaları için her türlü tedbiri almış gönüllüleriz.

İmkanlarımız

» 1, 2, 3,Kişilik TV'li odaya ait buzdolabı, bazalı yatak, geniş gardırop, WC - banyo ve odaya özel tasarımlı lüks odalar

» Her gün 6 çeşit sabah kahvaltısı

» 24 Saat odalara kesintisiz sıcak su

» 24 Saat merkezi sistem ısınma

» Ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti

» Ücretsiz çamaşır kurutma makinesi hizmeti

» Ücretsiz 24 saat kablosuz internet

» Revir ve sağlık destekleme hizmetleri

» 24 Saat güvenlik ve genel mekânlarda kamera sistemi ile denetim

» Asansör hizmeti

» Her odada kişiye özel kitaplık

» Odaların önünde kızlarımıza özel tasarlanmış ayakkabılıklar

» Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz şık tasarlanmış lobi

» 82 ekran TV ve paylaşım salonu

» Otobüs terminaline yürüyerek 1 km.

» Kadıköy Vapur iskelesi, Deniz Otobüsü, her yöne giden belediye otobüsleri ve Dolmuş-Minibüs duraklarına 5 dakika yaya mesafede bulunuyoruz.

» Büyük alışveriş merkezleri, lokanta, park, kafeterya, kütüphane, sinema, tiyatro, müze gibi sosyal, kültürel ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu Kadıköy’de bulunmamız yurtta kalanlar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

» Oluşabilecek arızalarda günlük teknik servis hizmeti

» Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.

» Yurdumuz, öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kategorideki özel üyeler
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir