İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
YurtArama.com Yurt Hakkında Bilgi

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

YurtArama.com Ana SayfaAna Sayfa Ana Sayfa → Yurtlar → İstanbul  → Kız Öğrenci Yurtları
Özel : 99964838
Telefon : 0 216 3489284
GSM : 0 505 8019205
Tür : Kız
Üyelik d. : 2050
Tıklanma : 14713
Facebook'ta paylaş
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Facebook'ta paylaş
WhatsApp'ta paylaş
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp'ta paylaş
Şehir hakkında
İstanbul hakkında bilgi
Şehirle ilgili resimler
İstanbul ile ilgili resimler
Sayfayı tavsiye et
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu sayfasını tavsiyye et
Hata bildir
Hata bildir
1/126

Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Kadıköy / İstanbul
İstanbul Kadıköy Rıhtım'da kendinizi güvende, huzurlu ve evinizde hissedeceğiniz bir yurt

Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu


"Kendinizi güvende, huzurlu ve evinizde hissedeceğiniz bir yurt"Kardelen - 3


Hakkımızda


Kardelen Kız öğrenci yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu statüsünde faaliyetini sürdürmektedir. MEB Onaylı Kardelen 3 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy’de, Ocak 2015 tarihinde sıfır binada, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız öğrenci yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir. Misafirlerimiz eksiksiz fiziki donanım ve hizmetlerimizle ağırlanırken sosyal yaşantılarını da ihmal etmemeleri amacıyla öğrenci yurdu farkını göstermektedir. Yurdumuzda bütün odalarımızın içerisinde banyo, WC planlanmıştır. 24 saat kesintisiz sıcak su vardır. Su kesilmesine karşı yedek depomuz olup, su kesintisi gibi bir sorunumuz yoktur. Tüm odalarımızda ve genel alanlarda ücretsiz, sınırsız, kesintisiz wire-less internet mevcuttur. Yurdumuzda ekstra ücretle klima kullanılabilmektedir. Yurdumuzda asansör mevcuttur. Yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz bayan personel mevcuttur. 24 saat yurdumuzun giriş çıkışları ve ortak alanlar kamera ile kontrol edilmektedir.Yurdumuza özel ulaşım durumları dışında son giriş saati 23.00'dır. Yurdumuzdaki odalarımız 1-2-3 kişilik olarak tasarlanmış olup Her odada kişi sayısı kadar çalışma masası, sandalyesi ve kitaplık bulundurularak rahat bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Ev sempatikliğinde döşenmiş dinlenme ve TV. Salonumuz 24 saat açık olup, uydu yayın sistemi bulunmaktadır. Ortak kullanım alanında, tüm öğrencilerin kişisel mutfak dolapları ile bütünlük kazandırılmış, her odaya buzdolabı ve tv konarak konuklarımızın konforu artırılmıştır. Yurdumuz 12 ay hizmet vermektedir. Resmi ve dini bayramlarda, gerek görüldüğünde iki yurtta kalan öğrencilerimizi bir yurda toplamak kaydı ile açığız. Yükseklisans yapan, staj yapan ve çalışan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlanmaktadır.Yurtlarımızda bayan misafir arkadaşlarınızı özel kullanım alanları ve odalar dışında misafir edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü hizmeti yurdumuz tarafından sağlanmaktadır.Çamaşır yıkama hizmeti sınırsızdır ancak saat 22:30-07:00 saatleri arasında gürültü ortamı oluşturmaması için kullanılamamaktadır.Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.

Misyonumuz

Kardelen 3 Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu statüsünde ikinci yurdumuz olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve toplumu faydalı bireyler yetiştirmek.

Geleceğin teminatı, yarınımızın emanetçileri gençlerimize güven ve huzurun mevcut olduğu kaliteli bir anlayış ile hizmet vermek.
Deneyimli yönetici gece ve gündüz bayan personel ile 24 saat öğrencilerimizin yanında olup değerli velilerimizin emanetçisiyiz.
Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.

Yurdumuz Kadıköy bölgesinden ulaşılabilen Marmara Üniversitesi (Göztepe Kampüsü), Ticaret Üniversitesi (Üsküdar Kampüsü), Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Bahçeşehir Üniversitesi (Beşiktaş Kampüsü), Doğuş Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Ticaret Üniversitesi (Küçükyalı Kampüsü), Maltepe Üniversitesi, Mecidiyeköy (Haliç Üniversitesi), Beşiktaş (Yıldız Teknik, İstanbul Teknik, Kabataş (Mimarsinan Üniversitesi), Eminönü (İstanbul Üniversitesi), İstanbul Üniversitesi (Yenikapı), Mimarsinan Üniversitesi (Kabataş)
Üniversitelerinde eğitim almakta olan öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.
Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda yurdumuz sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir.

Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize’ de bizimle olmanın sizlere sağlayacağı güven ve huzuru yaşatmak bizim temel ilke ve misyonumuz olduğunun gururunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Neden Biz?


Yurdumuz T.C. KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI, KADIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN dışında hiçbir kurum kuruluş ve derneğe bağlı değildir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Özel Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu statüsünde İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yurt Açma izin belgesi ve müdürlük onayı ile faaliyet göstermektedir. Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte olup öğrenimi devam eden, mastır veya staj yapan, çalışan, öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlamaktadır.
Binamız sıfır olup deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiştir. Bu husus ilgili kurumdan alınan deprem raporu ile belgelenmiştir.
Yurdumuzun faaliyetini sürdürebilmesi için gerekli olan tüm yasal prosedürler yerine getirilip ilgili kurumlarca onaylanarak yapılmış olup güncellemeler sürekli takip edilmektedir.
ATATÜRK ilke ve devrimlerinden ödün vermeden Öğrencilerimize güvenli, konforlu, aile sıcaklığında, saygı ve sevgi içerisinde yaşamayı hak ettikleri gibi konaklama imkânı sunulmaktadır.
Bizler öğrencilerimizin diğer ikamet imkanlarını kullanan öğrencilerimizden daha ayrıcalıklı olduklarına inanmış o şekilde de yaşamaları için her türlü tedbiri almış gönüllüleriz.

İmkanlarımız

» 1, 2, 3,Kişilik TV'li odaya ait buzdolabı, bazalı yatak, geniş gardırop, WC - banyo ve odaya özel tasarımlı lüks odalar

» Her gün 6 çeşit sabah kahvaltısı

» 24 Saat odalara kesintisiz sıcak su

» 24 Saat merkezi sistem ısınma

» Ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti

» Ücretsiz çamaşır kurutma makinesi hizmeti

» Ücretsiz 24 saat kablosuz internet

» Revir ve sağlık destekleme hizmetleri

» 24 Saat güvenlik ve genel mekânlarda kamera sistemi ile denetim

» Asansör hizmeti

» Her odada kişiye özel kitaplık

» Odaların önünde kızlarımıza özel tasarlanmış ayakkabılıklar

» Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz şık tasarlanmış lobi

» 82 ekran TV ve paylaşım salonu

» Otobüs terminaline yürüyerek 1 km.

» Kadıköy Vapur iskelesi, Deniz Otobüsü, her yöne giden belediye otobüsleri ve Dolmuş-Minibüs duraklarına 5 dakika yaya mesafede bulunuyoruz.

» Büyük alışveriş merkezleri, lokanta, park, kafeterya, kütüphane, sinema, tiyatro, müze gibi sosyal, kültürel ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu Kadıköy’de bulunmamız yurtta kalanlar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

» Oluşabilecek arızalarda günlük teknik servis hizmeti

» Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.

» Yurdumuz, öğrenci arkadaşlarımızın okul hayatlarını kolaylaştırmak, ailelerinden ayrı olarak yaşadıkları İstanbul’da huzur ve güvenli konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu 7/24 Güvenlik 7/24 Güvenlik
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Yüz Tanıma Sistemi Yüz Tanıma Sistemi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Açık Büfe Akşam Yemeği Açık Büfe Akşam Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Açık Büfe Kahvaltı Açık Büfe Kahvaltı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Açık Büfe Öğle Yemeği Açık Büfe Öğle Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta İçi Akşam Yemeği Hafta İçi Akşam Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta İçi Kahvaltı Hafta İçi Kahvaltı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta İçi Öğle Yemeği Hafta İçi Öğle Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Akşam Yemeği Hafta Sonu Akşam Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Kahvaltı Hafta Sonu Kahvaltı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Öğle Yemeği Hafta Sonu Öğle Yemeği
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Banyolarda Duşakabin Banyolarda Duşakabin
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Çamaşırhane Çamaşırhane
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Çamaşırhane (Ücretli) Çamaşırhane (Ücretli)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Etüt Odası Etüt Odası
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu İnternet İnternet
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu İnternet (Kablosuz Ağ) İnternet (Kablosuz Ağ)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu İnternet (Ücretli) İnternet (Ücretli)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Jeneratör Jeneratör
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kantin Kantin
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Odalarda Banyo Odalarda Banyo
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Odalarda Buzdolabı Odalarda Buzdolabı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Odalarda Dolap Odalarda Dolap
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Odalarda Televizyon Odalarda Televizyon
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Revir Revir
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Spor İmkanları Spor İmkanları
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Spor İmkanları (Ücretli) Spor İmkanları (Ücretli)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ütü Ütü
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ütü (Ücretli) Ütü (Ücretli)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Uydu Anteni Uydu Anteni
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Sıcak Su - 7/24 Sıcak Su - 7/24
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Güneş Enerjisi Isıtma - Güneş Enerjisi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Jeotermal Isıtma - Jeotermal
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz) Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Kömür) Isıtma - Kalorifer (Kömür)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt) Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Klima Isıtma - Klima
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Kombi (Doğalgaz) Isıtma - Kombi (Doğalgaz)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Doğalgaz) Isıtma - Soba (Doğalgaz)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Kömür) Isıtma - Soba (Kömür)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Isıtma - Yerden Isıtma Isıtma - Yerden Isıtma
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ahşap Parke Döşeme Ahşap Parke Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Halı Döşeme Halı Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Laminant Parke Döşeme Laminant Parke Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Lamine Parke Döşeme Lamine Parke Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Marley Döşeme Marley Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu PVC Kaplamalı Döşeme PVC Kaplamalı Döşeme
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ücretli Servis Ücretli Servis
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ücretsiz Servis Ücretsiz Servis
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Yatak - Ranza Yatak - Ranza
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Yatak - Baza Yatak - Baza
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Gaz Alarmı Gaz Alarmı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Gece Bekçisi Gece Bekçisi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Görüntülü Megafon Görüntülü Megafon
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Gündüz Bekçisi Gündüz Bekçisi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Güvenlik Kamerası Güvenlik Kamerası
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Yangın Alarmı Yangın Alarmı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Zemin Etüdü Zemin Etüdü
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Asansör Asansör
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Bahçe Bahçe
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Dinlenme Salonu Dinlenme Salonu
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Duvardan Duvara Halı Duvardan Duvara Halı
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kablolu TV Kablolu TV
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kuaför Salonu Kuaför Salonu
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Makyaj Salonu (Kız Yurtları) Makyaj Salonu (Kız Yurtları)
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Telefon Santrali Telefon Santrali
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu TV Salonu TV Salonu
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Ücretsiz Damacana İçme Suyu Ücretsiz Damacana İçme Suyu
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit
Kardelen - 3 Kız Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Senetle Taksit Kolay Ödeme - Senetle Taksit
Adres
Şube : (Kardelen 3:) Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. Tayyareci Sami Sk. No: 16 Kadıköy / İstanbul
Sabit telefon
Telefon : (Kardelen 3: ) 0 2163489284
Cep telefonu
GSM : 0 5058019205
Diğer
Özel : 99964838
Tür : Kız
Üyelik değeri : 2050
Tıklanma : 14713
Kız Öğrenci Yurtları kategorisinde ki diğer özel üyeler