Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ İllere Göre Yurtlar \ Burdur \ Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
ilk   önce
1/11
sonra   son
Adres:
Karasenir Mah. Dr. Turan Gönen Cad. Merkez / Burdur
Sabit Telefon:
0 248 2333395
Cep Telefonu:
0 532 3741369
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 
300
Tıklanma: 
2479
Facebook'ta paylaş
üst kategoriye çık
şehir hakkında
şehirle ilgili resimler
Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Sanal turu olan yurtlar

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Korkutal Erkek Pansiyon

Korkutal Erkek Pansiyonu 2,3 Ve 4 Kişilik Odalarıyla Hizmetinizdedir. Her Odada Sınırsız İnternet Bulunan Yurdumuz Doğalgazlı Isıtma Sistemi Ve 7 / 24 Sıcak Su Bulunmaktadır

Korkutal Erkek Pansiyon

Bizi görmeden karar vermeyin...

Biz 2006 yılında bu sektöre adım atmış , sektörün öncü ve seçkin kuruluşları arasında yerini almaya çalışan ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış girişimcileriz. Açılışımızın 10. Yılını büyük mutluluk ve sevgili öğrencilerimiz memnuniyeti içerisinde kutlamaktayız.

Biz biliyoruz ki;

Bizleri önümüzdeki yüzyılda yönetecek olan gençler, mürekkep yalarken, sınavlarda ter dökerken, gece gündüz çalışırken, onları ne kadar rahat ettirebilirsek o kadar başarılı olacaklardır.

Terbiyeli, ahlaklı, sorumluluklarının bilincinde, ülkenin birlik ve beraberliğine, ekonomik kalkınmışlığına ve bu kalkınmadaki kendine düşen görevin bilincinde, Atatürk ilkelerini kendine ilke edinmiş gençlerimizin,  ailelerinden uzak özlem içerisinde iken onlara sıcak bir yuva tadında barınma imkanı sağlamak ve elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarına cevap verebilmek  bizlerin görevidir.

Onlarca öğrencinin tek bir çatı altında barındığı tamamı ile saydam, homojen ve oldukça dinamik bir ortam oluşturmak amacındayız.Bu çatı altında biz çok büyük bir aileyiz. Öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarında başarılarının sağlanması temel ilkemizdir.
Bu bilinç içerisinde, gençlere ve gençliğe önem veren ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Hizmetlerimiz
Pansiyonumuz 5 katlı olup 4 katı öğrencilerimiz için yatakhane bölümüne ayrılmıştır. 1. Kat yemekhane, TV odası, etüt salonu olarak dizayn edilmiştir. Bir, iki üç kişilik ferah, nezih odalarımız mevcuttur. Her odamızda internet hizmetimiz bulunmaktadır. Pansiyonumuzda 200 metre uzaklıktaki duraktan her 5 dk. bir halk otobüsleri şehir içine geçmektedir. Pansiyonumuz kaloriferlidir. Sıcak su mevcuttur. Haftanın beş günü sabah kahvaltısı haftanın 6 günü akşam yemeği hizmetlerimizin içerisinde yer almaktadır.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi kampüs alanına kalkan otobüs durağına 4dk mesafedeyiz. Meslek Yüksek Okulu'na ise 400 metre uzaklıktayız.