Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarBurdurErkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
 ilk|önce
tümü
1/12
sonra|son 
Korkutal Erkek Pansiyonu
Adres:
Karasenir Mah. Dr. Turan Gönen Cad. Merkez / Burdur
Sabit Telefon:
0 248 2333395
Cep Telefonu:
0 532 3741369
Web Sitesi:
www.korkutalpansiyon...
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 300
Tıklanma: 2296
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Burdur hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Korkutal Erkek Pansiyon

  Erkek Öğrenci Pansiyonu
  Etiketler: burdur öğrenci pansiyonuburdur öğrenci pansiyonlarıburdur öğrenci evleriburdur öğrenci apartlarıburdur öğrenci apartıburdur merkez uygun apartlarburdur merkez pansiyonlarıburdur merkez pansiyonlarburdur merkez pansiyonburdur merkez öğrenci apartları tümü ›
  Sonraki Öğrenci Evi
Korkutal Erkek Pansiyonu 2,3 Ve 4 Kişilik Odalarıyla Hizmetinizdedir. Her Odada Sınırsız İnternet Bulunan Yurdumuz Doğalgazlı Isıtma Sistemi Ve 7 / 24 Sıcak Su Bulunmaktadır
Firmaya Mesaj At Sonraki Öğrenci Evi
     

Korkutal Erkek Pansiyon

Bizi görmeden karar vermeyin...

Biz 2006 yılında bu sektöre adım atmış , sektörün öncü ve seçkin kuruluşları arasında yerini almaya çalışan ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış girişimcileriz. Açılışımızın 10. Yılını büyük mutluluk ve sevgili öğrencilerimiz memnuniyeti içerisinde kutlamaktayız.

Biz biliyoruz ki;

Bizleri önümüzdeki yüzyılda yönetecek olan gençler, mürekkep yalarken, sınavlarda ter dökerken, gece gündüz çalışırken, onları ne kadar rahat ettirebilirsek o kadar başarılı olacaklardır.

Terbiyeli, ahlaklı, sorumluluklarının bilincinde, ülkenin birlik ve beraberliğine, ekonomik kalkınmışlığına ve bu kalkınmadaki kendine düşen görevin bilincinde, Atatürk ilkelerini kendine ilke edinmiş gençlerimizin,  ailelerinden uzak özlem içerisinde iken onlara sıcak bir yuva tadında barınma imkanı sağlamak ve elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarına cevap verebilmek  bizlerin görevidir.

Onlarca öğrencinin tek bir çatı altında barındığı tamamı ile saydam, homojen ve oldukça dinamik bir ortam oluşturmak amacındayız.Bu çatı altında biz çok büyük bir aileyiz. Öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarında başarılarının sağlanması temel ilkemizdir.
Bu bilinç içerisinde, gençlere ve gençliğe önem veren ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Hizmetlerimiz
Pansiyonumuz 5 katlı olup 4 katı öğrencilerimiz için yatakhane bölümüne ayrılmıştır. 1. Kat yemekhane, TV odası, etüt salonu olarak dizayn edilmiştir. Bir, iki üç kişilik ferah, nezih odalarımız mevcuttur. Her odamızda internet hizmetimiz bulunmaktadır. Pansiyonumuzda 200 metre uzaklıktaki duraktan her 5 dk. bir halk otobüsleri şehir içine geçmektedir. Pansiyonumuz kaloriferlidir. Sıcak su mevcuttur. Haftanın beş günü sabah kahvaltısı haftanın 6 günü akşam yemeği hizmetlerimizin içerisinde yer almaktadır.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi kampüs alanına kalkan otobüs durağına 4dk mesafedeyiz. Meslek Yüksek Okulu'na ise 400 metre uzaklıktayız.

 

 Etiketler: burdur öğrenci pansiyonuburdur öğrenci pansiyonlarıburdur öğrenci evleriburdur öğrenci apartlarıburdur öğrenci apartıburdur merkez uygun apartlarburdur merkez pansiyonlarıburdur merkez pansiyonlarburdur merkez pansiyonburdur merkez öğrenci apartlarıburdur merkez öğrenci apartıburdur merkez erkek pansiyonlarıburdur merkez erkek öğrenci apartlarıburdur merkez erkek apartlarıburdur merkez apartlarburdur merkez apartburdur erkek pansiyonuburdur erkek pansiyonlarıburdur erkek öğrenci pansiyonuburdur erkek öğrenci pansiyonları
  Kategorideki Özel Üyeler
Korkutal Erkek Pansiyon
Paşa Erkek Apart
Ongun Apart
Peltekoğlu Kanal Boyu Erkek Apart
Bir de Buraya Gözatın
+ Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
» Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status