Trabzon Değirmendere Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireleri ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim Yurtarama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Trabzon  → Erkek Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
Adres:
Otogar Üstü Kısa Sk. No: 17 Değirmendere / Trabzon
Sabit telefon:
0 462 3254589
Cep telefonu:
0 533 6425801
Türü: Erkek
Üyelik değeri: 
100
Tıklanma: 
10884
Kullanıcı girişi

7 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Kule Erkek Öğrenci Evleri

Erkek Öğrenci Evleri

Kule Apart Evleri

Geleceğimizin teminatı olan siz değerli üniversiteli arkadaşlarımıza, kaliteli ve size yakışır bir hizmet sunmayı ilke edinen ve güvenini siz gençlerden alan bir kurumdur.

Apart Evlerimiz Konum Olarak Trabzon'un Değirmendere mevkiinde yer almaktadır. KTÜ Kampüse 5 dakika, Otogara 100 metre, havaalanına da 5 dakikalık mesafededir.

Misyon ve Vizyon

Üniversite sınavını kazanarak başarısını ispatlamış, özgür düşünceye sahip, kendisi gibi olabilen ve olduğu gibi davranan, paylaşımcı, yaratıcı, demokrat, Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk ilkelerine bağlı öğrencilere sahip çıkmaktır.

 "Herkesin iyi olduğu bir alan mutlaka vardır."

Gerçeğini onlara hatırlatarak, iyi oldukları konuları diğer arkadaşları ile paylaşabilecekleri bir ortam hazırlamak, kişisel beceri ve gelişmelerine yardımcı olabilecek etkinlik ve eğitim çalışmalarında bulunmak, başarı odaklı bireyler olmalarına yardımcı olmak ve isterlerse kendilerini aşabilecekleri konusunda onları motive etmek asıl misyonumuzdur...

Her öğrencimizin birbirleri ile kaynaşmasını, paylaşmasını, dayanışmasını sağlayarak, büyük bir aile ortamı oluşturmalarına yardımcı olmak, güvenliğin ön planda olduğu, temiz, huzurlu, sakin, otokontrolün işlediği kalite ve farklılık üzerine kurulu, öğrencilik yaşamları boyunca hiç ayrılmak istemeyecekleri ikinci bir aileleri, ikinci evleri olmaktır niyetimiz.

Kule Apart Evleri Yönetimi Olarak Öncelikle öğrencinin istek ve beklentileri doğrultusunda hareket etmektedir. Öğrenci ailelerinin bizlere emanet ettiği gençlere en iyi ve en doğru hizmeti vermeyi üzerimize borç bilir ve atılan her adımı bu doğrultuda atarız.

Karşılıklı güvenin esas alındığı bir ortamda keyifle vakit geçirmeniz için elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışan yönetimimiz her an siz değerli öğrencilerimizin yanındadır...

Öğrenci Apart Evimizin

Manzaralı ve geniş bahçesiyle kendinizi zinde hissedeceksiniz...

Odalarımız 1 , 2 kişilik balkonlu olup, kişiye özel kilitli dolap, yatak, komodin, çalışma masası, sandalye, telefon, televizyon ve 24 saat yüksek hızda internet erişimi bulunmaktadır...

Öğrenci Apart Evimizde

24 Saat Güvenlik, Ücretsiz Servis, 24 Saat Sıcak Su, Merkezi Isıtma, Otopark, Cafeteryalar, Yemek Salonları, bir çok sosyal faaliyet alanlarımızla sizlere, uygun ödeme koşullarında, sıcak kanlı ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz..

Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir