Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ İllere Göre Yurtlar \ İzmir \ Kız Öğrenci Yurtları
ilk      önce
1/55
sonra      son
Adres:
81 Sokak No: 36 (Buca İş Bankası Yanı) Buca / İzmir
Sabit Telefon:
0 232 4200653
Cep Telefonu:
0 539 4054395
Fax:
0 232 4408414
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 
1200
Tıklanma: 
7599
Kullanıcı girişi

2 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Özel Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu

Buca Kız Yurdu İzmir Kız Yurdu Adres Kız Yurtları Lapiler Deniz Kız Yurdu Fiyatı
Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu

1978 yılında Buca'da İLK Özel Yurt olarak faaliyete başlayan yurdumuz, başarınızın çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, alanında uzman, öğrencinin istek ve ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden hızlıca çözebilen personeliyle kendini tercih edenlere en iyi, en kaliteli hizmeti vererek, öğrencilerine rahat, mutlu, kaliteli ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI onayı ile hizmete giren binamız Buca' da İlk özel yurt olma ayrıcalığını yıllar içerisindeki istikrarımız ile artan başarımız bir prestij haline gelmiştir.

Kurumumuz verdiği hizmetler ve öğrencilerine sunduğu imkanlar ile çağdaş, modern ve ATATÜRKÇÜ düşünce sistemini benimseyen ilke ve prensipleriyle faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Amacımız
Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, öğrencilerimize evlerindeki güvenli ortamlarını aratmamak, öğrencilerimize sunulan hizmetlerimiz ile onların memnuniyetlerini sağlamak. Dinamik, modern, seçkin ve alanında deneyimli çalışma ekiplerimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmaktır.

Yönetim Kadromuz
Kurucularımız Özden LAPİ ve Gülerman LAPİ, Özel Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu Atatürk ilke ve prensiplerine bağlı, seçkin, istikrarlı , yurt yönetiminde tecrübeli, güleryüzlü bir yönetim ve hizmet kadrosu ile öğrenci ve velilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Kurumumuz bir aile şirketi olup, kendine ait binasında hizmet vermektedir.

Bina Özellikleri
• Deprem yönetmeliğine uygun betonarme yapı
• Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon
• 24 saat kameralı güvenlik sistemi
• Şifreli giriş sistemi
• Merkezi sistem ısıtma (doğalgaz)
• Isıcam
• Panel kapı

Odalarımız
Projeli yurt olarak inşa edilmiş binamız 20 oda ve 40 yatak kapasitesine sahiptir. 2, 3 ve 4 kişilik odalarımızda öğrenciye özel çalışma masası, özel dolap, komidin ve 24 saat ücretsiz ve sınırsız internet bağlantısı olup, eşit standartlarda, ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.

Yemek Salonu ve Mutfak
Yurdumuzun 2. katında bulunan yemek salonumuz geniş, rahat ve hijyenik bir ortama sahiptir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerimiz son derece titizlikle ve hijyenik ortamlarda, alanında deneyimli personelimizce hazırlanıp, öğrencilerimize sunulmaktadır. Yemek listeleri; yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak, öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mutfağımızda kullanılan ürünler günlük alınıp, tüketilmektedir.

Yurdumuza ait olan ikinci mutfağımız öğrencilerimizin 24 saat ortak kullanımına açıktır. Yemek salonu ve mutfaklarımızda öğrencilerimizin gıdalarını muhafaza edebileceği soğutucularımız mevcuttur.

Banyo ve WC

Banyolarda 24 saat sıcak su mevcuttur. Duş ve WC' ler öğrencilerin ortak kullanımında olup birinci sınıf malzemeler ile yeniden düzenlenmiştir.

Banyo ve WC' lerin temizliği hergün düzenli olarak kat görevlileri tarafından yapılmaktadır.