Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Antalya  → Kız Öğrenci Pansiyonları, Apartları ve Stüdyo Daireler
Adres:
Kültür Mah. 3802. Sk. No: 3 Merkez / Antalya
Sabit telefon:
0 242 2277033
Cep telefonu:
0 533 4887912
Fax:
0 242 2277033
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
250
Tıklanma: 
14146
Kullanıcı girişi

13 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Revir
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Asansör
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Mandalin Kız Öğrenci Residence

Residence
Mandalin  Kız  Öğrenci Residence

Mandalin Residence, kızlarımızın kendi evlerindeki gibi bir yaşam alanı sağlayıp, sosyal aktiviteleri ile yaşam kalitelerini üst düzeyde tutmayı amaç edinerek hizmet vermeye başlamıştır.

Antalya'da bir ilke imza atan Mandalin Residence, kızlarımızın bütün ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak; rahat ve şık tasarımlı odalarıyla, güvenlik önlemleriyle, etüt odası, fitness, yemekhane, kafeterya, çamaşırhane gibi ortak kullanım alanlarıyla ve sunduğu diğer hizmetler ile kendilerini evlerinde hissedecekleri çağdaş ve modern bir yapıdır.

Hakkımızda
Antalya'da bir ilke imza atan Mandalin Residence, kızlarımızın bütün ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak; rahat ve şık tasarımlı odalarıyla, güvenlik önlemleriyle, etüt odası, fitness, yemekhane, kafeterya, çamaşırhane gibi ortak kullanım alanlarıyla ve sunduğu diğer hizmetler ile kendilerini evlerinde hissedecekleri çağdaş ve modern bir yapıdır.

Diğer konaklama yerlerin aksine, yeme içme, su, ısınma, soğutma, mobilya, hızlı internet erişimi ve temizlik hizmetleri gibi giderlerin yansıtılmadığı, kişilerin sağlığına ve güvenliğine önem verildiği Mandalin Residence’ta her şey kişilerin konforlu, huzurlu bir öğrencilik yaşaması amacıyla hayata geçmiştir.

Kapasite Ve Teknik Altyapı
Mandalin Residence Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş; zemin, giriş ve dört kattan oluşmakta ve maksimum elli kişilik bir kapasiteye sahiptir.
Binamızda 24 saat sıcak su, iklimlendirme hizmeti verilmekte, binaların içi seramik, oda zeminleri için lam inat parke, pencereler için birinci sınıf pimapen kullanılarak, ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır.

Günümüzde, en önemli ihtiyaçlardan biri olan internet erişimi kablosuz olarak hızlı ve kesintisiz bir şekilde, hiçbir ek ücret talep edilmeden sunulmaktadır.
Herhangi bir acil durumda karşılaşıldığında hızlı önlem alınması ve kişilerin güvenliği için yangın merdivenleri ve alarm sistemleri bulunmaktadır.

Güvenlik
Bizim için güvenlik, en önem verilmesi gereken konulardan biridir. Bu sebeple, Mandalin Residence’ta kişilerin kendilerini güvende ve rahat hissedebileceği bir ortam sağlanmış hem de velilerin gözü arkada kalmadan kızlarını emanet edebileceği modern sistemler kurulmuştur.

Kartlı Geçiş Sistemi: Mandalin Residence’ta konaklayan kişilere verilen özel kartlar ile rezidansın ana girişinden,  rezidansa giriş ve çıkış yapabileceklerdir. Böylece yabancıların her şekilde binaya girmesi engellenmekte olup, bu sistem ile kişilerin giriş ve çıkış saatleri kontrol edilmektedir.

Oda Kartları: Her bir kişiye tahsis edilen oda kartları ile odalara giriş yapabilirler ve bu kart içinde bulunan güvenlik yazılımı konaklayan kişilerin  giriş ve çıkış saatleri kolaylıkla takip edilmektedir.

Güvenlik Kameraları: Bu güvenlik önlemlerine ek olarak bina içinde ki bütün koridorlarda, yangın merdiveni çıkışlarına yerleştirilen güvenlik kamerası mevcuttur. Bu şekilde devamlı takip sağlamaktadır.

Yangın Dedektörleri: Odalarda kokuya duyarlı yangın alarm detektörleri bulunmaktadır.
Bütün bunlara ilaveten, Rezidansın sadece 10 0m uzaklığında ACİL 112 bulunmaktadır.

Kafeterya & Kantin:
Binanın girişinde yer alan geniş lobi ve kafeterya hem Mandalin Residence öğrencilerine hem de ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Öğrencilerin keyifli vakit geçirmelerine imkân sunan keyifli bir atmosfer yaratılmıştır. Aynı zamanda kafeteryada yer alan kantinde günlük yeme içmeye yönelik; sandviç, tost, pastane ve market ürünleri ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Çalışma Salonu:  Öğrencilerin; sessiz, motive edici bir ortamda çalışmalarına olanak sağlayan konforlu bir etüt odası bulunmaktadır.

Kesintisiz İnternet: Binanın her alanında hızlı 24 saat internet hiçbir bir ek ücret talep etmeden mevcuttur.

Fitness: Mandalin Residence’ta sporsuz olmaz diyen öğrenciler için fitness salonu da yer verilmiştir.

Çamaşırhane: Self-servis hizmet veren çamaşırhane cüzi bir ek ücrete tabidir. Çamaşırhane de aynı zamanda ütü ve ütü masası da bulunmaktadır.

24 Saat Güvenlik: Mandalin Residence güvenlik gerekçesi ile 24 saat video bağlantılı güvenlik kameraları ile izlenmekte ve kayıt edilmektedir. Ayrıca  elektronik kapı kilit sistemi ile kişilerin giriş çıkış saatleri de kayıt altında tutulmaktadır.

Depo: Fazla eşyalarınızı, bagajlarını koyabilecekleri ekstra bir depo odası mevcuttur.

Temizlik Hizmeti:  Sağlık ve temizlik konularına önem veren Mandalin Residence’ ta ; koridorlar, etüt odası, yemekhane, kafeterya, WC gibi ortak kullanım alanları her gün, odalarda ise haftada bir gün temizlik yapılmaktadır. Ayrıca odalarda bulunan yataklar ve zemin kaplamaları da anti-alerjik ürünlerden seçilmiştir.

Özel Kasa: Her odada, öğrencilerin değerli eşyalarını koyabilecekleri kasalar vardır.

Odalarımız

Tek bloktan oluşan Mandalin Recidence;
1 ve 2 kişilik oda seçenekleriyle hizmet sunmaktadır
Her bir odanın içinde kişiye özel banyonun bulunduğu odalarda;
  • Ortopedik Yatak
  • Alez (Yataklar İçin)
  • Kitaplık
  • Çift Kaplı Gardırop
  • Mini Buzdolabı
  • Kişisel Kasa (Değerli Eşyalar İçin)
  • Çalışma Masası & Sandalye
  • LED Televizyon
  • Saç Kurutma Makinesi
  • Boy Aynası

Farklı oda seçeneklerine ve odalarda kalacak kişi sayısına göre belirlenen oda fiyatları hem farklı bütçelere de hitap etmekte hem de ödeme ile ilgili uygun koşullar sağlanmaktadır.

Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir