Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Yurt Arama - Kız Erkek Öğrenci Yurtları Özel Yurtlar
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → İstanbul  → Erkek Öğrenci Yurtları
Adres:
Kalenderhane Mah. Cemal Yener Tosya Cad. No: 30 Fatih / İstanbul
Cep telefonu:
0 536 7438120
 

0 531 2474262
 
Web sitesi:
Web sitesi yaptırmak için tıklayın.
Üyelik değeri: 
250
Tıklanma: 
1055
Kullanıcı girişi

Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Banyolarda Duşakabin
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz)
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrenciler ideal konaklama ortamını bulmak bazen çok zor olabilir, hele ki İstanbul gibi bir şehirde güvenilir sıcak bir yuva bulmak çok zordur. Ancak uzun yıllardır Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurt yetkilileri üniversiteli erkek öğrencilere sıcak bir aile ortamı bulabilecekleri seçenekleri sunuyor. Güvenliğin üst seviyede olduğu yurtta hem öğrenciler güvende hem de aileler huzurlu.

Yurt Hizmetleri

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu'nda öğrencilerin kendilerini rahat hissetmesi için her ayrıntı düşünülmüştür. Öğrenciler için yurt ortamlarında en büyük sorunlardan bir tanesi ısınma sorunudur. Ancak Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki öğrenciler böyle bir sorunla karşılaşmıyor. Çünkü yurt kışın 24 saat, yazın ise yalnızca serin havalarda yakılan kaloriferli sistemle ısıtılıyor. Bunun dışında yurtta her katta lavabo ve özel duş bulunuyor. Bu ortamlarda 24 saat kesintisiz sıcak su bulunuyor. Yurtta her odada klima bulunmaktadır. Yurdun güvenliği için 24 saat kesintisiz güvenlik kameraları çalışmaktadır. Ayrıca yurdun giriş kapısında güvenlik elemanı görev yapmaktadır. Arabası bulunan öğrenciler için kapalı otopark, herhangi bir sakatlık veya yaralanma durumuna önlem olarak revir ve öğrencilerin eğlenceli zaman geçirebileceği yeşilliklerle dolu bahçe seçenekleri erkek öğrencilere sunuluyor.

Yurt Odalarının Özellikleri

Yurtta odalar 1, 3, 4, 6 ve 8 kişilik olarak tasarlanmıştır. Her odada ortopedik yatak sistemi vardır. Güvenlik açısından odalarda ranza sistemi tercih edilmez. Her odada kalorifer petekleri ile ısınma işlemi sağlanmaktadır. Ayrıca odalarda çalışma masası ve kişilere özel dolaplar bulunmaktadır. Bu dolaplardan bir tanesi kilitli kişilere özel dolap, diğeri ise yine kişilere özel kıyafet dolapları bulunmaktadır. Öğrenciler kıyafet yıkama, ütüleme ve kurutma işlemlerini kendileri yapar. Bu işlem için özel çamaşır odası bulunmaktadır ve odada çamaşır makinesi ve ütü aletleri bulunur. Ayrıca yurtta yemek hizmetleri olmadığı için kişilerin kendi yemeklerini yapabilmeleri için 24 saat açık mutfak bulunmaktadır.

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu Ulaşım

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu Süleymaniye ilçesinde yer almaktadır. Yurt İstanbul için oldukça önemli bir konumdadır ve birçok üniversiteye yürüme mesafesindedir. Yurt ile İstanbul Üniversitesi arasındaki yürüme mesafesi 2 dakikadır. Yurt ile Kadir Has Üniversitesi yürüme mesafesi 15 dakika, Medipol Üniversitesi ile yurt arası yürüme mesafesi 13 dakikadır. Özel Kalender erkek öğrenci yurdundan metro ile Nişantaşı Üniversitesi 20 dakika, Beykent Üniversitesi Hukuk Kampüsü 5 dakika, İstanbul Teknik Üniversitesi ise 30 dakikadır.

Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu Kayıt İşlemleri


Güvenilir bir yurtta kalmak isteyen erkek öğrenciler Özel Kalender Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalmak için yurdun site üzerinden mesaj gönderebilir, veya telefon ile iletişime geçerek ön kayıt işlemlerini tamamlarlar. Kişiler ön kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yurt yetkilileri tarafından yurda davet edilir. Yurda giderek öğrenci belgeleri ile kayıt işlemlerini tamamlarlar.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir