Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Isparta  → Erkek Öğrenci Yurtları
ilk önce
1/12
Adres:
Modernevler Mah. 3104 Sk. No: 29 Merkez / Isparta
Sabit telefon:
0 246 2241650
Cep telefonu:
0 542 3145219

0 506 6180412
Web sitesi:
www.ispartayurt.org
E-Posta:
arifunal@hotmail.com
Türü: Erkek
Üyelik değeri: 
300
Tıklanma: 
3499
Kullanıcı girişi

Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
Banyolarda Duşakabin
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Yatak - Baza
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu
Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu

Isparta yurt denince ilk akıla gelen bir yurt olan Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurtları. Deneyimli ekibi ve bir aile işletmesi olan mekanı ile öğrencilerin aradığı tüm özelliklere sahiptir.

Isparta'da kira ücretleri kaloriferli bir daire için yakıt hariç en az 500 Tl'den başlamaktadır. Bu ücretlere ortalama 50 ila 200 Tl arasında yakıt ödenmektedir. Ortalama elektrik ve su ve tüp ücretleri ayda 70 Tl civarındadır. Kiralama esnasında ayrıca depozito, peşin ve emlakçı giderleri olmaktadır. Ayrı olarak haneye girerken ya da çıkarken badana boya yaptırma zorunluluğu bulunup buda ciddi bir rakam ortaya çıkarmaktadır. Kiralanacak odalar ortalama bir şekilde dahi olsa döşemek zorunda kalırsanız en az 500-1000 Tl arasında bir ücret ödenecektir.

Bir evin ortalama 4 kişi hesap edildiğinde aylık mutfak giderleri 400 Tl civarında olacaktır. Evde ekonomik olabilmesi için en az 4 kişi kalma zorunluluğu hasıl olacak buda hane sahipleri tarafından pek sıcak karşılanmayacaktır. 4 kişinin varlığı ve ekonomilerinin tek yerden gelmemesi ödemelerde sıkıntılar çıkarıp bazı faturaların ya da kiraların ödenmesinde güçlük çıkaracaktır. Haneye gelen misafirlerin denetimsizliği ve gidiş saatlerinin ya da kalma durumları hane içerisinde sıkıntılara ve huzursuzluklara sebep olacaktır.

Öğrencilerimiz belki de ilk sefer yapacakları ısınma bulaşık ve tamirat işlerini yanında derslere alışmakta zorlanacaklardır. Öğrenciler evde kaldığı zamanda güvenliği sağlayacak sorumluluğu alacak kurumlar bulunmayacaktır. Ev ortamında derslerde takılınan durumlarda ve bilgi alışverişinde bulunacak öğrencilerin azlığı sıkıntı yaratacaktır. Ders çalışmasından sabah uyanmaya, derslere gidiş gelişten sosyal hayata kadar denetleyen ve yol gösteren bir mekanizmanın olması öğrencilere sıkıntı yaratacaktır.

Yeşilkonak Erkek Öğrenci Yurdu Tercih Edilirse;


Öğrencilerimiz kendileri tüp vb. gibi ısınma ve mutfak aletleri kullanmayacaklarında hem güvenlik hemde ekonomik çıkarları olacaktır. Öğrencilerimizden yurt fiyatları dışında rastgele bir talepte bulunulmayıp her imkandan faydalanması sağlanmıştır. Yurttaki tadilat onarım vb durumlar öğrenciyi ilgilendirmemekte patlayan ampul, kırılan kapı kolu görevlilerce değiştirilmektedir. Öğrenci yurtta kullandığı eşya için ekstra para ödememekte ve dilediği malzemeyi kullanmaktadır.

Yurtlarda su, elektrik, tüp vb giderleri öğrencilerin yapmaması ceplerinde para olmasa dahi bu hizmetlerden sınırsız istifade etmelerini sağlayacaktır. Yurtta misafir barındırılmaması öğrenciyi bu konuda deşarj olacak çağrısız misafir ve istenmeyen insanların gelişini imkansız hale getirecektir. Öğrencilerimiz paraları olsun yada olmasın kahvaltı, yemek, ısınma ve sıcak su hizmetlerinden istifade edecek, uzman ellerin yaptığı yemekler ve tatlılarla zengin bir menü tatmış olacak, kendileri bu işleri yapmak için uğraşmayacaklardır.

Yurtlarda her bölümden öğrencinin bulunması kalan öğrencilerimizin derslere daha da alışmalarını zorlanmaları durumunda destek almalarını kolaylaştıracaktır. Rastgele bir hastalık yada problemde yurt idaresinin ACİL müdahalesi kötü ya da sıkıntılı neticelerin doğmasını engelleyecektir.

Yurt içerisinde rastgele bir din ve siyaset propagandasına izin vermiyor ve bu konuları hassasiyetle izliyoruz..
Kategorideki özel üyeler
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir