Yalova özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Yalova Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Yalova
Yalova, termal turizm kaynakları, süs bitkiciliği, doğal güzellikleriyle Marmara'nın en gözde şehirlerinden biridir. Eşsiz doğa güzelliklerinin dışında huzurlu ve güvenli bir şehir olan Yalova, İstanbul ve Bursa'nın arasında bulunması ve İzmir'e ulaşımı sağlaması nedeniyle oldukça önemli bir şehir. Modern ve gelişmiş bir kent olan Yalova, bir çok kişinin yaşam hayali kurduğu bir yer. Yaz döneminde çok canlı olan kentte sosyal hayat her dönem canlıdır. Öğrenciler için adeta bir cennet olan Yalova, öğrencilerin eğitim dışında güzel vakit geçirebileceği ideal bir şehirdir. Ulaşım açısından kolay olan Yalova'da barınma ve yurt sorunu da yok. Yurtların sayısı oldukça fazla. Fiyatları sundukları hizmete göre değişiyor. Ancak her bütçeye uygun yurt bulunabiliyor. Yalova'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Özel Duru Kız Öğrenci Yurdu Yalova Kız Öğrenci Apartları

Özel Duru Kız Öğrenci Yurdu Yalova Kız Öğrenci Apartları Yalova Kız Apartı Yalova Apartlar Yalova Merkez Kız Pansiyonları ve Kız Apartları

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Saklı Ev Konaklama

Saklı Ev Konaklama olarak Yalova Çınarcık ilçesinde Konaklama alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Özel Becanlar Kız Öğrenci Yurdu Yalova Kız Öğrenci Apartları
MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Özel Becanlar Kız Öğrenci Yurdu Yalova Kız Öğrenci Apartları Yalova Kız Apartı Yalova Apartlar Yalova Merkez Kız Pansiyonları ve Kız Apartları

7/24 Güvenlik
İnternet (Kablosuz Ağ)
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Yalova  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA