Yozgat özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Yozgat Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Yozgat
Yozgat, köklü geçmişi, tarihi yapıları, zengin kültürel yapısı ve doğal güzellikleriyle Anadolu’nun güzide şehirlerinden biridir. Anadolu’da merkezi bir konumdadır. Geniş bir kültürel yelpazeye sahiptir. Geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapan Yozgat’ın görmeye değer birçok tarihi mekanı ve doğal güzellikleri var. Mimarisiyle öne çıkan konaklar, camiler ve kaplıcalar alternatif arayanların vazgeçilmez adresidir.

Gün geçtikçe gelişen kentin insanı sıcakkanlı ve misafirperverdir. Bozok Üniversitesi, 24 bine yaklaşan öğrenci sayısıyla bölgenin en önemli üniversitesi arasında yer alıyor. Öğrenciler için ideal bir şehir olan Yozgat, ucuz bir kent. Barınma sorunu yok. Yurtlar ucuz.  Yozgat'taki yurtlarla sitemizden iletişim kurabilirsiniz.

Yozgat Bozok Üniversitesi, uluslararası değerlendirme kuruluşu Times Higher Education (THE) 2024 İndeksi'nde önemli bir başarı elde etti. Üniversite, farklı alanlarda yaptığı başarılı çalışmalarla öne çıkarken THE İndeksi'nde Mühendislik ve Sağlık alanlarında başarılı sıralamalar elde etti.
Beyzade Erkek Öğrenci Evleri Yozgat Erkek Öğrenci Apartı Merkez Erkek Pansiyonu

Beyzade Erkek Öğrenci Evleri Yozgat Erkek Öğrenci Apartları Yozgat Erkek Öğrenci Apartı Yozgat Öğrenci Apartları Yozgat Erkek Öğrenci Pansiyonları Yozgat Erkek Pansiyonu Yozgat Erkek Öğrenci Evleri

7/24 Güvenlik
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp Sıralama Değeri600 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Yozgat  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA