Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Yurt Arama - Kız Erkek Öğrenci Yurtları Özel Yurtlar
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Çanakkale  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Barbaros Mah. Hacı Mustafa Bey No:44 Merkez / Çanakkale
Sabit telefon:
0 286 2220099
Cep telefonu:
0 532 4661654
Fax:
0 286 2220099
Web sitesi:
www.tualkoy.com
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
550
Tıklanma: 
8570
Kullanıcı girişi

3 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Spor İmkanları
Spor İmkanları (Ücretli)
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Tual Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Tual Kız Öğrenci Yurdu

Yükseköğrenim öğrencilerine öğrenimleri esnasında barınma beslenme hizmetleri ile sosyal kültürel ve sportif faaliyetler sunmaktır.
 
Sunulan hizmetleri en üst düzeye taşıyarak öğrenci memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Konumumuz
Yurdumuz Çanakkale il merkezi ile mesafeleri bakımından yakın konumlarda olan Lapseki, Ezine, Eceabat ve Gelibolu ilçelerinde yükseköğrenim gören kız öğrencilerimize barınma beslenme ve sosyal faaliyetler konularında hizmet veren 90 yatak kapasiteli bir işletmedir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin şehir merkezinde bulunan Eğitim Fakültesinin yer aldığı Anafartalar Yerleşkesine 2 km. Pek çok fakülte ve meslek yüksek okulun yer aldığı Terzioğlu yerleşkesine 3 km. Astrofizik Araştırma Merkezi ve Ziraat Fakültesi Uygulama alanlarının bulunduğu Sarıcaeli Yerleşkesine 5 km mesafededir.Yurdumuzun 100 m ilerisinde otobüs durakları bulunmaktadır.

Kafeteryamız
Öğrencilerimiz yurdumuzun kafeteryasında, sorunsuzca sağlık ve hijyen koşullarından taviz vermeden günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Kafeterya kısmı öğrencilerimizin dilerlerse toplu olarak ders ve etüt çalışmalarını gerçekleştirebilecekleri, gerekirse de arkadaşlarıyla doyasıya sohbet edip zaman geçirebilecekleri, tv izleyebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Cumartesi günleri sinema günleri her ay yaptığımız doğum günleriyle de kafeteryamızda öğrencilerimiz hoşça vakit geçirmektedir.

Yemekhanemiz
Yemekhanemiz öğrencilerimize kaliteli bir öğün yemeği için gereken her türlü donananıma sahip olmakta, yemek üretimi ve hazırlığında yeterli ve deneyimli personelle kalite hizmet vermektedir.Gerek sunum ekipmanları gerekse yemek üretim malzemeleri ve aylık menülerimiz siz öğrencilerimizin memnuniyeti için özenle seçilmektedir. Yemek ve kahvaltı servisleri self servistir. Kahvaltılarımız her gün 12 çeşit hazırlanmakta olup sabah 08:00 ile 11:00 saatleri arasında alınabilir. Akşam yemeklerimiz her gün 4 çeşit hazırlanmakta olup saat 18:00 ile 23:00 saatleri arası servis edilir. Yemekhane personelimiz her türlü belge ve yetkiye sahip olup periyodik gerekli portör muayeneleri yapılmaktadır. Yemek menülerimiz aylık periyodlarda belirlenip, menülerimiz öğrencilerimizin istekleri, çeşitlilik ve mevsim sebzeleri dikkate alınarak düzenlenmektedir.

Fitness Salonumuz
Fitness kelime anlamı olarak "Sağlıklı ve formda olmak"tır. Diğer bütün sporlardan farklı olarak, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır.

Öğrencilerimizin hem zihinsel hem bedensel yorgunluklarını atabilecekleri fitness ve aerobik salonumuz, yeni ve modern spor aletleriyle donatılmıştır.

Etüt Salonumuz
Etüt salonumuzda önceliğimiz, öğrencilerimize düzenli bir çalışma ortamı oluşturup, rahatça ders çalışıp sınavlara hazırlanabilecekleri aydınlık, temiz ve sakin bir ortam sunmaktır.

Ayrıca öğrencilerimiz etüt salonunda bulunan tam donanımlı bilgisayardan istedikleri zaman yararlanabilir ve Wi-Fi sayesinde interneti diledikleri gibi kullanabilirler.

Bahçemiz
Yemyeşil bahçemiz ve oturma alanlarımızla öğrencilerimize stresten uzak bir ortam sunuyoruz.

Hobi Odamız
Tual Kız Yurdu’nda diğer yurtlardan farklı olarak bulunan bu etkinlik alanında; dikiş, örgü, takı tasarımı, kanaviçe, keçe vb. el işlerini yapabileceğiniz malzemeler bulunmakla birlikte, belli günlerde sabun yapımı, ebru ve çikolata sanatı gibi atölyeler düzenleyerek öğrencilerimizin sınav streslerini bir nebze olsun azaltmayı, hayatlarına yeni ilgi alanları katmayı amaçlıyoruz.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir