Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Ankara  → Kız Öğrenci Yurtları
Özel: 
99974550
Adres:
Balgat Mah. 1412. Sk. No:16 Çankaya / Ankara
Sabit telefon:
0 312 2864454
Cep telefonu:
0 545 6322637
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
1250
Tıklanma: 
19803
Kullanıcı girişi

Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Spor İmkanları
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gaz Alarmı
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle Başkentimiz Ankara’nın en güvenilir semti Balgat’ta ikinci şubemizle yeni dönemde hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Siz değerli velilerimizin gözlerinden sakındıkları, emek verip büyüttükleri evlatları için endişeden uzak kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak hizmet kalitemiz ve sunmuş olduğumuz güven ortamı ile yurdumuz, ahlaki ve manevi değerlerin yitirildiği ve gençlerimizin öz değerlerinden hızla uzaklaştırıldığı bir zamanda en önemli ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacını gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde karşılamakta ve öğrencimize emanet şuuruyla yaklaşmaktadır.

İmkanlarımız
* 1-2-3-4-5 kişilik bazalı odalar
* Suit odalar
* 1 ve 2 kişilik odalarda TV ve buzdolabı
* Çalışma odaları ve odalarda çalışma masası
* Mekanik giriş çıkış sistemi
* Kapalı devre kamera kayıt sistemi
* Merkezi ısıtma
* 24 saat sıcak su
* Sınırsız wi-fi internet
* 2 öğün ücretsiz yemek
* Kafeterya
* Çamaşır yıkama, kurutma ve ütü hizmetleri
* Sinema salonu
* Fitness salonu
* Bavul odası
* Dinlenme odaları
* Kuaför salonu
* Standart ebatların üzerinde yatak ve dolaplar

Mavera Standartlarımız

Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Her gün verilmekte olan açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden öğrencilerimiz ücretsiz yararlanabilmektedirler. Ayrıca ikinci öğretim öğrencilerimiz için ders programlarına göre sıcak yemek servisi yapılmaktadır.

Wireless İnternet


İhtiyaca cevap verebilecek nitelikte olan ücretsiz internet hizmetlerinden öğrencilerimiz ortak kullanım alanları ve odalarından sınırsız faydalanabilmektedirler.

Hijyenik Oda ve Temizlik


Odalarınızın temizliği belirli aralıklarla ortak kullanım alanları ise günlük olarak  yurttaki temizlik personeli tarafından, düzenli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Çamaşır Makinesi ve Ütü

Öğrencilerimiz çamaşır yıkama ve kurutma hizmetinden ilgili personel eşliğinde yararlanabilmektedir. Öğrencilerimizin kullanımına açık ütü odamız mevcut olup istenildiği taktirde ilgili personelimiz tarafından da ücretli olarak ütü hizmet verilmektedir.

TV Yayınları

Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, yurtlarımızda bulunan çok kanallı TV sisteminden, odalarda ve ortak kullanım alanlarındaki LCD TV’ler ile seyredebilirsiniz

Spor Salonları

Yurtlarımızda bulunan spor aletlerinden, dilediğiniz taktirde günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak faydalanıp formunuzu koruyabilirsiniz.

Güvenlik Sistemi

Mavera Yurtları'nda giriş-çıkış ve çevre güvenliği için kamera kayıtlı güvenlik sistemi bulunur. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz huzurlu bir şekilde yaşarsınız.

Parmak İzi Okuma Sistemi

Yurdumuzun giriş kapılarında bulunan parmak okuma sistemi ile öğrencimizin giriş ve çıkış denetimi düzenli olarak kontrol edilebilmektedir.
VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi)
Bu sistem ile talep edilmesi halinde öğrencilerimizin yurda geç gelmeleri veya izin istemeleri halinde öncelikli olarak veli bilgilendirilip veli izni doğrultusunda izin verilmektedir.
Öğrencilerimizin süreli olarak tatil vb. sebeplerle yurttan ayrılmaları halinde gidiş - gelişleri velinin bilgisine sunulmaktadır.

Sinema Saatleri

Günün belirli saatlerinde yapılacak olan sinema seansları ile en güncel sinema filmlerini öğrencilerimiz projeksiyon ile sinema salonu keyfinde izleyebileceklerdir.

Sağlık Hizmetleri


Acil durumlarda ilk müdahale ilkyardım eğitim almış ilgili yöneticimiz tarafından yapıldıktan sonra gerekli olduğu taktirde en yakın sağlık kuruluşuna nakli yurdumuz tarafından gerçekleştirmekte ve gerekli takibat yöneticimiz tarafından  yapılmaktadır.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Öğrencilerimizin her türlü sorunlarında başvuracağı yetişkin psikolojisi eğitimi almış uzman danışmanımız bulunmaktadır.

Sosyal faaliyetler

Öğrencilerimiz, yurttan çıkmalarına gerek kalmayacak şekilde oluşturulan sosyal alanlarımızda  masa tenisi, langırt, air hockey, satranç vb. oyunlarla kafeterya ve dinlenme salonlarında vakit geçirebilir, günün belirli saatlerinde yayınlanacak olan sinema saatlerinde en güncel sinemaları seyredebilir.

Öğrencilerimizin talebi üzerine şehir içi ve dışı geziler, önemli gün ve gecelerde yapılan programlar, sınav öncesi, sonrası ve dönem sonunda yapılan aktiveler, bilgi yarışmaları gibi faaliyetlerle öğrencilerimizin okul hayatı eğlenceye dönüştürülmektedir.

Kişisel Gelişim Semineri

Öğrencilerimizin ailevi, kültürel, ahlaki ve mesleki yeterliliğe sahip olmalarına yön verecek seminerlerimiz yurt içerisinde haftalık olarak alanında uzman kişilerin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Çalışma Alanları


Öğrencilerimizin ders çalışma stiline uygun olarak her odada çalışma masalarının yanı sıra ayrıca bireysel çalışabilecekleri bilgisayarlı etüt odası ve çizim odası da bulunmaktır.

Kafeterya

Çağdaş tasarımlı rahat ve ferah mekanlarda günün her saatinde yiyecek, içecek vb. ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ulaşım

Yurdumuz merkezi konumu ile üniversitelerin servis güzergahı üzerinde olduğundan tüm üniversitelere tek araçla veya yürüyerek ulaşım imkanına sahiptirler.

Odalarımız

Özgün tasarımın tüm detaylarıyla düşünülmüştür. 5-4-3-2-1 kişilik ve suit oda seçenekleriyle her türlü bütçeye ve yaşam tarzına hitap ediyor.

Neredeyiz?

Yurdumuz Ankara'nın en güvenilir ve nezih semti olan Balgat'ta üniversite kampüslerinin bir çoğuna yürüme mesafesinde ve tüm üniversitelere tek vasıtayla kolay ulaşılabilecek konumdadır. Ankara'da resmi kurumlara, bankalara, hastaneye yürüyüş mesafesindedir.

Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir